Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Honda CBR500R ler bayilerin elinde patlayınca!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 500r
    forumdaki cbr500 düşmanlığını anlamıyorum. siz hiç yamaha kawa mağazası gezmediniz mi? geçen sene istanbuldaki birçok mağazalarına gittim. bakan yok motosiklet yok. yamaha sadece scooter var der. kawasaki hiç konuşmaz motosiklet yok der. hondaya gidiyosun o model veya bu model ellerinde var bişeyler.

orta sınıf geçiş motosikleti diye tanıtıyorlar zaten. dediğiniz mt07 kaç beygir torku nasıl? xj6 kaç beydir? 200 üstü hızı varmış cbr yokmuş. 6. viteste devir kısıtı var. mt07 nin ön tekeri birinci ve ikinci viteste kalktığı forumda yazılıyor. bu mu geçiş motoru?

inceleme yazılarında karşılaştırmalar var. muadillerine göre en dengeli motor.

geçiş için başka motosiklet yok. piyasada tek. fiyat da ona göre. gönül ister ki hepsinin fiyatı düşsün.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı avatar11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    forumdaki cbr500 düşmanlığını anlamıyorum. siz hiç yamaha kawa mağazası gezmediniz mi? geçen sene istanbuldaki birçok mağazalarına gittim. bakan yok motosiklet yok. yamaha sadece scooter var der. kawasaki hiç konuşmaz motosiklet yok der. hondaya gidiyosun o model veya bu model ellerinde var bişeyler.

orta sınıf geçiş motosikleti diye tanıtıyorlar zaten. dediğiniz mt07 kaç beygir torku nasıl? xj6 kaç beydir? 200 üstü hızı varmış cbr yokmuş. 6. viteste devir kısıtı var. mt07 nin ön tekeri birinci ve ikinci viteste kalktığı forumda yazılıyor. bu mu geçiş motoru?

inceleme yazılarında karşılaştırmalar var. muadillerine göre en dengeli motor.

geçiş için başka motosiklet yok. piyasada tek. fiyat da ona göre. gönül ister ki hepsinin fiyatı düşsün.
    Geçiş konusunda sadece honda yok.Mesela KTM'nin 390 ları geçiş segmentinde ve hondanın 500'lerine oranla hem hesaplı hem de performanslı motorlar.Birde dedikleri gibi günümüzde pek fazla kimse 500 lük bir motora 21-23 bin vermek istemez.Heleki bu fiyata mt-7 er-6n x6 felan alınabiliyorken.Bence Honda iyi bir geçiş segmenti çıkardı ama fiyat konusunda başarısız oldu.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)