Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

altın elbiseli adamdan mondial rx3 incelemesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    burak.findik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj pulsar 200 ns
    Arkadaşlar herkese iyi günler...eminim sizlerde benim gibi bayagıdır mondial rx3 ü araştırıyosunuz fakat adam gibi tatmin edici bi inceleme videosu flan bulamadım,test sürüşü zaten hak getire,bayiye test sürüşü dediğimde bana kumbaraya para atman lazım yoksa elletmem dedi :D..acaba topyekün altın elbiseli adama bastırsak barkın abimiz motoru bizim için incelemez mi?facebook tan veya sitesinden bol bol istek göndersek?..sizi bilmem ama ben onun değerlendirmelerini beğeniyorum ve bu motoru cidden merak ediyorum,en azından elle tutulur bi incelememiz olur alacaksak gider gönül rahatlığıyla alırız..ne dersiniz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    bu tip motorları (bence de haklı olarak) test etmiyor AEA. Pek çok kereler, nedenleriyle anlattı niçin test etmediğini de.
    dyavol-77 bunu beğendi.

Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam AEA çinli incelemiyor.. Bırakın Mondial'i SYM WOLF'ü bile incelemeyeceğini söylemişti..
    Ancak bir ihtimal yanında çalışan elemanlara inceleme yaptırabilir..
    dyavol-77 bunu beğendi.

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Hocam, ben bu motoru almak istiyorum. şu konuda şöyle yorum yapabilirim.
    Motor kullanıcısı bakımından çok çok tavsiye edilip öneriliyor. buda demek oluyor ki gayet iyi motor. aea da inceledikten sonra eminim ki güzel diyecektir. lakin bir mondial klasiği şudur ki her şey ilk başta güzel olur, sonrasında motor perte çıkar. buda nasıl olur örneğin; 100bin km yi çok rahat gören bir japon ile 50000 bini görmemiş çinliler ile kıyaslanamıyor. bu adama kefil olup alsanız, 20 gün sonra adama küfür edeceğinizden incelemek istemediğini düşünüyorum
    SweentLy ve hsk bunu beğendiler.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Daha yeni çıkan motoru duzgun test eden yokken kim neden tavsiye edip iyi diyor, bi bekleyib 5-6 ay geçsin bi piyasası oluşsun servis nasıldır parça nasıldır 5.000 km i gorebilecek midir ona bakın 2 3 bin lirada değil ki motor biraz sabır gösterin. Barkın çinli incelemez bencede incelemesin ki bi r6 incelemesi bekliyor millet 3 aydır felan

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    Barkın Beyin bir motoru incelemesi için önce o motorun kendisine emanet edilmesi lazım. eminim o da ister her motorun test videosunu çekmek ancak motor bulmak onun için bile kolay değil. öncelikle motorun mümkün mertebe yeni olması lazım. eski bir motor ile çekim yapsa "bitik motoru almış eleştirmiş" diyecekler ki bildiğim kadarı ile başına geldi. bu aralar Vulcan S alıp almama arasında gidip geliyorum, bir türlü karar veremedim ancak alırsam sıfır km olarak Barkına Beye teslim ederim incelemesini yapması için (bildiğim kadarı ile daha videosunu çekmedi).

Motosikleti
    bajaj pulsar 200 ns
    Barkın beyi bende anlıyorum ama hani 250 cc enduro başka varsa alalım ama crf kl serisi flan arazi makinaları uzun yolda yara yapar adamı..tamam çok kaliteli değil farkındayız ama barkın bey şuyu kotu buyu idare eder dese fenamı olur 😃
    asde06 bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    WD40 tanıtımı yapar motorun her yerine bol bol WD40 sıkar ama çinli motor tanıtamaz AEA
    mozgur, ogzcngdk ve zonta bunu beğendiler.

Motosikleti
    bajaj pulsar 200 ns
    Biz yinede istekte bulunalım ,idteyenin bi yuzu vermeyenin iki yüzü demişler ki mondialinde bunu reddeceğini sanmam..

ake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - Xt 660 R
    zamanında apachi yi bile inceledi. talep olursa inceler tabiki. tvs nin izlenme sayısına dikkat edin. en çok izlenen videolardan biri. bunuda incelerse izlenir. kendisi kazanır sonuçta. ön yargılı olacağı kesin. gerçekleri söylesin yeter.

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı ake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zamanında apachi yi bile inceledi. talep olursa inceler tabiki. tvs nin izlenme sayısına dikkat edin. en çok izlenen videolardan biri. bunuda incelerse izlenir. kendisi kazanır sonuçta. ön yargılı olacağı kesin. gerçekleri söylesin yeter.
    Apache' yi bile inceledi ne demek ya? Piyasanın en sağlam commuteri belkide ve çin malı değil hint malı, yağ yakmaz su kaçırmaz canavar (titreşim var ya ondan canavar ) Barkın hint malı inceliyor sadece çinlilere karşı bi duruşu var.
    ake bunu beğendi.

ake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - Xt 660 R
    apachi yi de inceledi yazacaktım. elim sürçmüş

Motosikleti
    bajaj pulsar 200 ns
    Abicim turkiyede gelir duzeyi belli yakıt belli honda yada yamaha 250 cc az yakan fiyatı on bine motor yapsında almazsak biz utanalım ama..

