Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

acemi vatandaşa naked tavsiyesi :)

Motovento
    REKLAM ALANI

selamun aleykum kardeşlerim ve abilerim 10 dk önce kayıt oldum herhangi bir forum sitesine ilk kez kaydoldum ne nerededir aynı şeyden varmı arayıp bulmam mı gerek bilmiyorum ama mantıken bu konu 8568 kez açılmıştır ben görmedim bulamadım okuduklarımda da istediğim bilgiyi elde edemedim zaten forumun amacı ne guncel bilgi ve aktif kullanıcı neyse konumuza dönelim daha önceden scoter tecrubem var kullanımdan yana sorun yaşayacagımı düşünmüyorum yalnız bazı olumsuzluklar durumu kısıtlıyor boyum 183 cm kilo 125kg aradıgım türde çelişkide kaldım naked çok hoşuma gidiyor ama nedir ne değildir bilmiyorum birde maxi scoter motorum sıfır olmayacak ikinci el alcagım aklımda olanlar maxi scoter olarak xting 250 2013 model ve uzeri yeni kasası, joymax 250,gts evo 2013, s3 advantace 2013 ,burgman 200 2012, aklıma bunlar geldi yamaha xmax ve piaggo ve pcx düşünmüyorum naked olarak duke 200,inazuma gw 250 2013 , Hyosung GT250 , Sym Wolf 250 , benelli tnt 250 ve ymh mt 125 aklıma çok gelmiyor ama eklemek isteyenlerin tavsiyelerini dinlerim benim için hız sürat performans önemli değil keyfe keder gezmelerde kullanacagım yormadan sakın şekilde aşırı biinçli kullanacagım benım için önemli olan ise görünümü gösterişi bir okadarda altımda kaybolmaması komik duruma düşmemek vs siz anlarsınız halimi işte en önemli kriterleri belirteyim yaş 21 boy 183 kilo 125 zamanla kiloda azalma olacak ama şimdiden bahsedelim :D durum bu ehliyet başvurusu yaptım b var a2 yi yakında alırım kesinlikle ekipmana para ayırdım motor için olan bütçem 8000-9000 max 10000 bunun pazarlıgı da var bunlarıda göz önünde bulunduralım :D aynı zamanda önceliğiim naked tarzı bu arada istanbulda yaşıyorum çok parça sıkıntısı yaşayacagımı düşünmüyorum yinede esas bilgi sizlerde ama istanbulda da olmayan şey yok diye düşünüyorum ve top sizde merakla bekliyorum cevaplar için teşekkürler şimdiden

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Cümlelerin sonunda nokta, cümle başında büyük harf olmayınca yazıyı okuyamıyorum; beynim bulanıyor.

(bkz:forum kuralları)

2 motor mu alacaksınız?

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    ktm yi unut sana olmaz, kardes sana hic bir naked olmaz benim gibi motorun yanina bisiklet al ben hizla kilo veriyorum.. motor kilo verdirmez.. simdi sana ne uygun olur enduro uygun olur motor tecruben var, egitim alarak Tenere 660 senin boya kiloya uygun olur sakin motordur.. naked sevdandan vazgec...

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Hocam ben yerinde olsam şöyle yaparım Honda Cbf 150 al bu sezonu pratik yaparak kapat ve sezon sonunda motorunu sat R25 yamaha'dan devam et derim. Şimdi inazuma duke 200 alırsın yenisin düşersin falan yazık olur motora eğerki maddi olarak problem yoksa bence direk r 25 al

Hayır sadeceeiki motor arasında kaldım bırısını almayı düşünüyorum kararsızım

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:44 ----------

hocam düşme vs sorun değil ben istediğimi alayımda sorun yok atlayıp zıplamam yavaş giderim size klişe gelebilir ama illaki düşeriz olsun sabredemem bidaha başka motor al sonra kullan kullan git istediğini al uymuyor bana zaten ne zamandır para biriktirmişim bide başka motor alıp bir süre daha beklemek istemiyorum sadece yazdıklarım üzerinden tavsiyede bulursan/bulunursanız çok sevinirim gerisi vakit kaybı olmasın bizi için

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:53 ----------

darkcity2000 ben motoru kilo verdirmek çin almayacağım 140 kilo idim spora gidiyorum şuan 125 zamanla azalma oluyor kast ettiğim buydu

kinqdai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KUBA CİTA
    Dostum anladığım kadarıyla tecrüben 0. İlk başlarda al bi ucuz bi motor bu sezonu az bitir hemde alış sonra o motor yetersiz gelsin sana, yamaha mt 25 getiricek miş hem çok güzel duruyor üstelik naked. Ucuz motorunu 2. el al cg falan satarken çok sorun yaşamazsın hem mt 25 gelene kadar biraz daha koy git hem hayallerini gerçekleştir, hemde biraz daha tecrübe ile güzel motora bin Uzun lafın kısası MT25 al, gelmesini bekle. Gelmesini beklerken de ucuz bi motor al zarar etme onla tecrübe kazan sonra güzel bi motora bin

kinqdai anladım yorumun için teşekürler değerlendireceğim

kbR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Yamaha ybr 125 al deneyimini kazan, sonra GT 250 kullanıcısı olarak sana anca Hyosung tavsiye ederim naked olarak.

MotoGlock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF-R25 2015'
    yanlış olmasın naked da gt değil gv var diye biliyorum

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı MotoGlock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yanlış olmasın naked da gt değil gv var diye biliyorum
    Gv 250 cruiserdir.
    Gt 250 comet nakedtir.
    Mecnun bir bilseydi motosiklet sevgisini , severmiydi hiç Leyla zillisini ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)