Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Intercom Tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    travel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an yok.
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu dolar kuruyla 500 TL ye konferanslı interkom çok zor hocam.
    çin malları bile 250-300 lirayı buluyor artık
    Kaan elektronik kn4000 diye bir model satiyor. 570 tl fiyati var.
    Ama diger sena gibi modellerle 3 kat ucuz olumca kafamda sor isaretleri oldu?

Siz duydunuz mu kullanan bilen?

Yoksa dedigin gibi bu fiyatlara imkansiz almak. Ama otomobilden motosiklete keskin gecis yapan ve artcili seyahat edenler icin de olmazsa olmaz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    Dealextrem'den BT-S2 bakabilirsin normal intercom olarak. Konferans arıyorsan 1500tl yi gözden çıkarabilirsin. Scala-rider vs için...

Motosikleti
    Artık Yok...
    eskiden intercom diye androide de bir uygulama vardı hala duruyormu bilmem .. eskiden onu çok kullanan vardı güzel basit bir uygulama idi.. hem voice active hem ptt bas konuş özelliği vardı.. 50-60 tl ye bir kask içi mic. kulaklık seti alırsın çözersin mevzuyu tabii hala varsa o uygulama..

zaten bu intercom aparatları falanda bana çok ilkel geliyor artık.. 90 lılarda arabalarda devasal araç telefonları olurdu onlara benzetiyorum.. Bence yakında artık kask üreticileri kendinden kulaklık ve microphone lu bluetooth ile telefona bağlanabilen kasklar üretirler zorda bir şey değil isteseler şimdi bile çok rahat yaparlar. çok yüksek maliyetide yok.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı travel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaan elektronik kn4000 diye bir model satiyor. 570 tl fiyati var.
    Ama diger sena gibi modellerle 3 kat ucuz olumca kafamda sor isaretleri oldu?

Siz duydunuz mu kullanan bilen?

Yoksa dedigin gibi bu fiyatlara imkansiz almak. Ama otomobilden motosiklete keskin gecis yapan ve artcili seyahat edenler icin de olmazsa olmaz.
    hocam dediğiniz ürün şunun üzerine kn4000 etiketi yapıştırılmışı. 2 gün sonra indirimli fiyatı 230 TL ye felan geliyor.

https://tr.aliexpress.com/store/prod...837562229.html

bildiğim kadarıyla bunlarda çoklu görüşme olayı yok. internetteki incelemelerde de bu konuyla alakalı bişi bulamadım.

aokuyumcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF280 mod
    selam
    ben durt pendik mağazasından aldığım üründen memnunum , coklu görüşme yanında telefona ve navigasyona da bağlanıyor, ses stero ve gayet yüksek . yurt aliexprestede satanlar var sanırım , EJEAS E6 olarak aratırsanız bulabilirsiniz.
    durt sayfasının linki bir inceleyin isterseniz.https://www.durt.com.tr/urun/intercom-chazi-ejeas-e6

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Piyasada Midland yok artık galiba? 2,5 sene önce BT Next Conference almıştım 1200₺'ye. (2'li paket) Şimdi olsa kim bilir kaça satarlar? (Euro o zaman 2,5-2,7 civarlarıydı herhalde...)

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:09 ----------

Konferans gerekmiyorsa Midland'ın daha basit modelleri de iş görür, taş gibi aletler (hava koşullarından falan etkilenmiyorlar) ve telefon entegrasyonları çok iyi.

Motosikleti
    Yamaha MT-25 & Honda XL 185S
    Midland i en uygun hangi ülkede bulabiliriz ?

Motosikleti
    Artık Yok...
    amerika .. neticede amerikan markası .. belki ingilteredede uygun fiyatlı bulunabilinir..

blk_pasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SH300i NF02
    knmaster tavsiye ederim her koşulda kullandım gayet güzel öyle büyük paralar vermeye gerek yok aliexde de aynısının muadili var cihazlar aynı fakat muhatap yok en azından kaan elektronik cihaz değişimi yapabiliyor burası bir artı kanlı canlı muhatap bulmak isteyenler knmaster alsınlar derim yoksa aliexden muadillerde aynı cihaz
    Faith makes all things possible.
    Honda SH300İ NF02 Owned. / Yamaha BWS100 Owned. / Honda CBX250 Twister Sold. / Honda CBR125R HRC Sold. / Honda PCX125 Limited edition Sold. / Asya Polo 50 139QMBGY6 Sold.

Motosikleti
    https://www.sahibinden.com/ilan/yede...23541600/detay

Bu ilandan alan var mı ? Yorum alabilir miyim ?

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı spxwOw adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar bu intercomdan hiç anlamıyorum o kadar cok varki 1000 tl ye de 100 tl yede yurtdışından genelde getirtmeyi tavsiye ediyorlar ama ben ne montajından anlarım nede hangisinin iyi uygun fiyatlı oldugundan bu konuda bana yardımcı olabilirseniz cok makbule geçer
    interkom hakkında hiç bilinmeyen önemli bir bilgi vermek isterim büyük markalar sena scala gibi kutularında 40 tane logo görebilirsiniz. İnterkom yoğun elektronik ve beyine yakın çalıştığı için asla ama asla mahalle arası yapılan çin mallarına para vermeyin. 100 lira kafa ve beyin sağlığınızdan önemli değil. Teknoloji geliştikçe radyasyon oranları düşürülüyor. Bu iş özellikle avrupa ve amerikada çok ciddi anlamda denetleniyor. Zaten o 100 liralık mallara bakarsanız avrupada satışı olmadığını bizim gibi zayıf denetimli ülkelerde satıldığını görebilirsiniz.

Sürekli beyninizin üzerinde çalışan bir ürün almadan çok iyi düşünün. Bu işe ulan ne olacak sadece müzik çalıyor diye bakmak sadece biz türklere özgü bir davranış. Şu an büyük markaların en basit modelleri 800 - 1000 tl bandında.. Üzerindeki sertifikaların doğru olup olmadığını ıcc ve fcc kodlarından doğrulama yapabilirsiniz. Kutu üzerine ce yazması zor değil çünkü.
    mehmetk12 bunu beğendi.

Motosikleti
    midland btx2 ile next pro arasında çok fark varmı sizce?

biri 1000m biri 1600m mesafeli ve next pro stereo özellikli . biri 8 kişiye kadar konferans yapıyor biri 4 kişiye kadar. arada 275 tl fark var.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)