Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

200duke ile ilk uzun yol tecrubem :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mehmet_SIRLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1290SDGT
    Selam arkadaslar. Pazar gunu 10.30 gibi evden cikip izmit kartepeye gittim.parali otobana ilk cikisim ve acikcasi biraz korkuyordum.sebebi ise diger araclara karsi zayif olma dusuncemdi.ama hic bekledigim gibi olmadi.tersine 90 100 kmh hizlara ragmen neden bu trafik akmiyor hissine kapildim. Uzun sure sol seritten trafige dahil oldugum da oldu.90 km ile giderken gazi kokleyip sag seritteki kamyon lari ve tirlari 130 a kadar cikip cok rahatlikla solladim.motorun hizlanmasi gercekten muazzam.yokus asagi giderken en fazla 135 i gordum sonrasinda devir kesici devreye giriyor ve gazi kesiyor.125 kmh den sonra cok sert bir ruzgara maruz kaliyorsunuz ozellikle viyaduklerde siddeti artiyor adeta tokat gibi ustunuzde patliyor bazen kontrolu kaybedebilir miyim diye korktugum oldu. Ruzgar cok ciddi sikinti bunun olmamasi lazim.tepeye tirmanirken makinenin torkunu hissedebiliyorum adeta ben gucluyum diyor 3. Viteste dik yokuslarda banamisin demedi. Otobanda 120 130 arasi gittigimde yakit ortalamam 3.7 litreyi gosteriyordu. Sehir icinde bu rakamim 2.7 lt genelde. Ruzgar disinda motordan bir rahatsizlik duymadim 370 km yaptim ve kulaklarimdaki ruzgar basinci agrisi disinda bir agri sizim olmadi.
    sonuc olarak iyiki duke almisim diyorum☺
    tinerci, Redmoon, hakikiteker ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Haftasonu testine gidecem, bakalım çok merak ediyorum

Enes Bakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX 750F
    mondial driftlede o yollardan geçebilirmiyim acaba ? aklımda deli sorular :D

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı Enes Bakır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mondial driftlede o yollardan geçebilirmiyim acaba ? aklımda deli sorular :D
    Geçersin ben 150'lik Mondial'le bir günde 400km yaptım. Otoyola girme ama duble yoldan git.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)