Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Rehinli motosiklet kredisi hakkında!

Motovento
    REKLAM ALANI

iyi günler motosiklet sevdalıları. Sıfır motosiklet almak istiyorum. Ama akbankdan çizik yediğim için kredi kullanamıyorum kredi kartı bile çıkaramıyorum. Bordrolu çalışanım. Bazı bankalar sıfır motor kredisinde rehinli olmak kaydıyla teminat sayıp kredi kullandırıyorlarmış. Benim açımdan bir ışık var mıdır? Benimle aynı durumda olupta motor kredisi çekebilen var mı çok merak ediyorum. Yardım eden etmeyen herkese şimdiden teşekkürlerimi sunarım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Motora kredi vermiyolar tasit kredisine motor dahil olmuyor olsa bile rehin kaliyor ne kadarlik motor dusunuyorsun 10.000 tl ihtiyac kredisi cekip aldim ben o sekilde ne kadar kredi cikiyor sordurdunmu
    mehmetenis bunu beğendi.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Bankanın özel bir gıcığı yoksa motosiklet için kredi veriyorlar. 250 cc'ye kadar makina bedelinin %100'ü, 250+ cc için %75'i şeklinde kredilendirme oluyor.

Taşıt kredileri zaten rehinli olarak yapılıyor; ama faizi ihtiyaç kredisine göre düşük. Ayrıca sağlık sigortası falan da gerekmiyor sanırım.

İhtiyaç kredilerinde ne alacağını zaten sormuyorlar, o yüzden rehin-mehin yok; ama faizi taşıt kredisine göre yüksek. Bunda da sağlık sigortası gibi ekstra masraflar çıkabiliyor.

Ben de araştırdım, bu şekilde bilgi edindim. Yanlışım varsa kusura bakmayın.
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)