Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

0 cbf ve ikinci el cbf

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    sibief 150 sisi
    pazartesi honda konşuk motordan alabileciğim suanda bütcem için kral sayılcak askere gidene kadar bana eşlik etsin diye bir cbf aldım 0 çevremdeki insanlar kuryelik yaptığım için tanıdıklarımın hepsi motorcu diyorum ki abi cbf aldım ooo iyi yapmışın abi 0 aldım yapma be ona o kadar para verilir mi 0 aldıgımı söyleyene kadar kraldık noldu şimdi benim anlamadıgım 0 ken kötü ikinci elde iyi mi valla iyi mi yaptım kötü mü yaptım bilmiyorum yarn gidip cebefemi teslim alıcam iyi akşamlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Hayırlı olsun kazasız belasız Sıfır almak en güzeli ama cbf biraz haketmiyor o fiyatı . Ama yinede sıfır , sıfırdır . O yüzden kazasız belasız kullanmak dileği ile .
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Motosikleti
    sibief 150 sisi
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun kazasız belasız Sıfır almak en güzeli ama cbf biraz haketmiyor o fiyatı . Ama yinede sıfır , sıfırdır . O yüzden kazasız belasız kullanmak dileği ile .
    saol abim çok eleştri alınca çekindim biraz
    mondial 150 zc - yuki yıldız 100 -honda spacy 110 - honda cbf - bajaj boxer > sattım yine cbf aldım

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öyle deme üstadım, onun ikinci el temizine istedikleri parayı da haketmiyor o motor Bizim memlekette fiyatını hakeden motor yok ki.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

Hayırlı uğurlu olsun. Tren gibi motor. Tekerinize taş değmesin, Allah kaza bela vermesin, ekipmansız binmeyin lütfen
    bbatuhann bunu beğendi.

Motosikleti
    Transalp
    Cbf150 öyle bi motordur ki , adamın ağzına bal çalar.Motorculuğu o kadar sevdirir ki , biraz kullanan adam kaşınıp satar ve yüksek cc'ye geçiş yapar.O yüzden piyasada bol bol temiz , ikinci el cbf bulmak kolaydır.Piyasayı sıkı takip edip , temiz bir ikinci el denk getirmek daha mantıklıdır.Ayrıca sıfır km cbf150 alan kişi de kısa sürede ağzına çalınan bala dayanamayıp arı kovanına dalmak ister ve genelde cbf150 bir sene kullanılıp satılan bir motordur.Sıfır km cbf alanlara karşı insanların tavrı "Nasıl olsa satıp büyük motor alıcan.Niye sıfır aldın ki" şeklinde olur.Çünkü cbf150 sahiplerinin kaderi hep aynıdır.Satıp büyük motor alırlar.

Dogru soylemisler bence arastirsaydin temizini 3.500 ve 4000 arasi bulman mumkundu parca fiyatlari bol ve uygun zaten. sifiri 6000 civari ve bana gore bu fiyat yuksek.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)