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:50 ----------

Paran varsa al goldwini basgit ama tıpkı arabada olduğu gibi herkes butcesine göre binip yukseltiyo..ben ehliyeti alıpta altına sıfır ww çeken gormedim once ucuz bişey alim parçaliyim oyle alırım diyo..adı üstünde buda başlangıç motoru..haa derdenizki ikinci el on bine 250 lik şu japon var az yakıyo sağlam gidelim onu alalım..tamam bruce Lee yi severiz ama çinlide biyere kadar 😃
    AttilaXtreme, yüksel66 ve asde06 bunu beğendiler.

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı burak.findik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abicim turkiyede gelir duzeyi belli yakıt belli honda yada yamaha 250 cc az yakan fiyatı on bine motor yapsında almazsak biz utanalım ama..

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:50 ----------

Paran varsa al goldwini basgit ama tıpkı arabada olduğu gibi herkes butcesine göre binip yukseltiyo..ben ehliyeti alıpta altına sıfır ww çeken gormedim once ucuz bişey alim parçaliyim oyle alırım diyo..adı üstünde buda başlangıç motoru..haa derdenizki ikinci el on bine 250 lik şu japon var az yakıyo sağlam gidelim onu alalım..tamam bruce Lee yi severiz ama çinlide biyere kadar ��
    Benim garezim yok yanlış anlaşılmadım umarım Barkın' ın bir duruşu var dedim yoksa ben adam gibi kullanılırsa çinlinin de hintlinin de japonun da uzun ömürlü olacğaını düşünüyorum.

Ver apaçiye japon motoru ön kaldıra kaldıra, redline da canını çıkara çıkara sürsün anasını ağlatsın yüz bini bırak 50 bin de haşat olsun, git ver adam gibi adama çinliyi evladiyelik saklasın motorunu

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim garezim yok yanlış anlaşılmadım umarım Barkın' ın bir duruşu var dedim yoksa ben adam gibi kullanılırsa çinlinin de hintlinin de japonun da uzun ömürlü olacğaını düşünüyorum.

Ver apaçiye japon motoru ön kaldıra kaldıra, redline da canını çıkara çıkara sürsün anasını ağlatsın yüz bini bırak 50 bin de haşat olsun, git ver adam gibi adama çinliyi evladiyelik saklasın motorunu
    Aynen katılıyorum, istediğiniz en sağlam motoru itina ile bozan elemanlar var. Adam motor almış, kanuni phantom, sürekli redline gezip (motoru açıyormuş ) fren yerine vites küçülterek yavaşlıyor, enteresan sesler geliyor motordan, daha 1000 km olmadı. Yarın satarken rodajı itina ile yapıldı diyecek, alan vatandaş motor elinde patlayınca kanuni çok dandik, 5 bin km'de motor yedi diyecek.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

Motosikleti
    bajaj pulsar 200 ns
    Dediğinize tamamen katılamıyorum zira benim x treme max 3. Kez km sayacını bozdu..sizce bunu nasıl başarmış olabilirim ki?..km sayaç kasnağı yaaa..yuk binmiyo bişey olmuyo sürekli dişli yiyo..amacı belli..varmı var devam et..ama Japon öylemi..

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Aea motoru test etse Mondialde Aeya dava açsa bizim motorumuzu markamızı kötüledi dese sorumlusu kim olacak ?

Motosikleti
    bajaj pulsar 200 ns
    İyide megelli davamı açtı..hyosung davamı açtı..herkes fikrini soyluyo ne alakası var herkes her motoru beğenmek zorunda mı..mesela kymco venoxun hastası çok tur ben beğenmedim virajmı donuyoruz yavuz zırhlısına manevramı yaptırıyoruz belli değil..
    mattiadestro bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aea motoru test etse Mondialde Aeya dava açsa bizim motorumuzu markamızı kötüledi dese sorumlusu kim olacak ?
    Bu düşünce ile yola çıkarsak hiç bir motoru incelememesi gerekmiyor mu?

arda4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam, ben bu motoru almak istiyorum. şu konuda şöyle yorum yapabilirim.
    Motor kullanıcısı bakımından çok çok tavsiye edilip öneriliyor. buda demek oluyor ki gayet iyi motor. aea da inceledikten sonra eminim ki güzel diyecektir. lakin bir mondial klasiği şudur ki her şey ilk başta güzel olur, sonrasında motor perte çıkar. buda nasıl olur örneğin; 100bin km yi çok rahat gören bir japon ile 50000 bini görmemiş çinliler ile kıyaslanamıyor. bu adama kefil olup alsanız, 20 gün sonra adama küfür edeceğinizden incelemek istemediğini düşünüyorum
    Kendisi videolarında neden incelemediğin çok defa söyledi. Yılbaşı programında Mondial UAG100'ü canlı yayında incelemişti. Cub motorlu CG tipi bir motor. Bir izle istersen...

Ben de çinli motor kullanıyorum, bazı noktalardaki kalitesizlik insanı gerçekten çok kızdırabiliyor, adam haklı. (daha yeni tamirciden geldim, sayabilirim, veya bakabilirsin > http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/14260-mondial-125-zn-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-489.html )

İkincisi, bu motorun fiyatı olması gerekenin çok üstünde. Müşteri Mondial/Zongshen rx3 alıncaya kadar bir çok farklı alternatifi alabilir. Ne diye kendini henüz ispatlamamış ve ucuz da olmayan çinli bir motor alsın ki?

Misal Niye MT03, Inazuma, duke vs varken... Hadi en ucuzunu diyelim Pulsar varken niye RX3?

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)