Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Kaşınanı kaşırlar...

Motovento
    REKLAM ALANI
    sonalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha tracer
    İş dönüşü eve bir kilometre kala, üç kişilik yaya grubu arabaların geçmesini bekledi, benim geldiğimi gördükleri halde içlerinden iri kıyım olan görmemiş gibi soluna bakmadan yola atladı. Korna çaldım. Tam yanından geçerken küfür etti korna için duydum sağa çekip durdum arkama dönüp baktıp, el kol hareketi yapıp koşar adımlarla yanıma geldi. Özetle bela geliyorum dedi.

Motor çalışıyordu, ayaklığı indirip stop ettirdim. Küçüçük motorsun ne o öyle hava olsun diye basıyorsun, sokakta gazlıyorsun dedi. 200 kilo makine, bende 80 kg toplam 280 kg, otuzla giderken çarpsam hoş mu olur ? geldiğimi gördüğün halde soluna bakmadan yola atladın, sanada banada yazık değil mi dedim. .iktir git .rospu çoçuğu oruç ağzımla beni çileden çıkarma dedi. İşte o an ben çileden çıktım.

Diğer arkadaşlarıda sakin o falan dedi biri kolundan çekip gel akşam akşam falan der gibi oldu ama beni tutmayı düşünen olmadı.

Önce motordan sağdan indim. Ayaklık üzerinde öne çekip ayaklığı kapatıp direk üzerine motoru yatırdım. Bu sefer üzerine düşen motordan kaçmak isterken ki kaçamadı bi refleks tutmaya çalışır gibi oldu tutamadı motorun altında kaldı. Diğerleri motoru kaldırmak isterken handroid eldivenlerle ben buna iki tane sağlam geçirdim. Bu sırda biri arkama dolaşıp vurmaya mı çalıştı tutmaya mı çalıştı emin değilim zira sırt koruması vardı vurduysa bile hissetmedim. ona da kaskla geçirdim. Vizor yerinden çıktı. Burnu kanadı, En ufak olanları hala motoru kaldırmaya çalışıyordu ki iri kıyım olan alın abi üstümden kasıklarım yandı demeye başladı.

O sırada diğer tarafa geçip iki de botla midesine indirdim. diğerine baktım . yarım metre açıldı. Dedim sende istiyon mu ? bişi söyleyemedi.

Arkamda taksi vardı Şöför çıkar gibi oldu onada bi bakış attım. kapıyı kapadı. sağ taraftan motoru kaldırıdım. - belim hala ağrıyor - ayaklığa aldım. Alta kalan eleman emekleyerek altından çıktı. Dedim .iktirin gidin gözüm döndü elimden kaza çıkmasın. Motora binim gazlayıp uzaklaştım. Vizörü almayı unuttum o heycanla. Yanarım yanarım ona yanarım.

Park ederken gördüm sol grenajda hafif bir çizik ve çatlak var. Bela geliyorum diyor arkadaş, altımda araba olsa hiç tereddüt etmez vurur geçerdim.
    Sinan Er, KaanD, mehmetenis ve 24 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Helal olsun vala çok iyi yapmissin fakat bende motora üzüldüm şimdi

Motosikleti
    Tracer700
    geçmiş olsun ne diyelim kavga bir şeye çözüm değil ama insanı bazen çileden çıkartıkları doğru

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Motora yazık olmuş.

ceydamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hero pleasure
    Chan in aksiyon film senaryosunu okumuş gibi oldum simdi. Izleyebileydim daha iyi olurdu, evde bi suru çekirdek var...
    Acil112 ve dundanbiri bunu beğendiler.

