Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

4 tekerli denyolar

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar hepinizinde bilgisi vardır muhakkak ama bide ben yazayım dedim. Kıskançlıkmıdır, çekememezlikmidir bilmem ama, otomobil sürücüleri motor sürücülerine kıllar. Hemen hemen her gün bir iki kişiyle tarıtşıyorum, abi ben hergün Samandıradan mecidiyeköye işe motorumla gidiyorum ve biriyle muhakkak tartışıyorum adamlar motor görünce şeytanlarını görmüş gibi olup hemen ustume yatmaya kalkıyorlar. ALLAH korusun bir gün ya kaza yapacam yada birini vuracam. Neyapmam lazım bilmiyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    resssan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway superlight 150
    tamamem psikolojik, zayif olanin ezilmesine karsi duyulan dayanilmaz istegin disa vurumudur araclarin motosikletlerin ustune surulmesi
    kacmak lazim cunku bu tur sahsiyetler beyinsel evrimi tamamlayamamis tiplerdir, bulasmamak lazim, polise sikayet etmek lazim, olmadi punduna getirp arabasini cizip aradan sivisip tuymek lazim
    Keeway Superlight 150 :cherry:
    34 ED 0798 (namı-diğer "vın vın")

Haklısın dostum ama bende biraz sinirli bir yapıya sahibim. Bu özürlülere uymamak için elimden geleni yapıyorum. İnan dostum sabırlı olmak lazım hemde çok

vipseyahat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Bende Maltepeden Mecidiyeköy'e geliyorum en büyük sorunu e5 de sol şeritin yanındaki dar emniyet şeritinden gelirken yaşıyorum. Ya bazı insanlar ne kadar nazik beni aynadan görünce hemen içeri topluyolar bazıları ise sanki ne işi var orda anlamıyorum kafayı oraya sokmuş bekliyor maalesef bazı sorunu olanlar var trafikte ama yinede bulaşmamaya özen gösteriyorum.

f-ender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gv 250--haojin as150
    4 tekerliler evet saolsunlar yollarda eziyet edebiliyorlar fakat sırf arkasından motor geliyor diye sağa ya da sola çekilip geçmemiz için yer bırakan sürücülerde var bende otomobil kullanıyorum bir motorcu gördüğümde olabildiğince saygılı olmaya çalışıyorum çünkü motorumda var insanların egolarıyla alakalı sanki bir de şu büyük halk otobüsleri var mesela bursada işte onlar herkes için felaket minibüsleri hiç saymıyorum zaten bakmasak her dakika bi minibüsün arka tarafında ya da yanında buluruz kendimizi.sonuç itibariyle ben sabır imanın yarısıdır diyorum ve kendi adıma sabrediyorum...

Arkadaşlar bence bu işin tek bir çozümü var birlik olduğumuzu göstermek kim olursa olsun trafikte bir motor gördüğümüzde kornayla slm verelim bu öyle bir yayılsınki zaman içerisinde tam bir bütünlük sağlıyolım ve bunu oto sürücüleri anlasın anlasınki birini sıkıştırırsa o tek değildir böyle bir durumda bir arkadaşımızı görünce hemen yanına gidelim. bir bütün olduğumuzu gösterelimki tek olmadığımızı anlasınlar

Wip seyahat mecidiyeköyde ne işiyle uğraşıyorsun dostum

Muzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 MC
    Alıntı sahinhakan04 adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar hepinizinde bilgisi vardır muhakkak ama bide ben yazayım dedim. Kıskançlıkmıdır, çekememezlikmidir bilmem ama, otomobil sürücüleri motor sürücülerine kıllar. Hemen hemen her gün bir iki kişiyle tarıtşıyorum, abi ben hergün Samandıradan mecidiyeköye işe motorumla gidiyorum ve biriyle muhakkak tartışıyorum adamlar motor görünce şeytanlarını görmüş gibi olup hemen ustume yatmaya kalkıyorlar. ALLAH korusun bir gün ya kaza yapacam yada birini vuracam. Neyapmam lazım bilmiyorum.

