Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yamaha ybr

Motovento
    REKLAM ALANI

yamaha ybr 125 esd 1300 bakımında hangi parçalar değişiyor nerelere bakılıyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    piston silindir değişiyor
    Funkyou bunu beğendi.

rebirth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1300 değil 1000 bakımı aslında. Sanırım siz 1300km'de bakıma gideceksiniz. Bir sorun yoksa eğer yağ haricinde bir şey değişmiyor. Sağını solunu kontrol ederler, zincir ayarı-yağlanması sonra yola devam.

pardon 13000 bakımı olark yazmıştım bir sıfır eksik olmuş 13000 bakımında nelere bakılıyor bakım ücreti ne kadardır

Motosikleti
    Şu anlık yok
    Bu bakımların tutarı ne kadar oluyor acaba ?

ybr bakım

ybr bakım ücretleri 70 le 100 tl arası fiat uyguluyorlar

rebirth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Manisa'da 35.000 bakımı için yağ değişimi dahil 85TL vermiştim. Hava filtresi ve buji yeniydi, motorun genel bakımı da yerindeydi zaten, ekstradan başka bir şey değişmedi yağ haricinde.

13.000 bakımı da aslında 12.000 bakımı olması gerekiyor. 12.000km'ye geldiğinde yakıt hattından karbüratöre, tekerlek rulmanlarına kadar kontrol edilmesi gereken bir çok yer var. Motosikletin kitapçığında hepsi yazıyor, bakmanızı tavsiye ederim. Servisler genelde baştan savma yapıyor, kitapçıkta yazan her maddeyi kontrol etmiyorlar. Servise gidip bakım ücretini sorun, umduğunuzdan yüksek fiyat alırsanız Yamaha Türkiye'yi arayın, olması gereken miktarı öğrenin. Kitapçık da elinizde olsun, 12.000 bakımında kontrol etmesi gereken yerleri tek tek kontrol ettirin.

ekleme: bir de arka fren kampanasını orjinali ile değiştirmiştim, 85 de ondan almışlardı.

Motosikleti
    Şu anlık yok
    Alıntı rebirth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Manisa'da 35.000 bakımı için yağ değişimi dahil 85TL vermiştim. Hava filtresi ve buji yeniydi, motorun genel bakımı da yerindeydi zaten, ekstradan başka bir şey değişmedi yağ haricinde.

13.000 bakımı da aslında 12.000 bakımı olması gerekiyor. 12.000km'ye geldiğinde yakıt hattından karbüratöre, tekerlek rulmanlarına kadar kontrol edilmesi gereken bir çok yer var. Motosikletin kitapçığında hepsi yazıyor, bakmanızı tavsiye ederim. Servisler genelde baştan savma yapıyor, kitapçıkta yazan her maddeyi kontrol etmiyorlar. Servise gidip bakım ücretini sorun, umduğunuzdan yüksek fiyat alırsanız Yamaha Türkiye'yi arayın, olması gereken miktarı öğrenin. Kitapçık da elinizde olsun, 12.000 bakımında kontrol etmesi gereken yerleri tek tek kontrol ettirin.

ekleme: bir de arka fren kampanasını orjinali ile değiştirmiştim, 85 de ondan almışlardı.
    Öyle aman aman birşey değilmiş. Öğrenci olarak karşılanabilecek miktarlar. Sağolun bilgi için

Motosikleti
    Ducati streetfighter 848
    Bende ybr ile başlangıç yaptım öğrenci için bir hayli yeterliydi hatta güzel bir hesap yaptım otobüse vereceğim parayı hesaplayarak motorla yaptığım kmlerde bana sağladığım kar gezdiğim km leri bile bedavaya getirdi tabi bu paraya 1000-4000 km bakımları dahil değil ikisine 100tl verdim. 8000 km de de sattım ilk göz ağrımı
    Mstkdrglu bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler