Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni motor aldım (ilk izlenimler ve sorular)

Motovento
    REKLAM ALANI
    victors43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daha Yok
    Merhaba forum uyeleri hayirlisiyla bugun galeri ilystan Kuba cr 1 aldm (3250 tl indirimli fiyatmis ) sizlerle izlenimlerimi ve bazi sorularimi konusmak istedim
    +lar
    yakit az yakio
    on fren guzel
    hiz iyi parca kalitesi iyi
    - ler
    arka fren
    aynalar
    tecrubeli abilerimden ve arkadaslarimdan da plaka islemleri nasl olacak sigorta nerde yaptiracam soylerseniz cok sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    METDOĞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki address
    Hayırlı olsun.ALLAH kaza bela göstermesin.bende geçen hafta 0 motor aldım. Sigortasını ergodan yaptırdım 240 TL.plaka ve ruhsat için randevu alacaksın.ben daha alamadım randevu Üsküdar emniyetinden hep dolu.randevuyu aldıktan sonra evrakları verip ruhsat ve plakayı alacaksın.kolay gelsin.

lifespeed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r25 2017-honda activa S 2017
    Öncelikle hayırlı olsun. Bende 2 mayıs günü almıştım. Bildiklerimi yazayım. Motorun faturası yoksa aldığın yerden temin et. Sonra trafik şubeye gidip 178,50 TL ruhsat parası yatırıyorsun. Burada sana ruhsat veriyor ve plakan belirleniyor. Burada sana plaka çıkartman için bir yazılı kağıt veriyorlar üstünde senin plakan yazılı. Bu kağıdı alıp şoförler odasına gidiyorsun. 17,50 TL karşılığında sana plakanı veriyor. benim bu işlemler 20 dakika sürdü. Ruhsat aldığım yerde İzmir Karşıyaka

Motosikleti
    Yamaha TDM 850
    plaka için uğraşma git bi sigortacıya onlar herşeyini ayarlıyor, sen gidip imzanı atıyosun onlar plakanda dahil alıp veriyorlar ben öyle yapmıştım.

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Allah kaza bela vermesin

Hayırlı olsun bende 3 yıl önce kuba kb 150-25 almıştım sağ taraftaki vidalar 3 ay içinde paslandı sol tarfları bugün oldu hala pas yok garanti şartları çok komik sadece motorun iç aksamına veriyorlarmış ben devir sayacını değiştirmeyi başardım birkez ama hala çalışmıyor inşallah memnun kalırsın diyelim hayırlı olsun

aquarist4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion gitti,MT 07 Deep Armor geldi
    Alıntı lifespeed adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hayırlı olsun. Bende 2 mayıs günü almıştım. Bildiklerimi yazayım. Motorun faturası yoksa aldığın yerden temin et. Sonra trafik şubeye gidip 178,50 TL ruhsat parası yatırıyorsun. Burada sana ruhsat veriyor ve plakan belirleniyor. Burada sana plaka çıkartman için bir yazılı kağıt veriyorlar üstünde senin plakan yazılı. Bu kağıdı alıp şoförler odasına gidiyorsun. 17,50 TL karşılığında sana plakanı veriyor. benim bu işlemler 20 dakika sürdü. Ruhsat aldığım yerde İzmir Karşıyaka
    Arkadaşın dedikleri tamamen doğru ama ilk işlemin motoruna sigorta yaptırmak. Trafik şubeye giderken elinde sigortan, faturan, motorun teknik uygunluk belgesi, satan kişinin yetki belgesi olmalı. Ordan zaten şöförler odasına gelir olması için dosya ve doldurulacak kağıtları kakalıyorlar. Kimlik ve bazı evrak fotokopilerini yine orada çekiyorlar. Bir de dosyanın üzerine "gümrük şahadetnamesi" adı altında bir dilekçe istiyorlar ki onu da çevrede yazdırabilirsin. Hayırlısı olsun.

Motosikleti
    kuba cg-100
    En b uygunu ergo idi gecen sene

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)