Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Yeni başlıyorum yamaha yzf r125 benim için uygunmudur?

Motovento
    REKLAM ALANI
    YBRMANİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR(14)-YAMAHA YBR(12)
    yeni başlıorsan al bi commuter ybr olur.cg midir nedironlardan falan alacakın 9,5 liralk motoru muhakkak düşeceksin.canın acımasın karenajlı motor alma commuter al düş debelen kendini dene baktın beceriyorsun 5000 den sonra falan al yzf ni parana yazık etme kardeşim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ali1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTI
    Alıntı eraysevim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum önerin için teşekkür ederim.cbr 125leri eski-yeni modellerini kurye motoru gibi geliyor gözüme pasif kalıyor.cbr 125 likte gördüm yamaha yzf 125 likte yamaha daha çok 600 lerin yanında bende burdayım diye seslenir gibi hızından kasıt etmiyorum görünüş olarak.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:38 ----------

Şunuda ekliyeyim yamaha yzf r125 ler suanda piyasada 6-10 arası değişiyor cbr 125 2013 modellerde 6-9 arası değişiyor pek bi fiyat farkı yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:40 ----------

Şu düşürme konusunda sana katılmıyorum dostum,arkadaşlarım çok serseri sürüş yaparak öğrendiler sürmeyi ve hiç birisi düşürmedi motoru serseriden kastım motoru öğrendiği 2.gün ön kaldırma falan düşün yani ben baya sakin sürüyorum temkinliyim ve birazda deneyimim var
    Ben cbr 125 kullanıyorum. kaç senedir motor merakım var ilk defa cbr yi kurye motoruna benzeten birini gördüm
    Hangover ve ccc67 bunu beğendiler.
    Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın

ulassscannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşın parası var,devirip devirip yaptırırım diyor, cafede barda şekil yapmak istiyor. Abi siz neden kastınız ki bu kadar yarın öbür gün ''R125 e uygun parça nerde bulurum?'' diye konu okumayacaksak sıkıntı yok

Bugraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14'Honda CBR250R Repsol - Triumph Daytona 675 Red
    125cc motor baslangic icin uygundur, egitim ve ekipmanin tamam olunca alip surebilirsin, arkadaslar parca fiyatlarindan bahsetmisler ama sen zaten butceni zorlamicagini soylemissin o yuzden dogru tercih seni mutlu edicek tercihtir. Keyifli surusler

Motosikleti
    Hornet 650
    Başlarsın zaten r125 de başlangıç motoru.

94CanRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 250r
    Yamaha'yı almak istiyorsan Yamaha al. Kaliteli ve şık bi motor. Parçası pahalı evet. Yeni başlıyorsun diye illa düşmen şart değil insan 10 senelik tecrübe ile de düşer. Forumdan burakmetu arkadaşım başladı gayet keyifle bindi şimdi satıyor büyütmek için. Yeni başlayacak olsam ve bütçem olsa kesinlikle düşünürdüm.
    ''Uçmayı seviyorsan, düşmeyi de bileceksin. Korkarak yaşıyorsan, yalnızca hayatı seyredersin.'' #99 JL

Sepya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    İlk motorunu hiçe saymalısın dostum zira hasar vericeksindir elbet ve yamahada yedek parça olarak cep yakan bir marka grenajlar desen ohooo...

Benim önerim bi Honda Cbr 125 tir azizim.

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    O motor DUSECEK.hele Yzf 125 ilk motorsa kesin düşecek Kaç defa kullandım tavsiye etmem etmiyorum etmeyeceğim.Bana verseler beleş inan satıp Cbr 125 alırım.Eksisi çok olan bir makina.R25 dersen susup otururum ama o ayrı

Alıntı ccc67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O motor DUSECEK.hele Yzf 125 ilk motorsa kesin düşecek Kaç defa kullandım tavsiye etmem etmiyorum etmeyeceğim.Bana verseler beleş inan satıp Cbr 125 alırım.Eksisi çok olan bir makina.R25 dersen susup otururum ama o ayrı
    Hocam eksisi çok demeyelim de o oturuş pozisyonu ss kullanmaya yeni başlayan birisini ölüme götürebilir.

Naked150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks-150-Naked
    o para o motora verilmez git 2. el cbr al rahat satar büyütürsün ileride
    Yaşamın Gizini Kendinin İzini Sürmek Güzel...

yavuz benli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Bende ilk defa görüyorum duyuyorum cbr 125 e kurye motoru benzetmesi yapan, ne diyelim kendi düşüncesi

Alıntı Sepya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk motorunu hiçe saymalısın dostum zira hasar vericeksindir elbet ve yamahada yedek parça olarak cep yakan bir marka grenajlar desen ohooo...

