Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bıçaklı saldırıya uğradım..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Naked150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks-150-Naked
    Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben şahsen olsam salladığı bıçağı içime alırdım vurdururdum..Üstten vursun diye zorlardım .Sonrada gelsin 600 cc oh mis .En kötü 15 binin vardı kaçırmışın bence.
    böbreğini satabilirsin
    Yaşamın Gizini Kendinin İzini Sürmek Güzel...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Ben bizim arabaya alıcam 2 tane biber gazı motosikletede almak lazım itide hakediyo köpeğide dayağı hatta siz malkoçoğluda olabilirsiniz ama unutmayın aslanlarıda çakallar yer.Sırtlanlar yer.Herzaman eceliyle ölmez aslanlar.Kavga yerine onları etkisiz hale getirirken dayaktan daha fazla canını acıtıcak bir niğmet sunuyorum size biber gazı.

Simdi söyliceğim yanlıs anlasılmasın ben isin örnek verme kısmındayım gezi parkı olaylarında biber gazına maruz kalanların youtube da videoları var adamlar ağlıyolar al abi at bitane kolay ulasabileceğin yere mevzumu aldı çek pıst sık sonra devam et yoluna bitti.Omzum çarptı of hemen adam öldürelim moduna bağlayan varsa bununda acısını çeker yani.

Döverek ağlatamazsın adamı üstelik ölebilirsinde her zaman dövemezsin ama biber gazı ağlatır abi vızık vızık ağlatır.Hiç ulasamadın biber gazına korumalı eldivenlerimiz var hepimizin bak oda ağlatır abi :D

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Alıntı Naked150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    böbreğini satabilirsin
    Yok be parodi olsun diye yazdım gece gece

yayan-bay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    aprilla pegaso 650
    izmir in malum yerlerinde sırf hastanelik olup tazminat vs koparmak için arabanın -motosikletin önüne atlanan yerler var, ben bu tip olayların birini malesef yaşadım , yaşadım derken son an da kişi ye çarpmaktan kurtarıp yoluma devam ettim .
    Cenabı Allah iyi insanla karşılaştırsın -biber gazı ilk fırsatta alacağım.

Motosikleti
    MONDİAL 150 ZC (Alayına Gider)
    Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben şahsen olsam salladığı bıçağı içime alırdım vurdururdum..Üstten vursun diye zorlardım .Sonrada gelsin 600 cc oh mis .En kötü 15 binin vardı kaçırmışın bence.
    Al işte

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    dostum geçmiş olsun.. izmirli arkadaşlara bir önerim var tepecik falan eyvallah pislik mahalleler de adamın birisi bana bostanlıda yunus heykellerinin önünde silah çekti o nası olcak? :D vur lan diye bağırınca bindi arabasına gitti. e ben polise şikayet ettim. eğer az bi toto olsa mermiyi ağzına verirdi ben de minik motosikletimi sırtlar koşarak kaçardım :D

Motosikleti
    Ducati streetfighter 848
    Alıntı PiyalePasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bazı durumlarda artık kanunlar yetersiz kalır bi adamın bıçak çekip kaska saplaması artık kanunuda poliside kenarda bırakır.Ortada cana kasıt var ve çevredekiler olmasa polisin felan sizi kurtarma imkanı yok can boğaza gelmiş artık.Böyle durumlarda kendinizi koruyun.Korumalı eldivense çok güzel elmacık kemiği kırar.
    hocam haklı bence zaten motorcuların ne kadar saygı gördüğünü biliyoruz birazcık kendimiz için bir şeyler yapmalıyız

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    bıçaklayacak atam öyle kaska bıçak vurup fantezi yapmaz belliki ona o korkuyu hissettirmissinki böyle bir davranış içerisine girmiş ama temkinli olmakta fayda var her ne kadar çogu zaman kendımı frenleyemesemde olayın boyutu değişir siz aynayla carptınız dıye bıcak çektı artıslık yapdı peki siz ona vursaydınız kavga dövuş olsaydı o bıçagı saplayabilirdi tartısılır ama öyle bir durumda o kadar aciz kalmanızda doğru değil birşeylek eksik gibi yanlış anlamayın ama birisi size bıcak çekse motoru iste verirgibisiniz yani

EagleRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR Daytona 250 | Honda CBR250R
    İzmir'i bilen arkadaşlar söylemiş zaten ne işin var diye oralarda
    Ara sokaklarına hiç bulaşma öyle yerlerin transit devam et yoluna.
    Geçmiş olsun.

GhostTurk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    Alıntı aquarist4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun arkadaşım. İkiçeşmelik, Çankaya, Tepecik, tepecikteki hastanenin üst tarafları örnekköy gibi İzmir'in bazı semtlerinde motor kullanırken değil yayayken bile çok dikatli olman gerektiğini sen de bilirsin senin de dalgınlığına gelmiş diye düşünüyorum. Allah beterinden saklasın..
    hocam örnekköy demişsinde bizim oralarda artık olaylar olmuyor ya (kimseye bulaşmadığın sürece) yakında hepsi temizlenecek hepsi

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Daha bir iki hafta önce yazdım bunu.
    Motordan inmeyin aga.
    Ağız dalaşı olur biter. Ancak motordan inince, yani iş fiziki müdahaleye dönüşünce çok farklı bir boyut kazanıyor.
    Türk insanı bileğine güvenmiyor. Adam gibi gel kavganı et, döv yada dayak ye ve git durumu maalesef yok.
    İki kere sinirlerime hakim olamayıp indim motordan, ikisinde de karşımda bıçak gördüm.
    Hatta bir tanesi döner bıçağından hallice bir ekmek bıçağıydı. Ve bu herif istese tek eliyle döverdi beni.
    Neyse ki şanslıydım, tabanca da çıkabilirdi...
    Geçmiş olsun arkadaşım, umarım dersini almışsındır.
    Her ne olursa olsun o motordan inmeyin. Bir şekilde duymayın, görmeyin ve uzaklaşın

07mehmet07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw s1000rr
    Alıntı mücahit1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hep söylediğim bi söz vardır bireysel silahlanmaya EVET böyle barzolar hart deyip seni bicakladiktan sonra beni bicakladiktan sonra ne adalet nede polis ise yaramaz
    Bıçakta bir silahtır unutma... Sen bireysel silahlanmaya evet dersen böyle barzolar da yanın da silah taşır çeker vurur seni. Silahlanmanın her türlüsüne karşıyım yiyosa delikanlı gibi karşılıklı kavga etsinler yemiyosa susup olay yerinde anlaşarak ayrılsınlar ama afedersiniz kahpece silah sayılabilecek her hangi bir cisimle karşındakine saldırmak ne delikanlılığa sığar ne de akıl alır şeydir...

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı mücahit1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hep söylediğim bi söz vardır bireysel silahlanmaya EVET böyle barzolar hart deyip seni bicakladiktan sonra beni bicakladiktan sonra ne adalet nede polis ise yaramaz
    Bunu da yeni gördüm. Bıçağa karşı olup bireysel silahlanmayı desteklemek...
    Gün geçmiyor ki insan bir şeye daha hayret etmesin
    Motosikletli Kaplumbağa...

Her ne kadar bu durumlarda en mantıklısı basıp gitmek olsa da o durumda şeytan dürtüyor işte.. Sinir yapıyor insan kaçsam gururuma yediremem diyor.. Keşke basıp gidilebilse ama her zaman olmuyor maalesef. Ben bireysel silahlanmayı destekliyorum...

Çok geçmiş olsun hocam sıkma canını..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)