Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda cbf 150 bakim fiyati...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda cbf 150 . 2013 model
    Arkadaşlar öncelikle s.aleykum. 2013 model cbf aldım yeni 45.000 de motor yol yapmış ama temiz motor. İstanbulda honda servisine goturcem bakim için. Yağ değişimi , buji değişimi ve sibop ayarı yaptırmayı düşünüyorum ek olarak hava filtresi falanda duruma gore değiştirebiliriz.bütün işlemler yapıldıktan sonra acaba fiyat ne kadar tutar yardımcı olursanız sevinirim . Bu arada gösterge panelindeki boş lambasının ışığı yanmıyor ve motorun kısa fari da yanmıyor sebebi ne olur acil yardim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı Raskon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar öncelikle s.aleykum. 2013 model cbf aldım yeni 45.000 de motor yol yapmış ama temiz motor. İstanbulda honda servisine goturcem bakim için. Yağ değişimi , buji değişimi ve sibop ayarı yaptırmayı düşünüyorum ek olarak hava filtresi falanda duruma gore değiştirebiliriz.bütün işlemler yapıldıktan sonra acaba fiyat ne kadar tutar yardımcı olursanız sevinirim . Bu arada gösterge panelindeki boş lambasının ışığı yanmıyor ve motorun kısa fari da yanmıyor sebebi ne olur acil yardim...
    ne kadar aldın hafifmi ağırmı güzelmi yokuşlarda nasıl

Motosikleti
    Çekişi çok iyi ama hız yok.yani kardeşim hız konusunda bi sorun olabilir cunki daha y100 u görmedim 2 hafta oldu . Sesi falan çok güzel çalışması motor ses falan da . 4000 tl verdim

Çekişi çok iyi ama hız yok.yani kardeşim hız konusunda bi sorun olabilir cunki daha y100 u görmedim 2 hafta oldu . Sesi falan çok güzel çalışması motor ses falan da . 4000 tl verdim
    şehirde işe git gel için kullanılırmı dağa yookuşlar var yol toprak sert çıkarmı bunlar önemli benim içni her hafta gigicem alınca

Motosikleti
    Kardeşim sen motor alacaksın yoksa yani sorularima pek cvp alamadım yanlış anlama ...

Kardeşim sen motor alacaksın yoksa yani sorularima pek cvp alamadım yanlış anlama ...
    tamam özrü dielrim ben motor bakıyorum her ayrıntı önemli

Motosikleti
    Anladım kardeşim tamam.Arkadaşlar konuyla ilgili fikirlerinizi bekliyorum
    mehmetfaruk bunu beğendi.

hfz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    servisi arayıp bilgi almayı denemelisin. ya da gidip önceden fiyat konuşman lazım.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Hava filtresini de yağ filtresini de değiştirin. Boş lambasının altında piyasada dipsiz ampul olarak bilinen 50 kuruş değerinde minnacık bir ampul var, o patlamıştır. Kısa far için de, muhtemelen far ampulündedir sorun.

Fiyat kısmına gelince, onu hiç bilemiyorum.

Motosikleti
    XXX
    yag değişimi 25, sibob ayarı 10 buji 5-10 arası hava filtresi yanılmıyorsam 10 lira iç kısmı , bu şekilde 55 tl gibi 10 da işçilik alsa 65 gibi fiyat verir sana,

Motosikleti
    Çok tesekkur ederim kardeşim malum fiyat öğrenmek şart . Ayağınızı ona gore uzatalım .

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    2013' e 4000 vermek normal mi ya? Ben 3-4 ay önce apache sattım yeni kasa 5500 km' de, 4000' e verdim michelin lastikli vs.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    O parayı motora değil markaya veriyosun zaten, motor 45 bin km'deymiş, ölmüş bitmiş falan önemi yok

Motosikleti
    Abi simdi honda ile apache yi bi tutmak doğru olmaz makina ortada yani kalite herşey belli . Ve zevk ve renk meselesinde var kimi honda der kimi apache . Her ikiside sorun çıkarabilir önemli olan giderebilmeli yiz .bilgisi olanlardan yardim istedik sadece

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    2007 modelleri bile 3600-3700'e satanlar var ne motormuş ya 8 sene kullan ama aldığından pahalıya sat

ssc125MH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam
    Ben 2011 model gri renk 21000 km 3500 e aldım. Çanta vs var motorsikletde..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)