Banada gecen gün oldu aynisi. Camlicadan ciktim Eve Eyüpe gitcem. Köprüyü gectim Levent cikisi varya, düz gitcem orda tabiiki. Taksinin biri Sapagin nerdeyse tam bitiminde bi Makas atti Levente dogru Sapti, kendimi Aciip bir Sekilde Sag tarafa attim Allahtan baska Araba yoktu arkamda. Bende Mecburen kendimi Levent cikisinda buldum ve girmek zorunda kaldim. Arkasindan Korna Selektör Küfür Ne varsa yani....pesine takildim Artist tirsti Hatasini anladi zaten. Kacti hemen 2 kere Sag yapip yine köprüye dogru dönmek zorunda kaldi. Bence kesinlikle oraya sapmayacakti, bende aciip Asabiyim bu konularda dursa varya yani bende Kask Tam tekmil giyim. Kesin Camina Kafa atardim ne de olsa Kask var. bir gün Gazetede veya Televizyonda Motorcu Arabanin Camina kafa attip Kirdi diye bi Olay duyarsaniz. Bilinki o kisi Kesin Ben olacagim.
    Artik birgün Mutlaka alisacaklar Motora diye inanmak istiyorum?? Olurmu sizce??

İnşallah olur dostum

arkadaşlar şimdi okuyamadım cevapları ama en kısa zamanda okuyacam dersim var nede olsa motor sevdası aralarda bile insanı kendine çekiyo

Ahmet Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125-ZN @ ZeN Scooclub
    Yaw, adam diyelim ara sokaktan çıkıyo sende ana yoldan dümdüz geliyosun, adamla göz göze geliyosun, göz göze gelince sanıyosun ki seni gördü nasıl olsa çıkmayacak çok beklersin
    Herif suratına bakıyor bi taraftan bi taraftan da çıkıyor, sen tabiki köklüyosun frene, durdun, durdun, duramadın Allah muhafaza

Bi taraftanda trafikte küçük aracı sıkıştırma gibi bir psikoloji vardır, sadece motorsiklet degil, küçük bir araç kullanıyorsan (uno falan mesela) kendim bizzat tecrübe ettim, millet sıkıştırır, yol vermez vs. ama şöyle baba bi araba varsa altınızda, (Mercedes falan gibi) millet degil sıkıştırmak, bilakis yola açar sana,

Böyle bi psikoloji gerçekten var ama, neden bilmiyorum.
    [B][COLOR="Black"][CENTER]U-F-A 87'ye bakın, görürseniz el sallayın, [/CENTER][/COLOR][/B]
    [CENTER][B][I][SIZE="2"][COLOR="Orange"]MoMo ZeN[/COLOR][/SIZE][/I][/B][/CENTER]

ziganizagor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati monster 620 2006
    Madem içinizi döküyosunuz bendende bir hikaye!!!
    Cumartesi gecesi saat 0000 civarı, etilerden FSM köprüsünden hemen kavacığa arkadaşıma geçiş yapmaz üzere yola çıktım. köprüye etilerden çıktığım için ve bende KGS olduğu için duran şeritlerin arasından neredeyse bi 7-8 şerit yana geçmem gerekiyor KGS den geçiş yapabilmem için. (FSM yi bilmeyenler için, gişelere çok yakın en son çıkışdan çıkıyoruz ve KGS ye geçe bilmem için 7-8 şerit yana 100 Metre gibi kısa bir mesafede geçmem yada OGS veya paralıdan kaçmam gerekmekte...Paramda yoktu :D) neyse trafik accaaaip. ben geldim arabaların ortasından yararak 1 şerit 2. şerit 3. şerit ve 4. şeride geldim ama ben tam o larak yanlamasına gidiyporum. tüm arabalar sırada yavaş yavaş para ödeyenler geçtikçe ilerliyor. buraya dikkat.
    bir Gürsel beyaz otobüs. plakasını yazdığım kağıdı kaybettim burda o plakayı vericektim aslında abi adam yani şöför kılıklı hıyar, (Pardon ama motorlayken çok sinirleniyosun çünkü direk canına kasıt olarak algılıyorum) koca otobüsü direk önüme kırdı. bakın ben duruyorum motor, o bana yol vermiyor oda durdu.. köprüde gişe sırası yol filan vermemek değil.. gişe sırasında otobüs motora yol vermiyo... baktım neyse dedim, geri aldım biraz ileri gidrken gene bu otobüs aynı şeyi yaptı.. kaskıın vizörü açtım, elimle şöföre 1 dakka bekle geçim dedim... kafasında tmm dedi... ohbe dedim gene aynı şeyi yaptı... neyse ben tüm sinir üzerimde arkasından geçtim 15 dakka bekletti beni orda bilerek eminim buna. ben gişeden geçtim oda paralı taraftan geçti... yanına gittim 90 civarı gidiyoruz ben nasıl sövüyorum adam... ahhaanda adam otobüsü üzerime kırdı ya... şaka gibi... otobüs lan motorun üzerine kırıyo... önüne geçtim kıvrak bir hareketle s cizmeye başladım aha adam sayko çıktı gaza basıyo... dedim bu manyak bastım kavacıktan çıktım... motor kullanmayan bilmez başka bir taşıt sıkıştırınca insan nasıl deliriyor...
    MONSTER 620 FOREVER!!! [FONT="Palatino Linotype"][COLOR="Red"]DUCATI[/COLOR][/FONT]

