Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

e5 haliç köprüsü çıkışında motor kazası

Motovento
    REKLAM ALANI

haliç köprüsünden çıktım trafik vardı. yavaş yavaş yukarı çıkıyordum.
    yol çok karışık arabalar her yerde, aralara girmeye cesaret edemiyorum.
    birden önümde bi polis beliriyor. hop falan el işareti yapıyor. ne oluyor lan derken sağa bi bakıyorum kalabalık motorlar yerde bi arkadaşımız yatıyor. neyseki durumu iyi çok bişeyi yok.
    öğrendiğime göre kazanın sebebi başka bi motormuş. arkadaşı sıkıştırmış oda araca çarpıp sağa yatmış.
    sıkıştıran motor kaçmış.neyseki çok bişeyi yok.sağ elinin üstünde hafif tane tane soyulmaya bağlı kanamalar.
    belinin sağ tarafında pantolonunda yırtıklar gördüm başkada bişeyi yoktu.zaten konuşuyordu.morali yerindeydi.
    moralim çöktü. çok üzüldüm.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    O sıkıştıran motorlu tiplerden nefret ediyorum, geçen gün ışık yeni yeşile dönmüşken önümdeki araç gitti gitti ve bir anda durdu. Ben de bu tip durumlarda iş görsün diye teker hizasındaydım ve hemen aynaya bakıp hamlemi yaparken bir de baktım ki 30cm yanımda başka bir motosiklet var. Kasktan vs. ebediyen görünmüyordu ve neredeyse çarpışıyorduk. Orada onun yüzünden birimize zarar gelse inip ne laflar edeceğimi biliyorum. Değer mi abi durduk yere aksiyon arıyor millet, sanki trafikte hayat çok kolaymış gibi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)