Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Başka bir motorcudan korkmak :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj BOXER BM 150
    Az önce eve gelirken kendimi deniyordum en yavaş nasil istikrarlı gidiyorum diye ara sokaklarda git gel 2 şeritli yola bağlanana kadar 1. Viteste 5-10 la gidiyodum yola baglanincada 4. Vitesde en yavaş nasıl giderim ona bakiyodum( hangi akla hizmet denedim bende bilmiyorum) Herneyse yavaş yavas gidiyorum yolda aşırı basmaya müsait değil zaten derken vuuuu diye bir ses duydum bir cisim yaklaşıyor yada uzaklaşıyor farkedemedim aynalardan arkayi yokladim birşey göremedim tam sol aynanın hizasından yola doğru gözümü cevirirken vızzzt diye yanımdan beni titreterek cok yakinimdan bi motor geçti motorun sadece gepgenis arka tekerini ve arkada oturan bayanı gorebildim en az 100le gidiyolardi. Bayağı korktum ve arkadan baka kaldım demem o ki bazı yerlerde yavaş gitmekte hızlı gitmekte sıkıntılı galiba kendimi yavaş gittigim için suclu hissettim. 40 - 50 yle gidiyodum
    MotoGlock bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MotoGlock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF-R25 2015'
    Motorum olsa da bende denesem şöyle değişik şeyler

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    trafik bilgini geliştir motosikletini mümkün olduğunca virajlı yollarda kullan tavsiye sana

Motosikleti
    Bajaj BOXER BM 150
    Alıntı bektanist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    trafik bilgini geliştir motosikletini mümkün olduğunca virajlı yollarda kullan tavsiye sana
    Trafiği daha önce araba kullandığından ve kuryelik yaptigimdan az cok biliyorum ama herşeyi tecrübe etmek denemek şart. Virajlı yol kısmına gelince vakit buldukça memlekete gidiyorum gidiş yolu sürekli virajlı ve bayır yukarı giderken. Bide yakın zamanda Karabük- Bartın yapmayı planlıyorum arabayla ne zaman gitsem motosikletle o yolun cok zevkli olacağını düşünüyorum.

Motosikleti
    Transalp
    Cbf150 ile kırmızı ışıkta durmuşum.Üzerimde kask , mont , dizlikler full koruma.Az ilerde yol kenarında bekleyen racing motora binmiş bağrı yanık delikanlı bana pis pis bakıyo.Ne kask var ne mont.Gömleğinin üst düğmeleri açık bana bakıyor.Bakışlarından kıllansam da anlam veremedim.Yeşil yanmasıyla gazı kökledim.Yaklaşık 500 metre sonra aynaya baktım.150 cc motor da olsa kalkışta bütün arabaları tokatlamışım.Aynada kimse yok.Birden bi patlama sesiyle sıçradım.Nerdeyse motorun hakimiyetini kaybedip düşecektim.Patlama öncesi en ufak bi ses duymadım.Racing motoru yanımdan tahminen 200 km hızla geçtiğini farkettiğimde patlamanın sebebini anladım.Meğerse kırmızı ışıkta beklerken bana pis pis bakmasının sebebi buymuş.Yol almamı bekleyip , beni korkutacakmış.Patlama öncesi en ufak bir ses duymadım.Nasıl olduğunu da anlamadım.Bahsettikleri şu meşhur racing patlamasıyla tanışmış oldum.Araba kullananların dahi direksiyon hakimiyetini kaybetmelerine sebep olabilecek bu patlamaya ben de şahit oldum.Gerçekten de korkulacak bişeymiş.Dedikleri kadar varmış.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    o şerefsiz sana o kadar yakın geçtiyse onun da geçmişini....
    bigün msx ile virajda bi gsr600 ün eline verdim (gidonu) düzlükte bastı tabi. arkasını dönüp hareket yaptı dursaydı o gsrın egzozundan sokardım o iti

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)