Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

30 saniye içinde 3 tane gerçekleşen kural tanımazlık +18 videom küfür var dikkat !

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    arkadaşla sultanahmet e gittik. dönüşte videonun 4.30 saniyesi ile 5.00 saniyeleri arasında ehliyeti kasaptan alan 3 araç var. biri taksi sürücüsü beni sıkıştırıyor. diğer öndeki küçük araba aniden önüme kırıyor. ilk 4.30 daki saniyedeki ise önümde giden motorcuya sağa sinyal vermeden bir anda tali yola giriyor az kalsın çarpışacaklardı.
    benim olaya gelince anladım zaten taksicinin mallık yapacağını yavaşladım. tabi arkayı ve sol şeridide bir yandan kolaçan ediyorum. şeridimden çıkmadım. kontrollü bir şekilde .
    taksici beni görmesine rağmen şeridime girdi önemsemedi şerefsiz bilmiyorki bizde can taşıyoruz. motorcu bu beklesin demiştir .
    dikkat ederseniz yine tartışmadım kaskın içinden küfürleri sıralayıp rahatladıktan sonra gaza gelmeden yoluma devam ettim.
    yine dikkat ederseniz sinirlenip gaza gelip gazı köklemedim. yani bazı kanı kaynayan genç ergen arkadaşlar sinirlenince gaza gelip gazı kökleyip daha fazla risk alıyorlar. gerek yok lan sanki bir daha görcekmisiniz ki o malları tartışıp ders vermeye kalkışıp kendi canınızı sıkacaksınız boşuna. değmez yani. edin küfürü veya dua edin veya beddua edin kendinizi nasıl rahatlatıyorsanız ne bilim sağa çekip bir sigara yakın vs..
    ben sigara kullanmadığım için anlık sinirlenip küfür edince rahatlıyorum ne yapayim .
    not :videoyu isteyenler 1080 p veya 720 p izleyebilir.
    Oldjack bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    almpoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB650F
    Yalnız şöyle bir durum var İLERİ BAKIŞINIZ YANLIŞ.Kötülemek gibi olmasın ama,O kavşakta araba geliyormu diye ışıklardayken bakmışsınız sonra ha tamam bu yavaş geliyor ben bunu geçerim gibi düşünce oluşmuş sizde ama araç sürücüsü muhtemelen sizi görmedi ve direk yola atladı Allah korusun bir kaza olsaydı siz sorsanız görmedinmi beni diye sorarsanız size açık bir şekilde görmedim diye söyler.Ama bunları hesaba katarak temkinli davranmanız lazım.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    ilk darbe artçıdan geldi sahiller ve orhanın bittiği an 3:41 bu yüzden erkek artçı almıyorum

bu artçı sana teker videosu çekerken ^^ ödü bokuna karıştı amk ^^diyen kameraman mı yoksa

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Çatladıkapıya sağa ani giriş yapan dangalak tabelayı son anda gördü o mallığı ondan yaptı gibi...

sende o olaya odaklanıp dikkatini oraya verdin ve önüne kıran taksiyi farketmedin...asıl riske sen girdin o dikkat dağınıklığıyla solundan gelen turizm transfer aracı arkadan yandan koysaydı işte o zaman üzülürdüm...

iki yıl kadar Sultanahmetteturist taşıdım şoförlük yaptım...sahilyolu çok riskli bariyerler giyotin gibi yol dar saçma sapan bir trafik sirkülasyonu var...plakamı kapatır ve travmay yoluna takılırım genelde...

bu arada oralar Trafik Polisi kaynar...meydanın ortasına girmişsin ve şansına yanına polis yanaşmamış...motorun 4 silindir insanlaır biraz hzursuz etmişsin bilmiyorum farkındamısın...Turistler zaten böyle şeylere uzaylı gibi bakarlar...noluyo lan falan diye ülkelerind eböyle şeyler muhtemel olmaz...kaldırıma bırakabilirdin motoru...

biz motorcuyuz Ayasofyanın içine bile gireriz anuna bile koyarız alemlerin tavrı seziyorum sende...

bende çok küfür ederim ama direkt yüzlerine ve yanlarına özellikle gidiyorum...o küfrü etmeden bırakmam...üyük risk alıyorum ama bende öyle rahatlıyorum...
    barodi ve Sokollu bunu beğendiler.

Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Annelerinden haber var mı abi ? Durumları nasılmış ?
    Enes Bakır bunu beğendi.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Artçı kamerayı elinde mi tutuyor ? Bir türlü anlayamadım ama dönüşleri çok dar yapıyorsun. Makine de 7-8 litre yakıyor sanırım bu kadar devirli kullanımda

hayabussa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    küfürbaz haydo sen misin?
    shooter1 ve K4NuNi bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çatladıkapıya sağa ani giriş yapan dangalak tabelayı son anda gördü o mallığı ondan yaptı gibi...

sende o olaya odaklanıp dikkatini oraya verdin ve önüne kıran taksiyi farketmedin...asıl riske sen girdin o dikkat dağınıklığıyla solundan gelen turizm transfer aracı arkadan yandan koysaydı işte o zaman üzülürdüm...

iki yıl kadar Sultanahmetteturist taşıdım şoförlük yaptım...sahilyolu çok riskli bariyerler giyotin gibi yol dar saçma sapan bir trafik sirkülasyonu var...plakamı kapatır ve travmay yoluna takılırım genelde...

bu arada oralar Trafik Polisi kaynar...meydanın ortasına girmişsin ve şansına yanına polis yanaşmamış...motorun 4 silindir insanlaır biraz hzursuz etmişsin bilmiyorum farkındamısın...Turistler zaten böyle şeylere uzaylı gibi bakarlar...noluyo lan falan diye ülkelerind eböyle şeyler muhtemel olmaz...kaldırıma bırakabilirdin motoru...

biz motorcuyuz Ayasofyanın içine bile gireriz anuna bile koyarız alemlerin tavrı seziyorum sende...

bende çok küfür ederim ama direkt yüzlerive yanlarında...büyük risk alıyorum ama bende öyle rahatlıyorum...
    yok ben o taksiciyi anında farkettim reflekslerim çok hızlıdır. zaten sonradan farketmiş olsaydım panik yapardım ve ses tonum olsun vs her halimden belli olurdu kafayı anlık çevirmiştim o sinyal vermeyen taksiciye . onun dışında tali yoldan gelen taksiciyi saniyeler önce görmüş olup oda beni görmesine rağmen yola atladı.
    turistler huzursuz olmadı hatta motorun resmini çekenler olsun motorla resim çektirmek isteyenler olsun . sonuçta övünmek gibi olmasın dünyada eşi benzeri yok benim motorun o yüzden ilgi çekiyor. oraya her hafta gidiyorum trafik polisi olmuyor meydana zabıta bakıyor. onlarda zaten motoru adamdan saymıyorlar.
    biraz o tavır var bende evet .

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:02 ----------

Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artçı kamerayı elinde mi tutuyor ? Bir türlü anlayamadım ama dönüşleri çok dar yapıyorsun. Makine de 7-8 litre yakıyor sanırım bu kadar devirli kullanımda
    hangi dönüşleri dar yapıyorum dönüş yokki . düz sahil yolu. 7-8 lt neden yaksın anlayamadım. 4000 5000 devir arası kullanıyorum genelde. 5 lt üzerine çıkmıyor yakıt. sanırım gazı yavaş ve stabil açtığım için vitesleride siz görmeden attığım için birde egzoz two brothers 4 silindir sesi olunca yüksek devir çeviriyormuşum gibimi izlenim veriyor kamera kaskın en tepesinde duruyor.
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok ben o taksiciyi anında farkettim reflekslerim çok hızlıdır. zaten sonradan farketmiş olsaydım panik yapardım ve ses tonum olsun vs her halimden belli olurdu kafayı anlık çevirmiştim o sinyal vermeyen taksiciye . onun dışında tali yoldan gelen taksiciyi saniyeler önce görmüş olup oda beni görmesine rağmen yola atladı.

anladığım kadarıyla taksiciynin önüne atlayacağını öngörmedin...hatta bence o şaşkınlıkla ve anlık öfkeyle solundan gelen servis aracınıda geç farkettin olayın vehameti büyük...yani şansa devam ediyor motorculuk serüvenin yakın zamanda patlamazlar umarım listesine yazarsam seni kızmazsın dimi...Allah korusun ama şehiriçinde belayı kendine çekiyon gibi hissediyorum...geçen de şu sucu veletlerin yandan tosladığı videodaki sürüşünü gördüm...yani istemem böyle birşey tabi bende patlayabilirim her an çünkü liste başında kendim varım beni görmen lazım...cbf 150 ile kaosun ta kendisiyim ... iyiki kamera kaydına almıyorum sen benim yanımda melek sayılırsın... Allah hepimizi korusun bu itlerden...Suriye araclarıda büyük tehlikedir vurur kaçar plakayıda alamazsın anında uzarlar...

