Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Gözlük hakkında...

Motovento
    REKLAM ALANI
    oNrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250 r
    Sürücü belgesi için sağlık raporunu sağlık ocağından aldım.Rapor da gözlüklü yazıyor ama ben aynı zamanda lens de kullanıyorum.Bu raporu sürücü kursuna verdim ve sınavlara girdim sınavları geçtim.Sürücü kursundan sertifikamı aldım.Bu sertifikanın içindeki benim vermiş olduğum sağlık raporunu emniyete gitmeden önce değiştirme imkanım var mı ?
    cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    meki 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    Keşke lensini takıp gitseydin.Raporu bu şekilde verirsen ehliyetinde 'gözlük' ibaresi geçecektir.Ha bi sıkıntısı olurmu ben hiç yaşamadım gözlüğün nerde diye soran olmadı..
    efendy06 bunu beğendi.

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    değitirirsin hatta ben hiç bir sorun olmamasına rağmen 3 kere salık raporu aldım. Süresi falan geçmişti hep.

shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Lens kutunu cebinde taşı, bu güne kadar bana "gözlüğün nerede" diye soran olmadı ama detaycı bir polise denk gelirsen "lensim var" dersin.

Monocular - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selamlar,

Sağlık raporunu istediğin zaman değiştirebilirsin. Ehliyetini alırken herhangi bir sıkıntı çıkmayacaktır. Sağlık muayenesini yapan hekime sağlık raporunu "Gözlük veya Lens" şeklinde doldurmasını söylersen ehliyete bu ibare yazılacaktır ileride olası bir polis çevirmesinde bir problem ile karşılaşmazsın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)