Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motorcu Trolü içerir

Motovento
    REKLAM ALANI
    Naked150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks-150-Naked
    Tabiki karşı çıkan olacak ama lütfen o konuyu tartışmayalım

ÖZALTIN, ccc67, mehmetenis ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Yaşamın Gizini Kendinin İzini Sürmek Güzel...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ÖZALTIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Rx-115, Yamaha Passol 2
    İyimiş :D Kaskın modelini bilen var mı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:44 ----------

Videosu varmış kaskın:
    mehmetenis bunu beğendi.

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Yol güvenliğini tehlikeye atan davranışları hariç, düşündürdü. Amerika da insanların bize göre ne kadar "geniş" olduğunu ve aynısının bizde yapılması halinde her birinin birer kavga ve muhtemelen ölüm sebebi olacağını biliyor olmak kötü. İnsanlar orada rahat rahat yaşarken bizim burada milletin bizden farklı olan her şeyiyle uğraşıyor olmamız can sıkıcı.

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    İzlediğim en eğlenceli motosiklet motorcu videosu ))
    barisylmz bunu beğendi.

braveguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    Alıntı hakikiteker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yol güvenliğini tehlikeye atan davranışları hariç, düşündürdü. Amerika da insanların bize göre ne kadar "geniş" olduğunu ve aynısının bizde yapılması halinde her birinin birer kavga ve muhtemelen ölüm sebebi olacağını biliyor olmak kötü. İnsanlar orada rahat rahat yaşarken bizim burada milletin bizden farklı olan her şeyiyle uğraşıyor olmamız can sıkıcı.
    toplumun yarısı potansiyel ışidçi. aslında onlara da ışidçilere nasıl davranmak gerekiyorsa öyle davranmak gerekiyor ama işte yasa karşında adamdan sayılıyorlar.
    Mengu16 bunu beğendi.

Pangea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR 125 X
    Dikktatimi çeken adam kart vermek için ışıklarda arabaya yaklşıyo ve sonra yerine geri dönüyo bizde direk en öne kadar gideriz değişik bir stillleri var her motorcu aynı

m_arslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion F
    Bu adamin cogu videosunu izlemistim. Bana sempatik gelmisti acikcasi . Cok fazla apacilik yapmadan etrafta dolaniyor, kartvizitini dagitiyordu
    Bir videosundada arkasindaki kiz arkadasini dusuruyor. Gorulmesi gerek
    mehmetenis bunu beğendi.

infernox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys
    Amerikanın bizden ne kadar farklı olduğunu görüyoruz hakkaten.
    Ama tarzı güzel olmuş.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Adamlarda cahil yok ki, geçen sene gittiğimde bir homeless ile karşılaşmıştım, daha doğrusu yardım istiyordu. Biraz sohbet ettik, ve hiç bizimkilere benzemiyordu açıkçası, gayet kültürlü, üstü başı vasat sayılmaz, Tommy Hilfiger (Amerikanin LC Waikikisi) vs. Nihayetinde bu kişi evsiz, ama öyle yüksek bir hayat standardı sağlıyor ki Amerika vatandaşlarına, bu adamlar doğduklarında bize karşı 3-0 Hükmen galipler. Bize göre standart dışı bir yaşamları var, Çünkü Yöneticileri Millet için çalışıyor, bayrak aşkı, ve dünyanın en büyüğü olmak gibi bir takim çizgileri ve hedefleri var. Bütün konu bu.
    mehmetenis bunu beğendi.

metinkilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S ABS
    Alıntı leopessia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamlarda cahil yok ki, geçen sene gittiğimde bir homeless ile karşılaşmıştım, daha doğrusu yardım istiyordu. Biraz sohbet ettik, ve hiç bizimkilere benzemiyordu açıkçası, gayet kültürlü, üstü başı vasat sayılmaz, Tommy Hilfiger (Amerikanin LC Waikikisi) vs. Nihayetinde bu kişi evsiz, ama öyle yüksek bir hayat standardı sağlıyor ki Amerika vatandaşlarına, bu adamlar doğduklarında bize karşı 3-0 Hükmen galipler. Bize göre standart dışı bir yaşamları var, Çünkü Yöneticileri Millet için çalışıyor, bayrak aşkı, ve dünyanın en büyüğü olmak gibi bir takim çizgileri ve hedefleri var. Bütün konu bu.
    Valla benim gördüğüm amerika da çok cahil, kültürsüz, bizim magandalardan dahi daha beter bir dünya insanın olduğu. Siz hiç şehirlerin banliyölerine, kırsala çıkmamışsınız sanırım. Fırsat eşitliği, sosyal hak vb.kesinlikle yok. Ölümcül hasta bile olsanız sağlık sigortanız yoksa hastane kapısında ölürsünüz.
    Şehirler de para kazanan insanlar iyi yaşıyorlar, tek stresleri para kazanmak, işini kaybetmemek. Çün ki günübirlik kazanıp harcıyorlar yarın garantileri yok. Daha anlatacağım çok gözlemim var ama burası yeri değil.
    mehmetenis, copycat ve braveguy bunu beğendiler.

enlighteray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Karizma R (2016)
    Alıntı metinkilic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla benim gördüğüm amerika da çok cahil, kültürsüz, bizim magandalardan dahi daha beter bir dünya insanın olduğu. Siz hiç şehirlerin banliyölerine, kırsala çıkmamışsınız sanırım. Fırsat eşitliği, sosyal hak vb.kesinlikle yok. Ölümcül hasta bile olsanız sağlık sigortanız yoksa hastane kapısında ölürsünüz.
    Şehirler de para kazanan insanlar iyi yaşıyorlar, tek stresleri para kazanmak, işini kaybetmemek. Çün ki günübirlik kazanıp harcıyorlar yarın garantileri yok. Daha anlatacağım çok gözlemim var ama burası yeri değil.
    dedikleriniz tam olmasa da tama yakın doğru, ama bu dediğiniz kötü durumlara rağmen bizim yaşantımızdan çok daha güzel, çok daha medeni yaşıyorlar

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı metinkilic adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Her ülkenin bir iyi bir de kötü tarafı olduğu aşikar, açıkçası amerikan sempatizanı birisi değilim, ama bazı gerçekleri gördükten sonra maalesef bunları kendi ülkenizde de görmek istiyorsunuz.. Uzun uzadıya yazmak istemiyorum, ama biz şuanda 3-0 mağlup durumdayız. Her açıdan.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Amarika tuhaf bir yer, gittiğim vakit diğer dünyayı unutuyor insan savaşlar açlık kıtlık vs.. çok acayip kendi içlerinde bir dünya kurmuşlar, dünyanın geri kalanı bi taraflarında değil, aynen gidince kısıtlı bir zaman benimde tınn luyor taki kaptan konuşuyor çıkarın beni bu kaptan anonsuna kadar .... Yollar trafik cillop gibi kurallar çok katı ... En son Dodge Charger 3.6 V6 kiraladım ama hız yapamıyorsun aga tın tın mecbursun... Motosiklet sürücüsü olmak var oralarda...
    mehmetenis bunu beğendi.

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Valla bu Amerika denen yere beni iki defa patronlar yolladı. Özellikle taşrada alayının moron olduğu gibi bir kanaate kapıldım. Sanayi ve kalabalık kentlerinde tabi uyanık bir tayfa var ama oraların da genel yapısı sokakta yatanlar yoksulluk vs ile pek iyi sayılmaz. Tabi Amerika Türkiyenin 10 misli bir toprak parçası. Üç beş yerini görmek ne kadar bir fikir edindirir bir insana o ayrıca tartışılır ama hem sanayi kentlerinin bir kaçını hem taşrayı gördüm. Kanaatim pek olumlu değil bu arkadaşlar hakkınad.
    mehmetenis ve copycat bunu beğendiler.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

Motosikleti
    Rks-150-Naked
    Alıntı Pangea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dikktatimi çeken adam kart vermek için ışıklarda arabaya yaklşıyo ve sonra yerine geri dönüyo bizde direk en öne kadar gideriz değişik bir stillleri var her motorcu aynı
    bizde yapamazsınki onu hemen doldururlar o yeri :D

Artçısı fena düştü sanki, adam gerçekten iyi videolar çekiyor ama izlemek isteyenlere tavsiyemdir

https://www.youtube.com/watch?v=JKVsz-vJbeA

Motosikleti
    Rks-150-Naked
    Alıntı BarisC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artçısı fena düştü sanki, adam gerçekten iyi videolar çekiyor ama izlemek isteyenlere tavsiyemdir

Motordan inerkende içimden aha motoruda kızın kafasına düşürecek dedim :ÇD

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı BarisC adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Sabah sabah mahvetti beni, ofiste gülmemek için yamuldum =) adam kızı düşürdü resmen :D bide öldü fln yazmış =) yazık kıza, garibim sırıtıyo hala.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ÖZALTIN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyimiş :D Kaskın modelini bilen var mı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:44 ----------

Videosu varmış kaskın:
    https://www.youtube.com/watch?v=Ghjp1vqREkY
    Kaskın modeli Sparx Nexus.Aslen kross kaskı ama eleman bayaa bir modifiye etmiş kaskı orjinaline hiç benzemiyor.

Arkadaslar sosyal hayatina imrendiginiz ulke danimarka hollanda olsa neyse diyecegimde amerika orasi. Danimarka hollanda ya nasil imrenilir ? Şöyle. Insanlar birbirine gayet resmi. Soguk, kimse kimseyi pek takmaz. Hasta ol 1 hafta gozukme evine corba ile gelen olmaz. Amerika ya gelirsek evet ekonomik durumu iyi olan yerler var çok kötu olan yerlerde var biraz turkiye gibi orasi. (Ortalama olarak bizden iyidir ekonomik durumlari.) Sosyal olarak ise insanlar orada rahat, derdi yok gidin miami ye hatunlar giyer sortlarini altlarinada parmak arasi terlik erkekler de ayni sekilde. Marka derdi yoktur bizim hatunlar gibi. He ama tabi manhattana yani moda merkezine giderseniz isler biraz daha degisir. New york istanbul karsilastirmasi yapsam (ikiside kalabalik sehirler.) New york daha pistir. Suc oranlari daha yuksektir diye dusunuyorum (istatiksel bilgim yok.) Sokaklarda ceteler gangsterler aşık atar herkesde oyle evinde ikindi çaylari vermez. Amerika arkadaslar orasi avrupa degil. Insanlar serttir acimasizdir. Kavgacidir. Videolardan yorum yapacaksak pranksterlari izleyelim sosyal yapi hakkinda daha bilgimiz olur (trafik cunku kusursuz o konuda hak veririm.). Sosyal durum pek iç acici degil açıkcasi. Ama suda bir gercekki amerikalilar sakayi kaldirabiliyor. Sosyal olarak rahatlar. Bir kiza yaklastiginizda cok urkutucu olmassaniz muhabbet alir basini gider . Şu ulkenin yarisi potansiyel isid ci diyen arkadasa gelirsek. Ben bu sitede bu kadar faşist bir yorum gormemistim herhalde. Matematik bilin arkadaslar zeki olun. Oran veriyorsan şayet turkiyenin yarisi demek mt nin de yarisi demektir bu konuya yorum atanlarinda yarisi demektir (oransal olarak konusuyorum.) Açık konuscam kendine çeki duzen ver birader insanlara giyinişleri yaşayislari yuzunden hakaret etmeye hakkin yok. Faşizmide bir kenara birak. Avrupa hakkinda da bir kac bir sey soylenir ama cok uzar mesele. Evet trafik turkiyeden kat kat daha iyi ama geri kalan şeyler tartisilir. Ama avrupa soyle avrupa boyle bizde batili olmaliyiz medeni olmaliyiz muhabbetlerine hiç gerek yok. Avrupa avrupa diye olup bittiginiz yere hic gittiniz mi acaba bir gidin görün oralari. Önce likle aşk şehri parise gidin sevgilinizle. Romantik adamlariz. Fransiz beyefendisiyiz her birimiz onlar kadar medeni olamayiz ama(!) Bakalim b*k kokusundan aşk yaşamaya vaktiniz olacak mi sehirde.
    AttilaXtreme bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)