Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motosiklet Almak İçin Fuar Beklenmeli Mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    hacidayi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR650R
    Arkadaşlar ben motosiklet almak için fuarı bekliyordum hem ötv hemde fuara özel bir indirim olur diye bugun arkadaşlarımdan duyuyorum motosşklet klüpleri fuarı protesto ediyormuş gitmeyeceklermiş ve fuarda daha zamlı olacağını söylüyor.Cidden kafam karıştı ne yapacağımı şaşırıyorum ya bir ülke hiçmi stabil olmaz her saat birşey değişiyor.1 saat sonr ane olacağını tahmin edemiyoruz.Kafanızı şişirmeyeyim kısaca fuarı beklemelimiyim yoksa hiç beklmeyip almalımıyım NS 200 almayı düşünüyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    oktay motoru arayıp sor şuanki fiyatı ile fuardan sonraki fiyatı ne olacak diye

Motosikleti
    MT-07
    NS 200’de yeni model gelse bile bir yenilik olacağını düşünmüyorum teknolojik olarak. Genede seçim senin seçimin.

Motosikleti
    Honda CBR650R
    Alıntı mavzer-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oktay motoru arayıp sor şuanki fiyatı ile fuardan sonraki fiyatı ne olacak diye
    Direk aradım sordum fuarda fiyatlar biraz daha yüksek olucak dedi ayrıca marttan sonrada ötv indirimi kalkacağı için fiyat tekrar yukarı yapcakmış ve 2019 modeli ile 2018 modeli arasında hiç bir fark olmadığını söylediler renk farkı bile yokmuş :S

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Her sene boykot ediyorlar ama yine fuara gidiyorlar bunlar hikaye, son ürünler de biterse indirimli ücretten de yararlanamazsınız, şurda fuara ne kaldı ki keyf sizin ister alır geçersiniz isterseniz bekleyip fuar da alım yaparsınız.

waldorf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin
    Yine mi boykot ediyorlarmış ))

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Seçimi bekleyin. Seçim sonrası dolar 1TL. Geçen seçim miydi bu yoksa?

Nasate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok. Kim bilir nezaman...
    Eğer paran var ise beklemeden al. Çünkü her geçen gün zam geliyor. Pardon güncelleme Eğer zor durumdaysan da kredi çekme , 2. el de araştır temiz ucuz bulabilirsin.
    "Çok Bilen Çok Yanılır"

Yürüdüğü yolda iz bırakmayan o yoldan geçmiş sayılmaz ...

Motosikleti
    NC750x - 2019
    Ben fuardan 2019 NC750x DCT alacağım kısmetse. bende bayi aradım fuarda mutlaka indirim yapıyoruzz dediler.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Heheheh geçen yıl ben de böyle bir konu açmıştım. Çok düşük bir ihtimalle fiyat fırsatı çıkabilir. Ben herhangi birşey yakalayamamıştım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:00 ----------

Örnek olarak gecen yıl fuarda aprilia dorsoduro 900 49bin liraya satılmıştı :( zaten 1adet vardı galiba. Crf250 rally de 19.500 mu 20.500 mu öyle bir fiyata vermişlerdi.

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı ]-[@LuI{ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben fuardan 2019 NC750x DCT alacağım kısmetse. bende bayi aradım fuarda mutlaka indirim yapıyoruzz dediler.
    Şubat başında bi "bindirim" daha yaptı Honda, fuarda onun üstünden accık indirim yaparlar.
    siz şimdiki olur fiyatını da öğrenin, fuar zamanı verdikleri fiyatla karşılaştırır karar verirsiniz.
    ]-[@LuI{ bunu beğendi.

Motosikleti
    NC750x - 2019
    Alıntı maktama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şubat başında bi "bindirim" daha yaptı Honda, fuarda onun üstünden accık indirim yaparlar.
    siz şimdiki olur fiyatını da öğrenin, fuar zamanı verdikleri fiyatla karşılaştırır karar verirsiniz.
    Haklısın. mutlaka öğrenicem.

geçen gün suzuki bayisine gittim 2019 da gelecek 650 lik v-stormlar için 79 binlerden bahsediyorlar.(fuara katılmayacaklarmış bu arada)
    kawasaki düz versys KLE 650 modelininde 2019 liste fiyatıda 76.650 civarı.

