Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

sava mı irc mi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Cbr125R
    cbr 125 e irc takacaktım bütceden dolayı. ama sava yı duydum biraz arastırdm gende bi neticeye varamadım. kullanan arkadaslar varsa yorumlarını esirgemesinler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Canın burnunda gezmek istemiyorsan, düzgün lastik al.
    Şahsi olarak şunu söyleyebilirim ki
    *irc, üretenin, satışını yapanın, motora takıp kullandırmaya zorlayanın gerisini anladınız.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    ikiside 3 para etmez.. Michelin, dunlop, bla bla bladan şaşılmaz.
    snnykt bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Sava al bence, IRC'den kaliteli.

Motosikleti
    Honda Cbr125R
    Alıntı snnykt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Canın burnunda gezmek istemiyorsan, düzgün lastik al.
    Şahsi olarak şunu söyleyebilirim ki
    *irc, üretenin, satışını yapanın, motora takıp kullandırmaya zorlayanın gerisini anladınız.
    haklısın.. ama belirttigim gibi bütçem izin vermiyor trafik sigortasıda yaptırayacagım için elde birşey kalmayacak. suankı lastiklerde catlak patlak. irc yi arastırrken kayır vs gibi kötü yorumları gördüm ama savada pek rastlamadım. goodyear tarafından satın alındıgı söyleniyor. kullanan arkadas yorum yapsa güzel olacak

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    irc alırsan böyle parkta bahçede falan döner durursun, lastiğin kadar yol alırsın bu dünyada genç
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı yesilcimen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haklısın.. ama belirttigim gibi bütçem izin vermiyor trafik sigortasıda yaptırayacagım için elde birşey kalmayacak. suankı lastiklerde catlak patlak. irc yi arastırrken kayır vs gibi kötü yorumları gördüm ama savada pek rastlamadım. goodyear tarafından satın alındıgı söyleniyor. kullanan arkadas yorum yapsa güzel olacak
    Ben Sava kullandım, ve tavsiye etmiyorum. Ayrıca paranız yoksa değiştirmiş olmak icin lastik değiştirmenizi de önermiyorum. Bizim fikirlerimizin sizin üzerinizde ne kadar etkisi var bu konuda hiç bir fikrim yok ama, lastik dediğiniz şey her türlü aracın ilk ve en önemli parçasıdır, o yüzden bu konuda param yok, bütçem yok, o yok bu yok gibi mazeretler kabul edilemez, eğer paranız yok ise binmeyin. Ama illede binecekseniz parasını ödeyin ve binin. Bir viraja yaklaştığınızda acaba kayacak mı ? Aniden fren yapmanız gerektiğin de acaba duracak mı? diye motosiklet üzerinde kaygılara maalesef yer yok, lütfen biraz daha kendi şartlarınızı zorlayın ve ya bir süre daha bekleyin ve iyi ve yumaşak bir lastik tercih ederek kafanızdan bu problemi silin.
    snnykt bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Cbr125R
    Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    irc alırsan böyle parkta bahçede falan döner durursun, lastiğin kadar yol alırsın bu dünyada genç
    Sava için yorum yapan yokmu..
    aslında kredi kartı bulursam taksitle michelin alabilirm ama kim verecek kartını ..

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    ben savanın mc7 serisini kullanıyorum, yazlık yol lastiği sınıfına giriyor. çok memnunum her türlü viraja yatarım frenaj konusundada beni üzmedi..

ancak başka model lastikleri nasıldır bilmiyorum.. sava yeni adıyla mitas slovenya üretimi bir lastik markası. nylon değil..

irc den kesinlikle iyidir diyorum

Yukarıda leopessia kullandım diyip, kötü olduğunu yeterince açık belirtmiş. Irc leride ben kullandım, yorumum yukarda.
    Can senin, karar senin.

Motosikleti
    Honda Cbr125R
    michelin pirelli dunlop gibi markaların 80/90/17 ebatında lastiğinede rastlamadım kredi kartını bulsam oda problem

tecrübeli abilerime bi sorum olack arka lastiği michelin alsam ön lastiğin ebatı michelin de yok. ona ne takıcam? baska marka taksam ne anlamı kalack

Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    michelin pirelli dunlop gibi markaların 80/90/17 ebatında lastiğinede rastlamadım kredi kartını bulsam oda problem

tecrübeli abilerime bi sorum olack arka lastiği michelin alsam ön lastiğin ebatı michelin de yok. ona ne takıcam? baska marka taksam ne anlamı kalack
    Evet farklı desen olduğu zaman pek bir anlamı yok.. Ön arka aynı olmalı ama bu literatürde böyle.. Yoksa ön paris, arkasi ispanya devam eden model çok fazla, bana soracak olursan ben devam etmem.. tek marka olur benim lastiğim her zaman.. bu kişiye göre değişir.

Motosikleti
    Honda Cbr125R
    Alıntı leopessia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet farklı desen olduğu zaman pek bir anlamı yok.. Ön arka aynı olmalı ama bu literatürde böyle.. Yoksa ön paris, arkasi ispanya devam eden model çok fazla, bana soracak olursan ben devam etmem.. tek marka olur benim lastiğim her zaman.. bu kişiye göre değişir.
    kaliteli markaların benim ebatımda lastiği yok ne yapıcam

Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    kaliteli markaların benim ebatımda lastiği yok ne yapıcam
    senin kullandığın motosikleti kullanan dünya kadar insan var, onların çözümlerine ele almalısın

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    Irc lastik benim hayatımın hatasıdır.
    Türkçe sözlükte irc berbatlığını ifade edebileceğim bir kelime bulamıyorum
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Sava alt gelir grupları için c andır. Forumda sava araması yapıp yazdıklarımı okuyabilirsin.

yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Sava fiyat performans açısından en uygun markadır. Çift hamurlu lastiklerin hepsinden kötü, nylon lastiklerin hepsinden iyidir. Kalite modelden modele değişir araştırmak lazım. Bütçe kısıtlıysa sava al

demirkask - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Sava ile irc yan yana getirmek yanlış irc rezil bir lasitk ben sava lastiklerimden menmunum irc'e göre çok artıları var kesin olarak.

volkanmet86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 200 MCX / CG Cafe Racer / Pulsar 200 NS
    enteresan. ben bugüne kadar hep irc kulladım, şuandaki lastiklerim de irc zaten. yeni aldım sayılır. ben çok memnunum. özellikle biraz ısındıktan sonra virajları çok iyi. bugüne kadar 1 kere kafadan kaydırdım motoru. o da benim hatamdı zaten.

lakin ıslakta sakat. sava filan da o konuda aynı zaten

irc yi türkiye de anlas diye bi firma üretiyor. yerli malı yurdun malı.

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    İRC hakkında bilgim yok ancak Sava MC7 kullanan biri olarak tavsiye edebilirim.Savayı bir kaç elit chopper motosiklete de görmüştüm,iyidir herhalde.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)