Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

YAMAHA VİRAGO 750 (XV750) CAFE RACER

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-07 RACEBLUE ABS '14
    Arkadaşlar uzun bir araştırmadan sonra motorumun bu olduğuna karar verdim. Elimdeki MT-07'yi satıp bir tane İzmir veya Manisa'dan Yamaha Virago 750 arıyorum. Bana bu işimde yardımcı olacak İzmir veya Manisa'dan iyi usta tavsiyelerinizi bekliyorum. Şu motorun bi tatlılığına bakın.

Yav bu motor nasıl bu hale gelebilir bildiğin evrimin kanıtı :

babaduru bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Bugün iki tane virago baktım. Tipi hoşuma gidiyor ve günlük kullanım için almayı düşünüyorum. Tipini bozmaya da niyetim yok.
    Baktıklarımdan bir tanesi güzel temiz bakılmış ama 1900 € istedi. Bana fiyat yüksek geldi bıraktım.
    İstediğim gibi bir tane denk getirirsem alıp kafama göre boyayacağım başka da bir şey yapmayacağım.

Motosikleti
    MT-07 RACEBLUE ABS '14
    Virago zaten güzel motor hocam ben de beğeniyorum ama bu hali çok daha hoşuma gidiyor. Hele o sesi yok mu sesi...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:19 ----------

Arkadaşlar Yamaha Virago 750 arıyorum varsa İzmir ve Manisa'dan satan, tanıdığı olan bana ulaşabilirse sevinirim. Bir de yine İzmir veya Manisa'da sağlam motor ustası arıyorum. Hem motoru rektefiye edecek hem de motor işçiliği konusunda iyi olacak.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)