Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ADV 350 alınır mı

Motovento
    REKLAM ALANI

Bu scooter hakkında forumda hiç bilgi göremedim. En son gelecek, geliyor, geldi falan gibi muhabbeti olmuş. Kullanan var mı kaporta kalitesi gidişi falan nasıldır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Honda nın Adv 350 sinden bahsediyorsan alınır elbette ama bulursan aldın diyelim beğenmezsende üstüne 30-40 ekler satarsın , Yamaha Honda hala yok çekiyor , TR deki tek motosiklet fuarını bile umursamıyor adamlar..
    espresso bunu beğendi.

denizz1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400//Dash 110i
    1 hafta önce abime honda bayii’den sıfır olarak aldık,forza250den geçti o hissiyat olarak forzadan çok daha iyi ve kaliteli hissettiriyor,selesi daha rahat,çantası opsiyonel olmadığı için sanırım biraz uyduruk,gidonun normal motosiklet gidonu gibi olması ayrı bi hava katıyor ben oldukça beğendim bence aradaki farkı hakeden bi motosiklet olmuş tek eksisi bana göre keşke buda x-adv gibi tel jantlı olsaymış.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:53 ----------

Grenaj kalitesi falanda ayrıca forzaya kıyasla daha iyi hız,frenleme gibi teknik şeylere bişey diyemiyorum,kendisi benim gibi heyecanlı olmadığı için daha lastiklerin rodajını bile bitiremedi 1 haftada,bu arada gerçekte fotoğrafdakilerden de daha iyi duruyor.

jonvolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha Xmax 400 ABS
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-enes-armagandan-2024-model-honda-adv-350-1162815309/detay
    Antalya da bir bayi ilan vermiş. Belki yakınsınızdır diye paylaşayım dedim

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:01 ----------

Motosikleti ben de çok beğendim. Alınası güzel bir motosiklet gibi duruyor. Beklentiye hitap ediyorsa alınmalı bence.

haluk23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF250 Rally - Wave 110i - Crypton S - CB125F ...
    Merhaba.

Ben de 2 ay kadar önce İstanbul Okmeydanı'ndan Göktürk ve yeni Havaalanı üstünden Karaburun güzergahında 50 km kadar kullandım Adv 350'yi.

Diğer motor da 2018 NC750X Dct idi.

Motorları birkaç kez değiştirdik ve böylece aralarındaki farkları da görebilmiş oldum.

29 bg gücüyle 130 km hızlara kadar kesintisiz hızlanan bir motor olmuş ADV350.

Ama en çok ilk hızlanmasını beğendim.

Uzun yolda NC daha seri ve son sürati de haliyle daha yüksek ama 2014 ve 2016 model olarak 2 kez sahibi olduğum NC serilerinin ön kısmını ve gidon tepkilerini çok ağır buluyor olduğum için özellikle şehiriçinde hiç hitap etmemiştir bana.

Aslında 200 kg üstü motorları şehiriçinde iyice gereksiz bulmuşumdur ve daha hafif alternatifler hep daha çekici gelmiştir bana.

Başka ağır motorlarla uzun süreli tecrübem olmadı ama özellikle CRF 250 Rally'nin tepkilerine alıştıktan sonra sonra daha ağır motorlardan şehiriçinde hiç keyif almadığımı her seferinde hissetmiş ve dillendirmişimdir.

Adv 350 bu konuda o kadar da çok rahatsız etmedi beni.

Zaten bagajı ve arka çantasıyla çok da pratik bir motor olduğunu bir de benim söylememe gerek yok.

Kayış aktarma bana çok hitap etmez normalde ama bir gün bu tür bir motor alacak olsam şu anki seçenekler arasında ADV350 ilk sırada yer alırdı.

Kolay gelsin size.

güzel motor ama bence o para etmez. Aynı şekilde xmax'da etmez. Normal fiyat listesinden bulursan pahalı olmasına rağmen alınır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)