Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Aprilia RS4 125 4T

Motovento
    REKLAM ALANI

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...05900059/detay

Bu motosiklet hakkında ne düşünüyosunuz arkadaşlar 2015 model 0 ı suan 15000 lira 2014 0 modeli linkte gördüğünüz ve fiyat olarak 13750 verilmiş.125 lik bi motosiklet.Gördüğüm en yakışıklı motosikletlerden biri ne düşünüyosunuz ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    KTM RC 200
    Şasi aliminyum, sert darbede pert olabilir, parçası pahalı, ikinci eli yok denecek kadar az. Almak isteyenler bunlarıda göz önünde bulundurmalıdır bence.125 lik ama başlangıç motoru olur mu orası muamma.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Şekil, tip on numara ama yedek parça, servis bilemem. Para varsa alınır, kimsede olmayan 125'lik sürersin. Mantıklı bir seçim olur mu? Hayır, Mt125/R125 alırdım şahsen.

Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Almalısınız

15'e R25 alınır.
    efendy06 bunu beğendi.

kinqdai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KUBA CİTA
    Biraz daha koy R25 al.

Şaka bi yana 2 zamanlısı olsa düşündürürdü ama 4 zamanlı klasik o parayı kesinlikle hak etmiyor.

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    Tian isimli kullanıcıya sor sen bu motoru. Geçtiğimiz fuar da incelemiştim ben bu yakışıklıyı ve bayılmıştım. Ülkemizde fiyatından dolayı pek tutulmadı ama canavar gibi bir alet. Parça kalitesi muhteşem, gidişi, duruşu Şahane. Safkan İtalyan aygırı dedikleri Türden. Korlas a git bak derim. Hakkında yorum yapacak pek az kişi bulabilirsin bu yorumlarda gerçeği yansıtmayacaktır. Bir ara korlas ta test makinesi vardı, halen duruyor mu bilemem

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Alıntı EMRE ÇITIR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şasi aliminyum, sert darbede pert olabilir, parçası pahalı, ikinci eli yok denecek kadar az. Almak isteyenler bunlarıda göz önünde bulundurmalıdır bence.125 lik ama başlangıç motoru olur mu orası muamma.
    oo demek sert darbede pert olabilirmiş :O uzak dur kardeşim olurda kamyon filan altına girersen pert olur motosiklet öyle diyor arkadaş.
    Adalet yok,eşitlik yalan. Hepimiz insanız ulan!! |Ne kadar yükselsende hayat 180' & Saygım kadar kinim de var

İki kere İtalyan motor aldim.Apriliayi bilen biliralzeme kalitesi ve muhendislik japonlardan kesinlikle daha iyi.Safkan Kaliteli motosikletler.

Servis yedek parca diger markalardaki gibi.Ferco zayif biraz ancak kadikoyde Kadir usta mesurdur ferco servisleri icinde o varsa gozum kapali alirimm Apriliayi.

Yedek parcada ferconun stogunda yokda max 21 gun beklersiniz.2 kere bu sureci yasadim.

Yedek parcasi cok pahali ama kesinlikle 2.elde Apriliayi bilen bilir alir.Asil zor olan CBR250 gibi herkesde olan motoru degerine satmak.

Birde hirsizlar Apriliayi calmaz.Parcasi ikinci ele dusmez va vs.

porsche911tt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzey qm200
    Kesinlikle alma, başına bela olur parça yok italyadan geliyor, krankı 1500 euro başka parçalarda çok pahalı son sahibi olursun, kesinlikle önermem, aldanma

Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Daha ne duruyorsunuz alsanıza

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    125cc motosiklet o fiyata alınmaz bence. Mühendisliği falan bir yere kadar. 4t 125 cc motosiklet bu yahu, her yanı mühendislik olsa ne olur? Görselden ibaret. O paraya R25, CBR250R Kawasaki Ninja 250R/SL alınır. Şimdi bu italyanın mühendisliği onu bu saydığım motorların önüne mi geçiriyor? Fiyatı diğer 125likler ile arkadaş olsa tek geçilir. 15 bine 250 cc olsa, tek geçilir. Ancak öyle değil. 250 cc 25 üzeri hp hemde kaliteli motosiklet parasına 125 cc motosiklet alınır mı, bence alınmaz. Bir süre sonra sıkılırsın, gitmez, satmaya kalksan ikinci eli ölü. Bu aprillanın olayını da çözebilmiş değilim. BMW F650 ile aynı bloğu taşıyan endurosunun temizi neredeyse temiz F650'nin yarı fiyatı ikinci elde. Yahu blok bildiğimiz blok, şasi, grenaj falan desen italyanların bir stili var, tartışılmaz. Niye para etmiyor anlamış değilim.

Bugraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14'Honda CBR250R Repsol - Triumph Daytona 675 Red
    2 zamanli yariş makinesi olsa verilirde 4 zamanli

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı newmoto76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İki kere İtalyan motor aldim.Apriliayi bilen biliralzeme kalitesi ve muhendislik japonlardan kesinlikle daha iyi.Safkan Kaliteli motosikletler.

Servis yedek parca diger markalardaki gibi.Ferco zayif biraz ancak kadikoyde Kadir usta mesurdur ferco servisleri icinde o varsa gozum kapali alirimm Apriliayi.

Yedek parcada ferconun stogunda yokda max 21 gun beklersiniz.2 kere bu sureci yasadim.

Yedek parcasi cok pahali ama kesinlikle 2.elde Apriliayi bilen bilir alir.Asil zor olan CBR250 gibi herkesde olan motoru degerine satmak.

Birde hirsizlar Apriliayi calmaz.Parcasi ikinci ele dusmez va vs.
    Hocam 250 cc sport motosiklet alacak olsam CBR250R, Kawasaki Ninja, R25 üçlüsü arasında yaparım tercihimi ikinci elde. Sıfırda aynı fiyata aprilla varsa tamam, ama ikinci elde CBR'ı götürürsün servise, 200 tl verdin mi her yanını kontrol ederler, aklında şüphe kalmaz. Ufak tefek eksiklerini tamamlarsın, çok maliyetli olmaz. Ama aprilla'da durum farklı, ikinci eli risk o motorun. O yüzden piyasasına bakarsan, 2 yaşından büyük 10-15 bin km'yi geçmiş aprillaların çoğu ölü fiyatına satılıyor.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...16268654/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...14116587/detay

Bakarsanız http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...05900059/detay sıfır fiyatı, bunun üzerine plaka ruhsat falan eklersek 14 bin tl'ye aldıkları motoru 11 bine satmaya çalışıyorlar ve Mayıstan beri satılıkta duranı var. R25 alıp 3 ay sonra satanlar kar bile etti motosikletten.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)