Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motor aşkına (sizede oluyormu [cımcılık ıslanma içerir] )

Motovento
    REKLAM ALANI
    mustafa_akin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    arkadaşlar bu gün hava yağışlı olduğunu bile bile
    hatta sağanak gürültülü mürültülü yağacağını bile bile
    işe giderken sevilen birisine yaşpasta götürmeniz gerektiğini bile bile
    işe giderken motorsiklet ya da araba seçeneğiniz olduğunu bile bile
    gene en zor seçeneği seçip motorumla gidip, iç çamaşırıma kadar ıslanarak
    50 km git gel yaptım yapmurlu havada (açıkçası yagrmurluklarıma güvendim sonuç HÜSRAN.)

ben size sormak istiyorum. bile bile lades ettiren bu aşk siz de de oluyor mu ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Naked150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks-150-Naked
    benim ön çamurluk yokdu yağmurda büyükçekmeceden bayrampaşaya gittim bütün çamuru kaska atıyodu üzerim bildiğin şerit halinde simsiyah :Dasdasf hatta bi kamyon şöförü bakıp bakıp gülüyodu :D

beyefendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125e
    bilmiyorum haberlerde gördünüz mü ama geçen haftalarda marmara da baya büyük bir fırtına koptu gündüz vakti hava zifiri karanlık oldu yağmur fırtına falan, ben o havada ağzımda 3 tane erikle motosiklet sürmeye çıktım çok zevkliydi en son fırtına beni kaldırınca dedim tamam sakata gelicsez, bi keresinde de hava soğuk olmasına rağmen okula motosikletle gittim ve deli gibi kar yağdı dedim bana koymaz kaydırak gibi yollardan geçe geçe geldim, bir de yine çok yağmurlu bir akşam sırf yağmuru sevdiğim için çıkmıştım, şöyle söyleyeyim yanımdan geçen arabalar boyumdan yükseğe su sıçratıyordu dolayısıyla kask yukardan su aldı bende bi kafeye girip kuruduktan sonra geri döndüm. Peh evet çok saydım ama yalnız olmadığıma sevindim motosikleti kötü havalarda kullanmak bana ayrı bir zevk veriyor çünkü :D
    mehmetenis bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Oluyo malesef mesela iş dönüşü yolum 15 dakika ama yağmur yağıyosa mutlaka donuma kadar ıslatıyo. Bi kere şubat ayında sabah işe giderken yağmur vardı pantolonum 2 saate kuruyo da neredeyse akşama kadar ıslak ayakkabıyla dolaştım.

Motosikleti
    MT-25
    Merhaba,

oluyor,bir ara "aa yağmur başladı" diyerek odamdan var olan ekipmanlarımı alıp-giyip ,motora koşma şeklindeydi bu eylem.. mümkünse yağmurlu bir sürüşün ardından gideceğim mekan , sobalı olsun.. Sobanın üzerinde çay ve ısınmak üzere bir simit olsun.

Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dün banada oldu hocam.. Motoru çıkarttım sabah bir baktım yağmur atıştırıyor.. Sonra arabamı, motor mu ? Anahtarların evde olduğu anlayınca çıkıp almakla uğraşamadım motorla gittim.. Şansıma yağmur iyice yavaşlamıştı.. Sizin ki biraz daha ıslanmalı olmuş ama yağmur sonuçta şeker değiliz ki eriyelim diyorum..

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Ben r25 almaya gittim forumdan arkadaşımla istanbuldan eskişehire, fırtına dolu felan hava koptu sakaryaya kadar gelebikdik 6 7 saatte sonrada notere yetişemedik 1 gün sonraya kalmıştı

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yok şemsiye kullanıyoruz biz

YBRMANİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR(14)-YAMAHA YBR(12)
    Bende yağmurda motosiklet sürmeye hastayım.iç çamaşırıma kadar ıslandığım çok oldu.rüzgar fırtına olmasın ama sağanak yağsıno ayakkabının göle dönüşmesini anlayamazsınız :D

şaka bi yana gerçekten de çok zevkli oluyor.ışıkta duruyosun bloktan çıkan o buharlar mı dersin pıt pıt damlayan sular mı ?

eskiden yağmur yağıdığında hususi çıkarıp motoru gezerdim.hey gidi günler hey :D

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Olmaz olurmu ciğerim. )

ÖZALTIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Rx-115, Yamaha Passol 2
    Ayvalıkta yağmur çamur demeden motora biniyorum. Telefonu ve cüzdanı deri ceketin iç cebine koyuyorum. Bir de kafam kuru kalıyor gerisi sırılsıklam.

Crazy Motors - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS ABS (2017)
    Yağmur kar demeden motorun hep tepesindeydim Sağanak yağışta ayrı bir zevkli oluyor gerçi yolda ki araç sahipleri delimi bu dercesine bakışları yokmu birde karda kullanmak ayrı bir duygu çünkü yokuş çıkarken sıkıntı değilde inerken motorun oynamayan yeri kalmıyor bir oyana bir buyana fena adrenalin yani

Jrspawn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Calibre 250rr - CRF250L - Duke 390
    şiddetli rüzgar olmazsa yağmurun tadı bir başka oluyor. Sabah uyandığımda hava durumuna bakarım genelde ve hava bozuksa ilk düşüncem "aaa yağmur yağcakmış ıslanmasam mı" olur ama sonra bir bakmışım o üşenen insan hazırlanmış çıkmış garaja inmiş motorun üstünde Sonra

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)