Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ACİL KASK TAVSİYESİ -900-1000 TL-

Motovento
    REKLAM ALANI
    emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    İlk motorum 3. kask değişimim.Adam akıllı sessiz,konforlu,mümkünse güneş vizörlü adı sanı belli full face kask alacağım.İlk sıralarda Exo 2000 ve Agv K5 var kullanan var mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

agv k5 kullanıyorum soruları alayım

Motosikleti
    XJ6
    Alıntı cetinizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    parça kalitesi,vizör açısı,rüzgar uğultusu nasıl ele alınca sağlam hissi veriyor mu? 100ü geçince kafa salımı falan yapıyor mu?

baştan söyleyeyim. ilk ve tek kaskım, ses kıyaslaması yapamam. havalandırma düşük hızlarda bile güzel. iç pedleri çabuk gevşiyor, alacaksan yanaklarını biraz sıkanı alabilirsin. vizör kalitesi temizliğini aksatmazsan rahatsız etmiyor ancak güneş vizörü + normal vizör görüntüyü biraz bozabiliyor ama çok sıkıntı değil.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:45 ----------

sağlamlık hissi gayet iyi, en kötü yanı havalandırma kanalları çok geniş, dışarının tozunu pisliğini arada bir temizlemen gerekiyor. bir kasktan beklenti karşılama olarak (güvenlik kısmını hariç, düşmedim bilemiyorum) 10 üzerinden 7 veririm.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:48 ----------

mat tavsiye etmem kiri, parmak izini çok belli ediyor. bazen fark etmeden anahtarla falan aynı elinde taşıyıp çizebilirsin, matta bu çizikleri kapatamazsın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:50 ----------

aerodinamiği de o kadar kötü değil.

Motosikleti
    XJ6
    baştan söyleyeyim. ilk ve tek kaskım, ses kıyaslaması yapamam. havalandırma düşük hızlarda bile güzel. iç pedleri çabuk gevşiyor, alacaksan yanaklarını biraz sıkanı alabilirsin. vizör kalitesi temizliğini aksatmazsan rahatsız etmiyor ancak güneş vizörü + normal vizör görüntüyü biraz bozabiliyor ama çok sıkıntı değil.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:45 ----------

sağlamlık hissi gayet iyi, en kötü yanı havalandırma kanalları çok geniş, dışarının tozunu pisliğini arada bir temizlemen gerekiyor. bir kasktan beklenti karşılama olarak (güvenlik kısmını hariç, düşmedim bilemiyorum) 10 üzerinden 7 veririm.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:48 ----------

mat tavsiye etmem kiri, parmak izini çok belli ediyor. bazen fark etmeden anahtarla falan aynı elinde taşıyıp çizebilirsin, matta bu çizikleri kapatamazsın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:50 ----------

aerodinamiği de o kadar kötü değil.
    az önce mağazayla konuştum roadracer modelini 840a bırakacak.Bilmiyorum alsam mı almasam mı...

kafa yapın da önemli bence. bi tak 5 dakika ikisini de almadan önce bence.

Phoenixs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S1000RR
    Hocam bende nolan var haşır huşur acayip ses alıyor ama :₺ maşallah malzeme kalitesi iyi vizör kask iç pedleri gayet güzel 2 sezonu geçti ses alması dışında ben dezavantaj görmedim birde çoğu model de güneş gözlüğü yok nolan da

Motosikleti
    XJ6
    Alıntı Phoenixs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bende nolan var haşır huşur acayip ses alıyor ama :₺ maşallah malzeme kalitesi iyi vizör kask iç pedleri gayet güzel 2 sezonu geçti ses alması dışında ben dezavantaj görmedim birde çoğu model de güneş gözlüğü yok nolan da
    model nedir?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)