biraderim sen 4 silindirsin...4 kez daha fazla dikkat etmek zorundasın...bu yavşaklara itlere uğursuzlara daha fazla dikkat et...ben tek silindirim çıktığım hızlar belli...
    barodi bunu beğendi.
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk darbe artçıdan geldi sahiller ve orhanın bittiği an 3:41 bu yüzden erkek artçı almıyorum

bu artçı sana teker videosu çekerken ^^ ödü bokuna karıştı amk ^^diyen kameraman mı yoksa
    yok bu artçı başka artçı.

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Arap şehrine dönmüş orası

Motosikleti
    anladığım kadarıyla taksiciynin önüne atlayacağını öngörmedin...hatta bence o şaşkınlıkla ve anlık öfkeyle solundan gelen servis aracınıda geç farkettin olayın vehameti büyük...yani şansa devam ediyor motorculuk serüvenin yakın zamanda patlamazlar umarım listesine yazarsam seni kızmazsın dimi...Allah korusun ama şehiriçinde belayı kendine çekiyon gibi hissediyorum...geçen de şu sucu veletlerin yandan tosladığı videodaki sürüşünü gördüm...yani istemem böyle birşey tabi bende patlayabilirim her an çünkü liste başında kendim varım beni görmen lazım...cbf 150 ile kaosun ta kendisiyim ... iyiki kamera kaydına almıyorum sen benim yanımda melek sayılırsın... Allah hepimizi korusun bu itlerden...Suriye araclarıda büyük tehlikedir vurur kaçar plakayıda alamazsın anında uzarlar...

biraderim sen 4 silindirsin...4 kez daha fazla dikkat etmek zorundasın...bu yavşaklara itlere uğursuzlara daha fazla dikkat et...ben tek silindirim çıktığım hızlar belli...
    kesinlikle anlamıştım yani taksiciyi de gördüm arkadan gelen araçlarıda gördüm. zaten paniklemiş olsaydım yani senin dediğin gibi sonradan görmüş olsaydım o panikle hemen sola şeride kayardım ve turizm ford aracı bana arkadan kayardı. paranoyaklıkta üstüme yoktur. ayrıca zaten yoğun trafik vardı araçlar yavaştı yeni hızlanıyorlardı.çok şükür şuana kadar hiç trafik kazası yaşamadım. 21000 km dir bu motoru kullanıyorum daha önceki kullandıklarım hariç. bende zaten şehir içinde cbf den farkım yok. ama saol uyarınların için her zaman çok dikkatliyim.
    Sokollu bunu beğendi.

Motosikleti
    kaldırımdan indinde yola çıktın ya 1.viteste...sonra motor vites istiyor 2 ye atıyorsun yine rölantiyi düşük deviri sevmiyor ya makina o hissiyatı yaşadım şimdi...ulan ben büyük ccde yapamam galiba dedim...öyle tuhaf şeyler oluyor bazen...büyük makinalar benim için resmen öcü...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:17 ----------

kesinlikle anlamıştım paranoyaklıkta üstüme yoktur. ayrıca zaten yoğun trafik vardı araçlar yavaştı yeni hızlanıyorlardı.çok şükür şuana kadar hiç trafik kazası yaşamadım. 21000 km dir bu motoru kullanıyorum daha önceki kullandıklarım hariç. bende zaten şehir içinde cbf den farkım yok. ama saol uyarınların için her zaman çok dikkatliyim.

inanmıcan bugün kızımla Sultanahmete gelecektik mıymıylandı motorlamı gezcez yürüyerekmi baştan sukoyverdi of etti puf etti vazgeçtim...

siyah arac da W Mağaza aracıymış servis aracı sandım küçük ekranda...iyiki sola kırmadın kendini fırlatmadın...