2019 Honda NC750x DCT bu motorların dengi değil elbet ama şu an 64.000 liste fiyatı gözükütor. bu haliyle en az 10.000 TL bu modellerden ucuz.
    üstelik benim için DCT gibi büyük bir artısıda var.

açıkça söylemek gerekirse Kawasaki ve suzuki gibi 78-80 bin satış bandına çıkıncada hondanın africa twinine denk geliyorki africa ile 650 lik suzuki kawasaki bir değil.

demem o ki honda yine kötünün en iyisi fiyatı veriyor.

Bu klasmanda elin mahkum. telefonu açıp bu günkü olur fiyatını soracağım elbet ama realist olmak gerekirse fuarda indirim değil bindirim bile yapsalar yine 0 KM de en mantıklı teklif olacak gibi.

ikinci ele yönelmek gerekli ki ondada düşük KM de olanlar sıfır fiyatını aratmıyor.

Türkiyede motor pahalı arkadaş ben kabullendim.

Motosikleti
    Honda CBR650R
    Arkadaşlar sizce ns200 sıfır mı almalıyım yoksa cbr 250r 2. el mi araştırmalıyım.İkisi farklı demeyin farkındayım biri ss diğeri naked benim için ikiside iyidir.Sizce hangisini almalıyım?

Osm@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    Alıntı hacidayi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biri ss diğeri naked benim için ikiside iyidir.Sizce hangisini almalıyım?
    Hacı abi, iyisini bulmuşken kaçırma her ikisini de al.
    KTM DUKE 250 ABS - 2016

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Arkadaşlar sizce ns200 sıfır mı almalıyım yoksa cbr 250r 2. el mi araştırmalıyım.İkisi farklı demeyin farkındayım biri ss diğeri naked benim için ikiside iyidir.Sizce hangisini almalıyım?
    Cb250R al ikisinin tam ortasi

Motosikleti
    Honda CBR650R
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cb250R al ikisinin tam ortasi
    CB250R fiyat çok pahalı yoksa ilk tercihim o olabilirdi.Temiz CBR250R alınır :D Forumdaki kardeşinize özel indirimli fiyat verin :D

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    CB250R fiyat çok pahalı yoksa ilk tercihim o olabilirdi.Temiz CBR250R alınır :D Forumdaki kardeşinize özel indirimli fiyat verin :D
    Ucuz ne kaldi piyasada kardeşim,

50cc scooterler iyileri 6-7bin.

Japon ve taiwan olanlar 9-10 bin tl.

Tek farli cbr250 max 40-45bin km olanlar 11-13arasi

Çift farli olanlar,max15-20bin km olanlar 14.500-15.500arasi

Motosikleti
    YAMAHA R6 2015
    Allahın sevdiği kuluymuşsun :D almana izin vermiyor işte, bence alma sen zaten japon bekle. bahar zamlarından sonra binemez artık kimse alamazda

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    pulsar alıcaksan fuarı bekle bajaj uzun zamandır hiç bir indirim yapmıyor.ayrıca ötv de şu an indirimde fuar indirimi KESİNLİKLE OLUCAK benden söylemesi.zaten fuardan sonrada alsan satış yok istediğini alırsın aceleye gerek yok

Motosikleti
    Honda CBR650R
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ucuz ne kaldi piyasada kardeşim,

50cc scooterler iyileri 6-7bin.

Japon ve taiwan olanlar 9-10 bin tl.

Tek farli cbr250 max 40-45bin km olanlar 11-13arasi

Çift farli olanlar,max15-20bin km olanlar 14.500-15.500arasi
    15.000TL çıkabiliyorum zaten onda sıkıntı yok fakar CB250R lar 22.000TL ikinci elleri arad 7.000 TL fark var güzel kardeşim benim için ciddi bir rakam.Şu anda gene japondan şaşma dediklerinden dolayı CBR250R düşüncesindeyim hatta araştırmaya başladım.İnşallah hata yapmıyorumdur

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:50 ----------

Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pulsar alıcaksan fuarı bekle bajaj uzun zamandır hiç bir indirim yapmıyor.ayrıca ötv de şu an indirimde fuar indirimi KESİNLİKLE OLUCAK benden söylemesi.zaten fuardan sonrada alsan satış yok istediğini alırsın aceleye gerek yok
    Ben birebir aradım bajaj yetkili servislerini fuarda indirim olmayacağını söylediler ve motosiklet kulüplerinınde gitmeme sebebi indirim olmamasıymış ben hepsinin yalancısıyım :D Oyüzden CBR250R'a döndüm.Youtube'yede bakıyorum genel kanı honda'dan yana hertürlü ikinci el honda daha iyi diyorlar

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)