Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

7 bin tl ile ne yapılır

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    henüz yok
    Mondial vultre begeniyorum demissin anladigim kadarıyla dikkat ceken bir motor istyosun ama vultre bende ilk baslarda alacaktim gittim yanina ufak tefek bise tekerler kucuk kendi ciliz chopper a benzetilmeye calisilan bir naked, alacaktim sonra dedim bunu alicama birazdaha bekliyeyim cbr alirim dedim alma arifesindeyken tvs yi gorunce cok guzel geldi acikcasi alicagim cbr sahibi bi sorun cikarirsa direk tvs alicam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı doğan81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mondial vultre begeniyorum demissin anladigim kadarıyla dikkat ceken bir motor istyosun ama vultre bende ilk baslarda alacaktim gittim yanina ufak tefek bise tekerler kucuk kendi ciliz chopper a benzetilmeye calisilan bir naked, alacaktim sonra dedim bunu alicama birazdaha bekliyeyim cbr alirim dedim alma arifesindeyken tvs yi gorunce cok guzel geldi acikcasi alicagim cbr sahibi bi sorun cikarirsa direk tvs alicam
    boyum 180 kullanırım bayide görmem lazım olmassa mondial diğer sürümlerede bakıcam bayide peşin ödeme ile alıcam hediyemide istiyecem vermezlerse motoru almam huyumdur hediye isterim vermezlerse gerçekten almam ben dağlık alanalra falan geziye çıkıcam pazar günleri akşamlarıda gezerim arkasına güzel bir çanta koyucam

Motosikleti
    Kuba Black Cat
    Ben malzemelerimi çinden aldım internet üstünden. 2 mont 1 zırh, 2 bot, 1 pantolon, 4 eldiven. Geri kalan dizlik falan burdan aldık 30 lira falan çünkü. Montlar 60$, botlar 50$, eldivenler 10$ dan başlıyor. Gelmesi biraz zaman alıyor ama geliyor bir şekilde. Motor dersen ona birşey diyemem git bak otur üstüne fırsat olursa test et zevkine göre olanı al.

Alıntı Karacocuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben malzemelerimi çinden aldım internet üstünden. 2 mont 1 zırh, 2 bot, 1 pantolon, 4 eldiven. Geri kalan dizlik falan burdan aldık 30 lira falan çünkü. Montlar 60$, botlar 50$, eldivenler 10$ dan başlıyor. Gelmesi biraz zaman alıyor ama geliyor bir şekilde. Motor dersen ona birşey diyemem git bak otur üstüne fırsat olursa test et zevkine göre olanı al.
    bende onu merak ediyodum acaba nasıl alıcam çinden güvenmiyorum kapıda ödeme varsa yaparım varmı ?

Motosikleti
    henüz yok
    Alıntı mehmetfaruk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boyum 180 kullanırım bayide görmem lazım olmassa mondial diğer sürümlerede bakıcam bayide peşin ödeme ile alıcam hediyemide istiyecem vermezlerse motoru almam huyumdur hediye isterim vermezlerse gerçekten almam ben dağlık alanalra falan geziye çıkıcam pazar günleri akşamlarıda gezerim arkasına güzel bir çanta koyucam
    Bende 180 boy 90 kiloyum ybr daha buyuk bundan

Alıntı doğan81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende 180 boy 90 kiloyum ybr daha buyuk bundan
    ybr güzel motor çok yakışıklı yamaha olmasıda ayrı huzur verici

Motosikleti
    henüz yok
    ybr güzel motor çok yakışıklı yamaha olmasıda ayrı huzur verici
    Ybr de kucuk küçük ama vultre den buyuk tvs onlar gibi altimda küçük kalmdi ben yerinde olsam tvs alirim yada cbr125 in 2011 modellerine bak bazilari 6000 tl felan
    mehmetfaruk bunu beğendi.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    cbr 125 alabiliriz dostum. ben kemer ayko tarafında oturuyorum akşam müsaitsen gel sohbet ederiz.

Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr 125 alabiliriz dostum. ben kemer ayko tarafında oturuyorum akşam müsaitsen gel sohbet ederiz.
    mondiale beraber gidebiliriz ikinci el dediler ama gönlümde sıfır yatıyor

fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    ben olsam z-one-s 180
    [IMG][/IMG]
    mehmetfaruk bunu beğendi.
    Kendilerine, “Yeryüzünde bozgunculuk yapmayın“ denildiğinde
    “Bizler sadece düzeltenleriz“ derler.
    Oysa onlardır asıl bozguncu; farkında bile değiller. 2.12

Alıntı fatih. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özeliklerine bakayım görmüştüm bahalı sandım baya çok yakışıklı karizmatik aradığım özellikelr var

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı A.Volkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ocak ayına kadar oynayabilir mi?
    oynayamaz ya antreman yapıcak sadece (yuksek ıhtımal) yada gs veya başka kulube kıralancak

updullah mondial 150 z one gösterge ibre otomatik vites falan gösteriyomu kaçta ? ona karar verdim galiba

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Mondiale girme dostum.
    kotu motor oldugundan falan degil ne oldugu umrumds degil.
    sunu soyluyorum ki , mondial alirsan seneye o motoru satarken 2 bin zarar edeceksin.
    honda cbf , yamaha ybr al 2. El.
    Ne zaman istersen aldigin paraya satarsin.

Parayi zor kazanan bir arkadasa benziyorsun , senin icin en guzeli bu olur.
    ybr yuvarlak far klasik motor tarzinda duruyor. Begenirsen onlardan bakabilirsin.

Bosu bosuna 125 cc bir sene sonra bikacagin motora hem de uzun surede kazandigin parayi gomup 2000 tl ni cope atma.

ocbedir93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    r 65
    YBR125

CBF 150

150 MR Vulture

bunlar var aklımda hangisi yakışıklı haha karizmatik bir türlü çözemedim üçünde güzel mondıal biraz eksik ama fiyat açısından iyi net bir resim bulamadım
    bana yakışıklı gelen sana gelmeyebilir. sana yakışıklı gelen bir başkasına gelmeyebilir. burada sana yakışıklı gelmesi esas.

Selamlar,
    Ömer

Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mondiale girme dostum.
    kotu motor oldugundan falan degil ne oldugu umrumds degil.
    sunu soyluyorum ki , mondial alirsan seneye o motoru satarken 2 bin zarar edeceksin.
    honda cbf , yamaha ybr al 2. El.
    Ne zaman istersen aldigin paraya satarsin.

Parayi zor kazanan bir arkadasa benziyorsun , senin icin en guzeli bu olur.
    ybr yuvarlak far klasik motor tarzinda duruyor. Begenirsen onlardan bakabilirsin.

Bosu bosuna 125 cc bir sene sonra bikacagin motora hem de uzun surede kazandigin parayi gomup 2000 tl ni cope atma.
    150 Z-ONE şuan kampanyada 4.389 üç yıl kullanırım en az ondan öncede değiştirmem zaten üç yıl sonra yamaha mt serisi alıcam şimdilik işimede uygun görünüşüde güzel dediğin motorlara karar vermiştim ama neden bu mondial zarar ediyor onlar etmiyor doğruu git gelde kaldım içimdeki ses al mondialdede kar edersin diyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:23 ----------

Alıntı ocbedir93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana yakışıklı gelen sana gelmeyebilir. sana yakışıklı gelen bir başkasına gelmeyebilir. burada sana yakışıklı gelmesi esas.

Selamlar,
    Ömer
    evet ama kalite fikir falan bir ipucu verirsiniz o yüzden yazdım kalite için yoksa bayiye gider bakarım

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Bende Mondial var 2250 liraya almıştım 3. yılını bitirdim hâla gaza bastın mı gidiyor frene bastın mı asfalta çakılır gibi anında duruyor. 2250 liraya daha ne olsun

Eğer ben senin yerinde olsam.
    2000TL civarı 1990-1991-1992 şasisi sağlam (motor, şasi, evraklar sağlam, gerisi önemli değil) jawa alır. ( Anadoludan 200TLye kargo ile gelir)

2000TL/3000TL daha harcanarak cafe racer a çevirir. ( İlla kendin yapmana gerek yok, artık bu işi yapanlar var. )
    2000TLyide kendi istediğim biçimde harcardım.

Not: motosiklet sürmeyi bildiğini, ehlietin olduğunu ve hafta sonu gezicem ,motorum şekil önümden çekil ruh halinde olduğunu varsayıyorum.

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende Mondial var 2250 liraya almıştım 3. yılını bitirdim hâla gaza bastın mı gidiyor frene bastın mı asfalta çakılır gibi anında duruyor. 2250 liraya daha ne olsun
    ben zaten mondiale göveniyorum inşalalh hediyemide verirler yoksa almam tüm bayileri tek tek gezerim

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:57 ----------

Alıntı snnykt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer ben senin yerinde olsam.
    2000TL civarı 1990-1991-1992 şasisi sağlam (motor, şasi, evraklar sağlam, gerisi önemli değil) jawa alır. ( Anadoludan 200TLye kargo ile gelir)

2000TL/3000TL daha harcanarak cafe racer a çevirir. ( İlla kendin yapmana gerek yok, artık bu işi yapanlar var. )
    2000TLyide kendi istediğim biçimde harcardım.

Not: motosiklet sürmeyi bildiğini, ehlietin olduğunu ve hafta sonu gezicem ,motorum şekil önümden çekil ruh halinde olduğunu varsayıyorum.
    yok saol uğraş dur olmaz öyle uzun sürer

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)