Motosikleti
    Alıntı Mitoqondri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o küfürleri kimseye etmiyorum boşluğa ediyorum yani öylesine

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hangi dönüşleri dar yapıyorum dönüş yokki . düz sahil yolu. 7-8 lt neden yaksın anlayamadım. 4000 5000 devir arası kullanıyorum genelde. 5 lt üzerine çıkmıyor yakıt. sanırım gazı yavaş ve stabil açtığım için vitesleride siz görmeden attığım için birde egzoz two brothers 4 silindir sesi olunca yüksek devir çeviriyormuşum gibimi izlenim veriyor kamera kaskın en tepesinde duruyor.
    Kamera sabit olmadığından motosikletin virajdan önce hangi konumda olduğunu çıkaramıyorum ama sahilyoluna inmeden önceki sürüşünüzü diyorum. Kamera kaskın tepesinde ama bayrak gibi sallanıyor. Sultanahmet içinde sanki bi üst vitese geçmemekte inat etmişsiniz gibi.

Neyse bunlar önemsiz detay. Küfür bende de siniri alıyor, sonradan kendime kızıyorum ama trafik bu sonuçta. Ama adam da düşünsün dallama gibi sürerse ben olmasam başka biri (sen) dümdüz gidersin. Değer mi hiç ?

Alibeyköy'de görmüştüm. Sultanahmet'te çalışıyorum. Bu taraflara yolun düşerse tekrar özelden yazın.

Motosikleti
    kaldırımdan indinde yola çıktın ya 1.viteste...sonra motor vites istiyor 2 ye atıyorsun yine rölantiyi düşük deviri sevmiyor ya makina o hissiyatı yaşadım şimdi...ulan ben büyük ccde yapamam galiba dedim...öyle tuhaf şeyler oluyor bazen...büyük makinalar benim için resmen öcü...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:17 ----------

inanmıcan bugün kızımla Sultanahmete gelecektik mıymıylandı motorlamı gezcez yürüyerekmi baştan sukoyverdi of etti puf etti vazgeçtim...
    öcü olmasın en azından benim xj6 öcü deyil çünkü düşük devirlerde bile rolantilerde bile ışıklarda bile kesinlikle hararet yapmadığı gibi fan bile açmıyor . 100 ün üzerine çıkmıyor ışıklarda . bence 4 silindir en uygun en ekonomik en az agresif model xj6 lardır .düşük devirlerde cbf den farkı yok. hatta tanıtım videosu bile çekmiştim istersen atarım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:25 ----------

Alıntı Yiğit_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arap şehrine dönmüş orası
    ele geçirdiler istanbul sahilllerini özellikle hafta sonu görmeniz lazım.
    izmirde durum nedir?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:27 ----------

Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kamera sabit olmadığından motosikletin virajdan önce hangi konumda olduğunu çıkaramıyorum ama sahilyoluna inmeden önceki sürüşünüzü diyorum. Kamera kaskın tepesinde ama bayrak gibi sallanıyor. Sultanahmet içinde sanki bi üst vitese geçmemekte inat etmişsiniz gibi.

Neyse bunlar önemsiz detay. Küfür bende de siniri alıyor, sonradan kendime kızıyorum ama trafik bu sonuçta. Ama adam da düşünsün dallama gibi sürerse ben olmasam başka biri (sen) dümdüz gidersin. Değer mi hiç ?

Alibeyköy'de görmüştüm. Sultanahmet'te çalışıyorum. Bu taraflara yolun düşerse tekrar özelden yazın.
    inşallah kardeşim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:29 ----------

Alıntı Mitoqondri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o küfürleri kimler hakediyorsa onlara gitsin.

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Köşe başı dilenci her sokakta en az 2 dilenci var.Halleri perişan.

Motosikleti

siyah arac da W Mağaza aracıymış servis aracı sandım küçük ekranda...iyiki sola kırmadın kendini fırlatmadın...
    üst mesajdada belirttiğim gibi arkadan gelen araçlarıda o mağaza aracınıda taksiciyide önceden gördüğüm için paniklemedim. eğer görmemiş olsaydım sol şerite kayar ve arkadan gelen araçta bana girerdi.

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    abi çevrendeki erkekleri bir gözden geçir bence. Biri Ödü bokuna karıştı der öbürü başka iş peşinde. Çok güldüm ya.
    barodi bunu beğendi.

Motosikleti
    üst mesajdada belirttiğim gibi arkadan gelen araçlarıda o mağaza aracınıda taksiciyide önceden gördüğüm için paniklemedim. eğer görmemiş olsaydım sol şerite kayar ve arkadan gelen araçta bana girerdi.

ya işte biz burdan öyle bir izliyoruz ki sen öldün bittin parçalanıcan kamera da öyle hissettiriyor ben birine artcı olduğumda da yusuflarım ...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)