Zell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Phantom
    Geçmiş olsun. Ramazan ayının ilk gününden tuhaflaşmaya başladı insanlar. Trafikte özellikle tahammülsüzlük had safhada. 2 gündür ben de abuk sabuk insanlar ve durumlarla karşılaşıyorum. Bir iki gün daha böyle olursa bayrama kadar motosiklete binmemeyi bile düşünüyorum.
    dundanbiri ve Oldjack bunu beğendiler.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Hoşgeldin ya Tatar Ramazan !
    dundanbiri, eek, ryangt ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

HayırsızOğul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tiger 250
    Hocam yeni bir dövüş sanatı geliştirmişsin valla kaskına sağlık chopper kullanıcısıyım ama ilk işim satıp racing almak ) BRAVO!

motoru adamın üstüne mi devirdin valla helal olsun hayatımda ilk defa kavgada motosikleti saldırı aleti olarak kullanan adam duydum.motorun bi tarafı kırılmamıştır inşallah.
    abeciMotoru, MhmtcnKoral, sp83 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ramazan kıroları yine çıkmış piyasaya ama ağızlarının payını almışlar bu sefer.Tutamıyorsanız tutmayın kardeşim şu orucu.Eline sağlık dostum bir tek motorun grenajına ve vizörüne acıdım.
    mattiadestro bunu beğendi.

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun, yalnız adamın üzerine motoru yıkmak nedir, istemsizce güldüm
    Açlıktan milletin gözü dönüyor, haketmiş olsa da o aşamaya gelmemek lazım, diyorum fakat ben de aynısını yapardım, ama doğru değil tabi ki. O an düşünülmüyor, herifte tabanca mı var, bıçak mı var.

hayko5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Twin Café racer
    Bir gururlanmışım bir gururlanmışım oruç olduğumu unuttum öyle bir ferahlama geldi yemin ediyorum HELAL! [İnşallah csb değildir.]
    abeciMotoru bunu beğendi.

Motosikleti
    mondial rx3i
    Sanki film sahnesi gibi.

dundanbiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS 200
    Alıntı movibiker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru adamın üstüne mi devirdin valla helal olsun hayatımda ilk defa kavgada motosikleti saldırı aleti olarak kullanan adam duydum.motorun bi tarafı kırılmamıştır inşallah.
    Hatırlamayadım fakat bir replikte veya hocalarımdan biri de olabilir, silah olarak yakınında ki nesleri kullanmaktan bahsediliyordu, vallahi tebrik ettim etmesine hiç aklımın ucundan geçmezdi

Elbette kavga çözüm değil, şahsen ben olsam direk üzerlerinden geçerdim şey yani yanlarından..

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Bu konu ile ilgili olarak "çıkartılmayacaklar" listesi;

İlk olarak, kaskınızı çıkartmışsınız gibi algıladım. kavga esasında koruyucu ekipmanlarınızı çıkartmayın.
    Karşınızdaki kişilerde silah olma ihtimalini asla aklınızdan çıkartmayın.
    Her ne kadar haklı da olsanız, karşı tarafa vereceğiniz basit yaralardan bile darp raporu alınabilecek olduğunu aklınızdan çıkartmayın.
    İte dalaşacağına diye başlayan atasözümüzün verdiği öğüdü aklınızdan çıkartmayın.

Şiddetin çözüm yolu olmadığı eski tecrübelerimle sabit. Bazen mecbur kalıyor insan.
    dundanbiri bunu beğendi.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Olay gerçekse motoru elemanın üstüne düşürmek acayip fikirmiş, filmlere sahne olabilir
    dundanbiri bunu beğendi.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Cool story bro

Motosikleti
    kuba cg-100
    Kendim dövmüs kadar oldum
    mattiadestro ve RoyMilleR bunu beğendiler.

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Alıntı Zell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. Ramazan ayının ilk gününden tuhaflaşmaya başladı insanlar. Trafikte özellikle tahammülsüzlük had safhada. 2 gündür ben de abuk sabuk insanlar ve durumlarla karşılaşıyorum. Bir iki gün daha böyle olursa bayrama kadar motosiklete binmemeyi bile düşünüyorum.
    İftardan sonra binelim diyoruz. Göksudayız.

Bu arada yanlış anlamayında biraz abartı olmuş gibi anlattıklarınız.
    mterayes26 bunu beğendi.

Gin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R
    ayaktaki adamın üzerine motorun yatırılması ciddiyim hiçbir şekilde hayalimde canlanmadı anlamadım bi türlü
    HayırsızOğul ve gobsistem bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)