Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motordan gelen ses ?

Motovento
    REKLAM ALANI

motordan gelen şu ses normal mi. gaza basınca devirle beraber artan ince tiz bi ses var videoda çok net duyuluyor. çoğu cbf 150 de var gerçi duyuyorum ama belki bilen vardır.

https://www.youtube.com/watch?v=E2jz...ature=youtu.be

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    burak5353 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    falcon deserd 277
    ses normal gibi bende bugun konu acıcaktım rölantide motordan gelen ses diye

balansör sesi olmasın..

truck123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mh Drift 125
    aynı ses mondial mh drifttede geliyor bende normal sanırım bu ses

Alıntı burak5353 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=ePZ2NLp8zi8
    rolanti devirin biraz yüksek gibi geldi bana

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    https://www.youtube.com/watch?v=ePZ2NLp8zi8
    Aynı ses benden de geliyor özellikle motor ısınınca yapıyor o ses subaplardan geliyor subaplarin ayarlanması gerekli
    Sen arabaya gezmek için binersin, bizler ise motosiklete binmek için gezeriz

burak5353 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    falcon deserd 277
    Alıntı pcmnyk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rolanti devirin biraz yüksek gibi geldi bana
    calıstırdıgımda 1300 1400 arası fakat baya bi gezdikten sonra 1700 lere cıkıyor devir 1300 e ayarladıgımda bu sefer sogukken calıstırdıgımda rölantide calısmıyor stop ediyor

calıstırdıgımda 1300 1400 arası fakat baya bi gezdikten sonra 1700 lere cıkıyor devir 1300 e ayarladıgımda bu sefer sogukken calıstırdıgımda rölantide calısmıyor stop ediyor
    Karburatorune baktir istersen

Evet arkadaslar su gaza dokununca cikan ciliz bu ses var nedir o bilen yokmu. Tiz ses

Motosikleti
    Mh Drift 125
    Evet arkadaslar su gaza dokununca cikan ciliz bu ses var nedir o bilen yokmu. Tiz ses
    Subaplar yapar servise gotur garantisi varsa ayarlarlar bendede yapio bazen oluyo olmuyo o ses

Alıntı truck123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Subaplar yapar servise gotur garantisi varsa ayarlarlar bendede yapio bazen oluyo olmuyo o ses
    Aynen ole kardesim bazen gelmedigini farkediyorum. Ama cogu zaman geliyor ses supaplardan geliyor diyorsun yani garantisi yok kendim yapabilirmiyim

Motosikleti
    Mh Drift 125
    Aynen ole kardesim bazen gelmedigini farkediyorum. Ama cogu zaman geliyor ses supaplardan geliyor diyorsun yani garantisi yok kendim yapabilirmiyim
    Kendin zor ayari tuturamaya bilirsin daha buyuk sikinti cikar sonra bi motorcuya gotursen 20 lira yapiyolar zaten yarim saatte yapar cok ses yapmiuosa ama goturme subaplar illaki ses yapar isininca yag olarak yazin 15 50 kullan yagdanda yapar iince yagdan dolayi havalar sicak inceliyo cunku yag

Alıntı truck123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendin zor ayari tuturamaya bilirsin daha buyuk sikinti cikar sonra bi motorcuya gotursen 20 lira yapiyolar zaten yarim saatte yapar cok ses yapmiuosa ama goturme subaplar illaki ses yapar isininca yag olarak yazin 15 50 kullan yagdanda yapar iince yagdan dolayi havalar sicak inceliyo cunku yag
    Bu arada ses rolantide gelmiyor ama sadece gaza basinca geliyor.

kotucocuk13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 Aquila
    benim bildigim bu ses debriyaj tasından geliyor cunku benim motordada rolantide aynı ses var fakat bostayken debriyajı cekince gelmiyor birde debriyajı cekip dene normal bir ses tum cbflerde var hatta cbr 250de de aynı ses var
    Kaskını tak yoluna bak :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)