Legendary - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ne güzel yazmışsın "4 tekerli denyolar" diye

walla aynen öleler...yolun kenarında duran motoru bile sıkıştırmaya çalışıyolar
    Bazen iyiki motorum yok diye şükrediyorum bunların yüzünden. motorum olsa kesin döğüşürüm araba sürücüleriyle
    ***A H M E T***

firtina110 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pejo-to-kat-layan
    rglad yazdıklarına aynen uygun bir olayı bu sabah yaşadım.adam ana caddeye hiç bakmadan çıktı karşıma.hemde iki kişiyiz.adam aslında göz ucuylada olsa motor geldiğini gördü.

Adama bakıp bağırdım.dayı yola çıkarken etrafına bak diye .ama mal maldır ne diyim. başıma bir iş gelmemesi için elimden geleni yapıyorum.

kimisinin arabaına korna öttürüp kenara çek diye işaret ediyorum ama kaçıyor namıssızlar
    itina ile kaza yapılır

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Valla abi kask var, korumalı ceket var, eldiven var... üstüne birde çelik burun ayakkabılarım var. Ama motor ayın 10'undan sonra geliyor o ayrı abi bu korumalarla dövemiyeceğim denyo yoktur diye düşünüyoru. Çekiceksin kenara böyle yavaş yavaş zevkle dövüceksin bırakıcaksın oda sana vursun (sırf zevk için)... Nasıl deli oluyom okudukça
    Okan ACAR

adosonic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S 200i
    arkadaşlar bende henuz motor yok ama arkadaşın zat150 sağolsun geziniyoruz deli gibi ortaköy taxım ve bunun gibi en yoğun yerlerde ve kesinlikle her gun bu gibi olaylar yasıyoruz....
    tum kalbımle diliyorum ki bu 4 teker suruculeri artık motorları kıskanmasınlar,( bazıları hariç) yol versinler..anlasınlar ki biz ayrıcalıklıyız..

carcharoth kardeş bende dizlik aldım henuz ucan diz girmeyi dusunuyorum gerektiğinde
    Virüs bulaştı bi kere.. Yapacak bişi yok tek çare 2 teker...

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    bana ne oldu bir bilseniz
    bir gün motorumla gidiyorum yol hafifden dar
    4 tane zırto aynı zmznda kro!!! bunların altında birde doğan görünümlü sahin cıs tak cıs tak müzik...
    karşıdan geliyor hafiften sağa doğru yöneldim herif selektör yapıp üstüme kırmazmı aq çocuğu sağ tarafımda da cukur var zaten scoterın tekerleri küçük ön tarafı kurtardım arka taraf girdi cukura kontrol hafif kayboldu ama son anda toparladım herif kornaya basarak geçti gitti....
    Alıntı Rglad adlı üyeden alıntı

