Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet Kaskosu

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar merhaba motosikletime kasko yaptırmak istiyorum bulunduğum yerde hiçbir sigorta acentası yanaşmıyor. Motorum honda pcx 150 2015 model. Yapan firma biliyormusunuz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    İstanbul'da MRT sigorta var. ben 3 yıldır oraya yaptırıyorum, kendilerini hiç görmedim hep telefon ve e-posta üzerinden çalıştım kendilerinden memnunum. Özellikle 250cc altı motorların ve racing kategorisinin fiyatları yüksek çıkabiliyor yalnız motor fiyatına göre.

GB79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X
    Bulunduğunuz yer neresi? Ben http://www.sairsigorta.com 'dan yaptırdım, tavsiye ederim.
    barodi ve namk bunu beğendiler.

Motosikleti
    Duke200
    Bende sair sigortaya yaptirdim.Internetten havaleyi yaptim 1 gun sonra kasko policesi kapima geldi.Sair sigorta bir acenta groupamaya yaptiriyor onlarda.Yani kaskonuz groupama sigorta guvencesi altinda oluyor.2014 Duke200 abs + 1000tl ekstra aksesuar icin 1000 tl lik pesin fiyat tan yaptirdim.Buldugum en uygun diger teklif 2000 tl lik anadolu sigortaydi.Yasiniz,motorunuzun modeli gibi onlarca etmene gore bu fiyat azalabilir veya cikabilir ancak diger acentalarin neredeyse yari fiyatina geliyor yinede.
    barodi bunu beğendi.

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    motorumun kaskosunu yeniledim 1300 tl ye maloldu full kasko hiç bir şartı yok garaj şartı kitleme şartı kapalı durma şartı yok anahtar üstünde iken çalınsa bile full + full kaskodur. şair sigorta yapıyor. 25000 tl lik motoruma 1300 tl senelik full kasko istanbul gibi bir hırsızların her ay 100 üstünde motor çaldığı bir şehirde şart . huzurunuz için şart .
    www.motokasko.com

bu adrese girip teklif alın 1 saat içinde dönüş yapıyorlar. yazıktır günahtır özellikle 20bin ve üzeri motoru olanlar düşünsün bence. en azından fiyat alın derim.
    not: firma ile ilgili hiç bir bağlantım yoktur sadece müşterisiyim ve memnunum.
    NOt: bu bir reklam değildir. motorcuları ilgilendiren önemli bir konu belki yardımım olur kasko yaptırmak isteyipte pahalı diyenler en azından buraya girip teklif alsınlar !
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Xmax
    Selam,
    Ben https://www.koalay.com üzerinden yaptırdım. Groupama'dan yaptılar, çok ilgililer tavsiye ederim.
    Bilgilieriniz internet sitesiden girin, daha sonra sizi ararlar.

eek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 9
    Ben de koalay.com dan yaptırdım, Groupama'dan yaptılar fiyat da ilgi de iyiydi, poliçeyi 2 günde adresime gönderdiler.

ulueremre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 200 DUKE
    Hayırlı günler. Bu sabah 200 Duke makinamı hırsızlar tarafından zorlanmış halde buldum, şasesinden ağaca bağlarım ve disk kilidi kullanırım, ondan çalamamışlar ama hasar var. Gidon kilidi kırılmış. Zannedersem bir süre uğraşıp vaz geçmiş şerefi bozuklar. İlk iş olarak 900 liraya kasko yaptırdım Şair Sigortadan. Motor koruma demiri, 30 yaş üzeri indirimi, hasarsızlık vb. indirimlerden yararlandım. Yıllarca alınteri biriktirip makine al, korumak lazımmış aslında. Kasko bedeli makinanızın ederinin %10'unu çok aşmıyorsa düşünün derim.
    mehmetenis bunu beğendi.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    bilginozi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr ABS - 2008
    Alıntı ulueremre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı günler. Bu sabah 200 Duke makinamı hırsızlar tarafından zorlanmış halde buldum, şasesinden ağaca bağlarım ve disk kilidi kullanırım, ondan çalamamışlar ama hasar var. Gidon kilidi kırılmış. Zannedersem bir süre uğraşıp vaz geçmiş şerefi bozuklar. İlk iş olarak 900 liraya kasko yaptırdım Şair Sigortadan. Motor koruma demiri, 30 yaş üzeri indirimi, hasarsızlık vb. indirimlerden yararlandım. Yıllarca alınteri biriktirip makine al, korumak lazımmış aslında. Kasko bedeli makinanızın ederinin %10'unu çok aşmıyorsa düşünün derim.
    Geçmiş olsun, Sizin yerinizde olsam kesinlikle aynı yere bir daha koymazdım.

ulueremre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 200 DUKE
    Alıntı bilginozi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun, Sizin yerinizde olsam kesinlikle aynı yere bir daha koymazdım.
    Bırakacak alternatif yer yok maalesef. Otoparklara da güven yok, onlara verilecek paranın fazlasını kaskoya vermek en mantıklısı göründü...

obarey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda CBR 250R (10k), 2015 Yamaha R25
    koalay.com dan %25 çalınma muafiyetli anadalo sigorta. kapalı garaj şartı yok. 1260 tl tek çekim.

VESPERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 800 GS
    motokasko arkadaşlar, motosikletlere koşulsuz kasko yapan tek firma, grupama kuruluşu ve ayrıca eğitim sertifikanız varsa %15 indirim yapıyorlar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)