Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorum Bağlandı

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar bugün sigortasızlıkdan motorum bağlandı ceza vs kestiler makbuzumu verip gönderdiler.

Motorumu yediemin otoparkında çıkartmam için ruhsat sahibiyle gidip motoru alabilirmiyim yoksa sigortayı yaptırmam mecburimidir?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı CanCeL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar bugün sigortasızlıkdan motorum bağlandı ceza vs kestiler makbuzumu verip gönderdiler.

Motorumu yediemin otoparkında çıkartmam için ruhsat sahibiyle gidip motoru alabilirmiyim yoksa sigortayı yaptırmam mecburimidir?
    Sigorta yaptıracan tabi yaptırmadan motoru vermezler, cezası ne kadarmış bu arada ?

hfz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    yediemin sultanbeyli'nde di mi?

Topkapı otoparkı dediler

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Oh ne güzel; sigorta yok , ruhsat sahibi başkası. Allah korusun birine bir şey olsa yandı gülüm keten helva diyeceksiniz. Dua et seni bağlamamışlar

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    ruhsat sahibi başkası olmasında ne gibi kusur var benim motorumda başkası adına

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    o baskasi annen babansa sikinti yok... bu devirde kendi adina motoru yada araci baskasina vermek ruhsatli silahini baskasina vermekten pek bir farki yok...
    ucanteneke5 ve leokaplann bunu beğendiler.

Ali1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTI
    Yediemin otoparkı sefaköy'dede var. Ama sigorta şart.

Ayrıca cevirmeyemi aldılar nasıl yakalandın ?

Eminömü'nde çevirme yapıyorlardı ota b*ka ceza kesiyolar herkese. 1 tane motor bırakmadılar her geçeni çevirip en az 80 tl yazdılar. 2 saat içinde 32 tane motorluya ceza kestiler

Ali1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTI
    Eminömü'nde çevirme yapıyorlardı ota b*ka ceza kesiyolar herkese. 1 tane motor bırakmadılar her geçeni çevirip en az 80 tl yazdılar. 2 saat içinde 32 tane motorluya ceza kestiler
    Demek devlete para lazım arkadaşlar. Hepimiz yardıma gitmeliyiz :@
    Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın

Beni cevirince yazmiyorlar. Aksine bilincli kullanici muamelesi yapip sohbet ediyorlar. Bence bu cezalar iyi ki var. İstisnalar kaideyo bozmaz.

Evet Mexico haklısın ama çevirdiği adamlardan birinin herşeyi tamdı seyir halinde yola bakmakdan dolayı ceza kitlediler bu nedir?

Seyir halinde nereye bakılacakmış

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Devletimiz sağolsun gençler ayık olun bu ülke sayenizde ayakkabı kutularını pardon sayenizde borçlarını ödüyor.
    CanCeL ve Mengu16 bunu beğendiler.

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ruhsat sahibi başkası olmasında ne gibi kusur var benim motorumda başkası adına
    Başkasının üzerine kayıtlı olan motor sizin nasıl oluyor

Konu sahibi arkadaş ;
    Sigortasızlıktan baglandıgını kendin söylemişsin zaten,
    Ruhsat sahibiyle gitsen bile sigortayi yaptirmadigin ve Otopark ücretini ödemediğin surece motorunu cikartamazsin.
    CanCeL bunu beğendi.

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Alıntı sinanaksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başkasının üzerine kayıtlı olan motor sizin nasıl oluyor

Konu sahibi arkadaş ;
    Sigortasızlıktan baglandıgını kendin söylemişsin zaten,
    Ruhsat sahibiyle gitsen bile sigortayi yaptirmadigin ve Otopark ücretini ödemediğin surece motorunu cikartamazsin.
    Benim yaptığım gibi; parasını siz veriyorsunuz, sigorta düşük olsun, saçma sapan para vermeyelim diye babanın üzerine yaptırıyorsunuz. Motor sizin oluyor.
    Sinan Aksu bunu beğendi.
    Rüzgarın saçlarını yalayıp,saçlarının ahenkle dans etmesi olayına hiç girmiyorum, çünkü kasksız binmiyoruz

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı hakikiteker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim yaptığım gibi; parasını siz veriyorsunuz, sigorta düşük olsun, saçma sapan para vermeyelim diye babanın üzerine yaptırıyorsunuz. Motor sizin oluyor.
    İşte o motor sizin olmuyor
    Yani en azından resmi kurumlar bu şekilde degerlendirmiyor
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    O otoparklara da motorları nasıl taşıyosunuz görseniz içiniz acır. 2 kere 2008 yılı civarında görmüştüm kasımpaşa'daki otoparka çekiyolar bi tane kuryenin kaldırımda duran Honda CG125 motorunu araba çektikleri arka çatala koymuşlar depoyu da kamyonet kasasına boştan dayamışlar çocuk motoru yakaladı aldı ama depo çizilmiş ve ezilmişti. Bi tane 151RS tarzı scooter'ı da otoparka indirirlerken görmüştüm kasadan resmen aşağı attılar güm diye düştü arka çatala. Aynı motor gelirken de kasanın en önüne yaslanmıştı, ayak marşı demiri o sırada kamyonet üzerinde olan başka bi arabanın tamponuna sürtüyodu. O otoparkta var bi cinslik, çok küçük bir yer arabalar üstüste şubat ayında istanbula gittiğimde önünden geçerken de bi tane Golf'ü 2 arabanın arasına sıkıştırmaya çalışıyolardı arabalar birbirine kıç atıyodu.

12680 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pcx 125
    bende bugün eminönünden saat 4 gibi taksime giden istikamette gördüm uygulama vardı bayağı kalabalıktı. Bir hayabusa, bir cbf ve ben kırmızı ışıklardayken üçümüzü de durdurmadılar... Gerçi evrak tamdı ama app plakadan belki bana da yazacaklardı birşeyler demekki...

prixpax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 600f
    Cancel dun ben de gectim uygulamadan bi sikinti olmadi polisler keyfe gore mi yaziyo cezalari sari tvs ve mondial goturuldu dun otoparka 2si de malum motrlardi motora kurallara uygun evrakli binmeyin sonra gelin burda aglayin yok öyle

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)