Benim önerim bi Honda Cbr 125 tir azizim.
    Eski modellerindenmi yoksa yenilerindenmi tavsiyen dostum

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:43 ----------

Alıntı yavuz benli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende ilk defa görüyorum duyuyorum cbr 125 e kurye motoru benzetmesi yapan, ne diyelim kendi düşüncesi
    Eski modelleri benim gözüme öyle geliyor he yenileri dersen bilemem honda cbr 125 2013 model 2012 model al daha rahat başlarsın diyenler oldu şuan aklıma yattı gibi çünkü ss oturuş tarzı zormu değilmi bilmiyorum hondanın parça fiyatları hakkında bilgisi olan varmı

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:45 ----------

Alıntı Hangover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam eksisi çok demeyelim de o oturuş pozisyonu ss kullanmaya yeni başlayan birisini ölüme götürebilir.
    Hocam eksilerini söylermisin ve neden tavisye etmiyosun biraz açıklarsan sevinirim cbr oturuş rahatlığındanmı böyle bişey söylüyosun

Alıntı eraysevim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eski modellerindenmi yoksa yenilerindenmi tavsiyen dostum

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:43 ----------

Eski modelleri benim gözüme öyle geliyor he yenileri dersen bilemem honda cbr 125 2013 model 2012 model al daha rahat başlarsın diyenler oldu şuan aklıma yattı gibi çünkü ss oturuş tarzı zormu değilmi bilmiyorum hondanın parça fiyatları hakkında bilgisi olan varmı

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:45 ----------

Hocam eksilerini söylermisin ve neden tavisye etmiyosun biraz açıklarsan sevinirim cbr oturuş rahatlığındanmı böyle bişey söylüyosun
    Yanlış alıntıladın heralde ben eksiği çok diyen arkadaşa cevap yazdım.benim gözümde o motosikletin 2 kötü yanı var 1 tanesini tecrübeli arkadaşlar es geçebilir.birincisi fiyatı uçuk cbr ye göre ikincisi o oturuş pozisyonu.oturuş pozisyonuna tecrübeli insanlar cuk diye oturur ama yeni başlayan biri için riskli bir pozisyon.cbr nin oturuş pozisyonu ile uzun yol bile yaparsın.şehir içi daha rahat kullanırsın.ama r125 öyle olmuyor.pistten fırlamış gibi dolanırsın ortada belin bileğin ağrır indiğin zaman

Alıntı Hangover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlış alıntıladın heralde ben eksiği çok diyen arkadaşa cevap yazdım.benim gözümde o motosikletin 2 kötü yanı var 1 tanesini tecrübeli arkadaşlar es geçebilir.birincisi fiyatı uçuk cbr ye göre ikincisi o oturuş pozisyonu.oturuş pozisyonuna tecrübeli insanlar cuk diye oturur ama yeni başlayan biri için riskli bir pozisyon.cbr nin oturuş pozisyonu ile uzun yol bile yaparsın.şehir içi daha rahat kullanırsın.ama r125 öyle olmuyor.pistten fırlamış gibi dolanırsın ortada belin bileğin ağrır indiğin zaman
    Usta şu fiyatlar konusunda ucuk falan diyosunuzda 7 binede temiz yzf r125 var 7 binede temiz honda cbr var aynı para 2 side uçuk bi rakam göremedim 2.ellerinde ben ?

Motosikleti
    R125 >> MT25
    2. el temiz yzf alıp baslayabilirsin. grenajlı motorların dezavantajıda düşersen masrafı çok olur ama koruma takozu takabilirsin yada grenajları çıkarabilirsin ilk 1-2 ay.

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    6 AY cbr 125 1 ay cbr 250 ve yaklaşık 4-5 aydırda yzf r125 sürüyorum. motosiklet sürmekten zevk almak istiyorsan şüphesiz yzf r125 alabilirsin
    ancak piyasanın altında ki yzf lere bak. çünkü mutlaka düşüp grenajları bozacaksın

Sepya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    2011 model sonrası seni tatmin edebilir kardeşim tam bir racing havası var. 2010 ve altı amiane tabirle kurye motoru

Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    6 AY cbr 125 1 ay cbr 250 ve yaklaşık 4-5 aydırda yzf r125 sürüyorum. motosiklet sürmekten zevk almak istiyorsan şüphesiz yzf r125 alabilirsin
    ancak piyasanın altında ki yzf lere bak. çünkü mutlaka düşüp grenajları bozacaksın
    Birisi baktığında bi daha baksın istiyorum 1 kere alıcam sağlam olsun grenajı cızık piyasanın altındakilerinin hepsi işe yaramaz

obarey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda CBR 250R (10k), 2015 Yamaha R25
    Uygundur....

Mehmet Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF250L
    Kuzeninin vitesli motosikletini iyice kullan, temel olarak sürmeyi öğren yada iyi bir yerden eğitim al daha sonra 250 lik bir şeyler bak 125 lik belirli bir zamandan sonra kesmiyor.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)