Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Yeni başlıyorum yamaha yzf r125 benim için uygunmudur?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Alıntı Hangover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam eksisi çok demeyelim de o oturuş pozisyonu ss kullanmaya yeni başlayan birisini ölüme götürebilir.
    Eksi derken motor YAMAHA ona kimse laf edemez.Eksisi tamamen tipi.Sadece SS oturusu değil makina çok yüksek selesi. Eksileri sayayim arkadaşta sormuş. Uzun yola çıkmak içi sik sik mola.Sahibi şehir içi kullanmaya tövbe edecekti nerdeyse.Çanta takmak sıkıntı kafana kadar gelecek gibi.Belin kısa motor montuyla açılacak (haliyle uzun kurye montu almazsin o motora) artçı sana binecek tabiri caize 2nizde 2buklum.Motor yüksek olduğu için 180 üstü değilsen (bence) motoru rahat tutamaz düşürme şansın çok olur.Oturuş pozisyonu yüzünden boynun arıyor (agridi benim) viraja girdiğin zaman sanki motogp de yarisir gibi sarkma istiyor çünkü ben Cbr den sonra o motoru viraja rahat sokamadim.Birde şöyle bisi oldu acil fren yapam dedim kasıtlı olarak vitesi düşürdüm motor öne yığıldı arkası o kadar hafifledi ki (bütün grenaj ağırlığı önde üstüne bide sen eğiliyorsun) got attı atacak gibi oldu arka fren o yüzden beni korkuttu.Çok mu yazdım ne

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:45 ----------

[QUOTE=

Hocam eksilerini söylermisin ve neden tavisye etmiyosun biraz açıklarsan sevinirim cbr oturuş rahatlığındanmı böyle bişey söylüyosun[/QUOTE]
    İnşallah yardımcı olmusumdur.Birde bi abim var 190kusur boy var ben çok memnunum diyor bide bu var soyliyim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    anılbel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Wolf 125/ VSTAR
    tabanca gibi motor.

Alıntı ccc67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eksi derken motor YAMAHA ona kimse laf edemez.Eksisi tamamen tipi.Sadece SS oturusu değil makina çok yüksek selesi. Eksileri sayayim arkadaşta sormuş. Uzun yola çıkmak içi sik sik mola.Sahibi şehir içi kullanmaya tövbe edecekti nerdeyse.Çanta takmak sıkıntı kafana kadar gelecek gibi.Belin kısa motor montuyla açılacak (haliyle uzun kurye montu almazsin o motora) artçı sana binecek tabiri caize 2nizde 2buklum.Motor yüksek olduğu için 180 üstü değilsen (bence) motoru rahat tutamaz düşürme şansın çok olur.Oturuş pozisyonu yüzünden boynun arıyor (agridi benim) viraja girdiğin zaman sanki motogp de yarisir gibi sarkma istiyor çünkü ben Cbr den sonra o motoru viraja rahat sokamadim.Birde şöyle bisi oldu acil fren yapam dedim kasıtlı olarak vitesi düşürdüm motor öne yığıldı arkası o kadar hafifledi ki (bütün grenaj ağırlığı önde üstüne bide sen eğiliyorsun) got attı atacak gibi oldu arka fren o yüzden beni korkuttu.Çok mu yazdım ne

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:45 ----------

İnşallah yardımcı olmusumdur.Birde bi abim var 190kusur boy var ben çok memnunum diyor bide bu var soyliyim
    Bizim kuzende var hiç şikayetçi değil uzun yol gittik beraber hiç bi sıkıntıda yaşanmadı

chcts1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crypton s 2019
    al ya al
    durduğun kabahat

Alıntı chcts1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    al ya al
    durduğun kabahat
    Alıcam bro 2 aya

Mustafa_Uz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Multistrada 1200
    Başlangıç için bence en ideal motor mt 125.
    Fakat karar tamamen sizin.

Berkec. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Spacy
    https://www.youtube.com/watch?v=HseA7I43Z18
    Boy ölçüleriniz çok yakın kesinlikle izle

yavuz benli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Özeldende yazdım geldimi bilmiyorum ama düşünürseniz motorum satılık

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)