Böyle bi psikoloji gerçekten var ama, neden bilmiyorum.
    eziklik piskolojisi
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    trafikte araba ile bile rahat gidilemiyor ki motorla gidilsin.araba kullanırken de kamyonetlere ayar olurdum
    ben de araba ile ya da motorla eskiden çok sinirlenirdim.artık mümkün olduğu kadar sinirlenmiyorum.bençe de doğru olan bu.tamam sağa çekse döveriz belki ama ya sağa çekmezse ?
    bu tür kişileri yolda önüme çıkan çukur veya ormanda karşımda beliren ayı olarak görüyorum. fazla polemiğe girmeden bir şekilde atlatmak lazım diyorum.

sebastian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    nexus500'den gsr600'e terfi etmişti bws100'e düştü
    Bakın ben de motorcuyum, motorcuları da severim. Araba ile giderken yanımdan motor geçerken yol vermeye özen gösteririm. Fakat motorlu denyo da çok var ya. Geçen sol şeritten kaptırmış gidiyorum araba ile bi kurye zıpladı sola, ve yavaş ta gidiyodu. Sinir oldum ya, gelde ezme. Ama ben motorla giderken de başıma çok geldi, çok sıkıştıran oldu. Bir gün eski motorumla gidiyorum, caddedeyim önümde bi araba. Arabaya birz şekil yapmışlar, müzk te son ses. Sağdan geçicektim, herif sağa yanaştı. Sonra sola yöneldim, adam sol tarafa kırdı arabayı. Böyle sağ sol yaparken bir fırsatını buldum, arabanın sağ yanına girdim. Tam aracı geçicektim ki yanda oturan kazma kapıyı açtı, herif tekme sallıyo devirmeye çalışıyo beni. Direk durdum ara bir sokağa girdim, ve de baya sinirlenmişdim. İlerden caddeye döndüm tekrar adamın önündeydim bu sefer. Ön taraftan arabanın üzerine tükürdük. Böylece rahatlamış olduk. Bu anlattığım 7-8 sene önceki olay

Jetix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya T-19 "06"
    Valla en uyuz oldugum mevzuların başında da...ışıkta öndeysem ,yandakide salaksa benle yarışmaya kalkması yani nedir bu rahatsızlık anlayamıyorum....

Ulan salak biraz ileride trafik sıkışacak veya ışığa denk geleceksin ben seni nası olsa geçecem...Hepde öyle oluyo zaten...

techseen_honda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA T1
    bir hikaye de benden kadıköyden sarıgaziye gitmek üzere 9:45 civarı çıktım yola tam türkiş bloklarını geçince sola imes sapağı ve Tem düz otoban çıkşı vardır bilenler bilir .Verdim sola sinyali baktım kimse yok giecem viraja tam virajın yarısında taksi hayvanı soluma girdi.benim bildiğim sola dönen aracın soluna girilmez.Korna uzun filan dedim baba napıyorsun ya öldürücen mi beni.Sen dedi motorcusun yol vericen bana .Yok ya dedim nerden esti.Kanun öyleymiş küçük araç büyüğe yol verirmiş.Ya saçmalama dedim sen sola donerken kamyon da soluna girerse sen ona yol mu vericen.Uzatma lan filan demeye başladı.Küfür etmeye başladı.Dayanamadım bir tane vurdum bu hayvana.Gözüne geldi.Can havliyle gitti arabasından keser sopası gibi bir sopa alarak üzerime yürüdü.Vurmaya başladı o bana ben ona.Kafamda kask üzerim full koruma zaten hayvan herifte göbekli p. tekiydi.bastı kaçtı.İşin ilginci ise polis karakoluna 20 mt de oluyor bunlar.Plakası 34 TKC 56 gayrettepe ye kayıtlı 14.04.2004 trafik tescilli.bu aracı bir şekilde gören olursa lütfen bir mail atsın.Mailim techseen_erol@mynet.com.tr normal zamanlarda AS 950 kamyonla harfiyatlara servis çekiyorum.o yüzden bu plakayı bir şeklide bulan olursa o hayvana bana yaptığının aynısını yapacğımdan emin olabilirsiniz.Tüm motor camiasının haksızlıklarına bir şekilde yardımcı olurum.Plaka sizden kamyonla dokunmak benden.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler