Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Held Travel-champ çene açılır kask VS Kappa KV-1 çene açılır kask

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    Arkadaşlar kullanmakta olduğum LS2 çene açılır kaskım artık iyice cıvıttığı için yeni bir kask arayaşına başladım,yine çene açılır bir kask almak istiyorum bütcem 300-350 tl civarında,LS2 nin aşırı ses almasından bezdiğim için bu markayı eledim,internetten yaptığım araştırmalarda bu iki marka modeli gördüm ,fiyat olarak ikiside bana uyar ama kalite ve ses alma yönünden nasıldır bilemiyorum,görüntü olarak kappa daha kaliteli gibi görünüyor,lütfen bu marka ve model kaskları kullanan arkadaşların yorumlarını benimle paylaşmalarını rica edeceğim.bu fiyatlarda çeneden açılabilir başka marka kask modelide varsa onlarıda önerirseniz sevinirim,lütfen verdiğim fiyat aralığını aşacak önerilerde bulunmayın,keseme göre hareket etmem gerekiyor :D ,şimdiden yardımcı olacak herkese çok teşekkür ederim

Held travel champ modeli

Kappa KV-1 modeli

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    ben held travel champ'i alalı 15 gün falan oldu. aktif kullanıyorum. kask hakkındaki yorumum fiyat performans ürünü olduğudur, ls2 den daha kaliteli bir kask. çene kısmını kapalı tutan tırnaklar metal ve oldukça sağlam, kaskın çenesini açıp kapamak oldukça kolay. vizör kademeli olarak açılıp kapanıyor aynı ls2 gibi, ama ls2 den daha pratik.
    rahat bir kask, camı buhu yapmıyor ancak burun kısmını örten plastik parçası yok. rüzgar sesini alıyor elbette ama çok fazla rahatsız olmadım ben. ve en beğendiğim özelliği soğuk havalarda kesinlikle içeriye soğukluk gelmiyor. ayrıca güneş vizörüde güzel açması kapaması kolay.

bu kadar yazı yazdım ama size kappayı tavsiye edicem eminim kappa daha kaliteli bir kasktır.

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben held travel champ'i alalı 15 gün falan oldu. aktif kullanıyorum. kask hakkındaki yorumum fiyat performans ürünü olduğudur, ls2 den daha kaliteli bir kask. çene kısmını kapalı tutan tırnaklar metal ve oldukça sağlam, kaskın çenesini açıp kapamak oldukça kolay. vizör kademeli olarak açılıp kapanıyor aynı ls2 gibi, ama ls2 den daha pratik.
    rahat bir kask, camı buhu yapmıyor ancak burun kısmını örten plastik parçası yok. rüzgar sesini alıyor elbette ama çok fazla rahatsız olmadım ben. ve en beğendiğim özelliği soğuk havalarda kesinlikle içeriye soğukluk gelmiyor. ayrıca güneş vizörüde güzel açması kapaması kolay.

bu kadar yazı yazdım ama size kappayı tavsiye edicem eminim kappa daha kaliteli bir kasktır.

yorumunuz için çok teşekkür ederim,beni ls2 nin en üzen yanı aşırı gelen rüzgar sesi ve kışın camın kenarlarından aldığı rüzgar

erreguay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ne yaptınız? yeni kask aldınız mı?

bende şimdi bir araştırma içine girdim bu kappa kv-1 ile NITRO F342-E arasındayım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)