Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motor kıyafetleri fantazisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    abilerim, dostlarım,
    şimdi malumunuz dedem yaşına bi motor aldım onu topluyorum. boyası motoru aksesuarı kılı tüyü derken bayağı bir olacak.
    öteki taraftan ehliyet kursuna yazıldım. kurs taksiti felan. öyle böyle derken ancak kendime kıyafet alacak kadar para bulabilirm. ama benim çevre kalabalık
    farklı boy kilo ve tarz da arkadaşlarım var. birçoğu da artçım olmak istiyor. fakat ben arkamda kaskız montsuz birini taşımak istemiyorum. hadi kaskı hallettik diyelim. geri kalan kıyafetler için siz nasıl bir yöntem izliyorsunuz? yada birtane büyük boy yedek kıyafet mi alıyorsunuz tüm artçılarınıza giydiriyorsunuz. ben babama göre alayım desem babam iri yarı birşey. dayıma göre alayım desem o da zapzayıf. arkadaşlarım için desem her tip ve ebatta arkadaşım var. misal arkadaşım ankaradan gelicek ben gezdiricem onu. 1 gün için okadar para vermem mi gerekicek illa. ya da bu gereçlerin kiralandığı bir yer var mı. yada ben çok mu fantesi oluşturuyorum :
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Genelde eşim dışında arkama pek birilerini almam. Nadiren aldığım kişilerin de hep kıyafeti olmuştur. Minimum olarak kasksız ve montsuz kimseyi arkama almam. Bu sormuş olduğun şeyin çözümü yok gibi. Çünkü her aksesuar sahibine özgüdür, örneğin yanlış beden kask veya mont giymek pek iyi olmaz.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    sen sıkma canını kendine al yeter
    arkana binmek isteynlerde alsınlar kendilerine göre birer ceket kask
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

serkankiyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6
    evet arkana binmek isteyenler orjinal artçı ise kendilerine bir mont ve bir kask alsınlar.bu kadar misafirperverlik motorcuyu bozar.kask + mont nereden baksan300€ .
    [FONT="Georgia"][FONT="Verdana"][B][COLOR="Blue"][SIZE="2"]Biliyorsan konuş,ibret alsınlar.Bilmiyorsan sus, adam sansınlar..[FONT="Georgia"][/FONT][/SIZE][/COLOR][/B][/FONT][/FONT]

Yaw motor kıyafetleri fantazisi diyince ,
    ben de JARTİYERLİ DİZLİK , OMUZLARA TAKKE ...
    falan sannettim...

Sen orta boy bir artçı kıyafeti al...Kask ve dizliği de unutma...

Monta sığmayan ya da monta küçük geldiği zamanlar sadece dizlik ve kask takarlar...

kuvva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    öncelikle kask, çok önemli.

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    bence kimseyi arkana alma hatta artçı koltuğunu söktür
    KocaAdam(Süper Teneke) & Camadan & ChomChok & G.ECE

FANTASTICUA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kırbaç al fantezi için
    işin şakası herkes kendi giysisini giysin bence

cgl125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi sen resmen çok fantazi oluşturuyosun bu kadar bence kask belki bide dizlik al yeter ha sorumluluk diyosan kendi korumalı montunu artçına veririsin 1 gün için
    her şey mümkün değil
    hiç bir şey de imkansız

Alıntı viper_1 adlı üyeden alıntı
    Yaw motor kıyafetleri fantazisi diyince ,
    ben de JARTİYERLİ DİZLİK , OMUZLARA TAKKE ...
    falan sannettim...

Sen orta boy bir artçı kıyafeti al...Kask ve dizliği de unutma...

Monta sığmayan ya da monta küçük geldiği zamanlar sadece dizlik ve kask takarlar...

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı camadan adlı üyeden alıntı
    bence kimseyi arkana alma hatta artçı koltuğunu söktür

normalde tabi orijinalinde zaten yok ama bu konuyu çözemezsem bunu yapıcam galiba
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    freexander, giysin şu olacak Nazi Kaskı + Nazi Parkası eski BMW'de en güzel bu giysiler duruyor. BMW'si olan arkadaşımda kask hazır şu an parka ayarlıyor. Süper olacak.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Arkadaşlar bende gayet kalın, içi elyaflı derimsi plastikimsi bişiden (adını bilmiyorum) bir palto var. Artçımın kullanımı için bu paltonun astarının içine koruma diktirsem işe yarar mı? Yerde sürüklendiğinde hemen dağılmayacak gibi duruyor paltom. Eğer koruma dikilebilirse kaça malolur? Kim yapar?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler