Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Akü Yemeyen, Ota İte Ötmeyen Motosiklet Alarmı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hepinize iyi akşamlar

Apartman önümde motosikletimi ön ve arka tekerden iki halat kilit, ön tekere bir disk kilidi ve kışın branda ile muhafaza ediyorum.

Malum hırsızlıklar canımızı sıkıyor ve şu sıralar benim oturduğum semtde moto çalmak bir trend olmaya başladı.

rebel_punto abimiz sağolsun Grade zincir önermiş. Ben de grade zincir'e geçmeden önce bir alarm taktırayım diyorum.

Daha önceki 4 motosikletinde aynı ürünü kullanan bir abim beni ikna etti. Her aldığı motosiklete taktığı bir ürün var 60 TL değerinde. Benzin deposunu dokunuca öten cinsten.

Diyorum ki aküyü yiyip bitirmeyen, aynı zamanda rüzgar esse, kedi kuyruğu sürtünse ötmeyen bir alarm önerisi olan var mıdır ?

Feyizoğlu'nda MTS marka bir alarm var, alarmlı disk kilidini kullanıp memnun olan arkadaşlar vardı. Ne dersiniz alayım mı ?

Geçmiş konulara tabi ki baktım ama genelde hep marka belirtmeden öneriler olmuş.

Şimdiden teşekkürler
    rebel_punto, fz6_fazer ve Mitoqondri bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    http://www.hudsonmotosiklet.com/mts-...sk-kilit-celik

Bundan kullanıyorum. Fiyat ucuz ama ses ve mekanizması güzel. Yanında yedek pil de var.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

ataykaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ARTAGO ALARM DİSK KİLİDİ 32S bence 10 numara sende bir araştır istersen .
    Sokollu bunu beğendi.

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    ben mts kullandım. beklediğimden iyi çıktı. kendi kendine öttüğü çok nadirdir. hassasiyeti de iyi.
    Sokollu bunu beğendi.

Espaniole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb650F - cb125E
    MTS'yi ben de öneririm. Hassasiyeti oldukça güzel, tam yerinde ötüyor diyebilirim. İçinden yedek pil de çıkıyor, alarmını kullanmak istemezsek piller çıkarabiliyoruz. Tam bir f/p ürünü.
    Sokollu bunu beğendi.

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Alıntı Espaniole adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MTS'yi ben de öneririm. Hassasiyeti oldukça güzel, tam yerinde ötüyor diyebilirim. İçinden yedek pil de çıkıyor, alarmını kullanmak istemezsek piller çıkarabiliyoruz. Tam bir f/p ürünü.
    Aklın yolu bir.

Sokollu bunu beğendi.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

Motosikleti
    Mondial KT150, Suzuki Inazuma Gw250 F
    MTS iyidir, bu ara rüzgar çok, gece gece ötmeye başladı gerçi. ama ben de memnunum
    Sokollu bunu beğendi.

Arkadaşlar çok sağolun önerileriniz için ama sanırım yanlış anlaşıldım. Alarmlı disk kilidi değil, aküye bağlanan alarmlardan istiyorum.

Disk kilidim zaten var. Feyizoğlunda satılan motosiklet alarmı (alarmlı disk kilidi değil)da MTS marka ve bu alarmlı disk kilidi kaliteli olduğu için, alarmı da iyidir diye düşünüp alsam mı diye sordum .

okican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lambretta V200 Special ABS
    Pm attım ....
    Sokollu bunu beğendi.

Alıntı okican adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pm attım ....

Kullandığı motosiklet alarmının markasını bilen yok mu yahu MTS'yi o kadar övdünüz ki gidip aküye bağlı ürününü alacağım bak.

Motosikleti
    YBR125/CBR125/DL650/Suzuki C800/GV250 Şimdi:DL650
    Ben de MTS alarmlı disk kilidi kullanıyorum alarm mekanizması armor disk kilidimden iyi. (evget iki alarmlı disk kilidim var bu konuda takıntılıyım)

Ayrıca aliexpress de bulabileceğin 9 dolarlık aküye kutuplardan bağlamalı alarmdan aldım.En ufak aküye yük yapmadı sen de alabilirsin kargo dahil 9 dolara kapına kadar gelir.

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Alıntı rebel_punto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkesler MTS kullanıyor demek haa, bende bunu kullanıyorum çok aşırı rüzgar etmezse ötmüyor ve ses desibeli çok yüksek çok çok iyi bir ürün

Carub marka alarm taktırdım. Piyasada 60 tl civarında satılıyor. Gayet basit bir sistem. Tavsiye ederim.
    Sokollu bunu beğendi.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    ........

Motosikleti
    Kuba CR1
    Bendede carub takılı aşırı hassas değil ama üzerine bi adam oturursa veya motor hareket ederse hemen ötüyor ve çok fena ötüyor aynı zamanda uzaktan kumanda ile motoruda çalıştırabiliyorsunuz akümü falanda yemedi sorunsuzca kullanıyorum
    Sokollu bunu beğendi.

Alıntı erensipahi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bendede carub takılı aşırı hassas değil ama üzerine bi adam oturursa veya motor hareket ederse hemen ötüyor ve çok fena ötüyor aynı zamanda uzaktan kumanda ile motoruda çalıştırabiliyorsunuz akümü falanda yemedi sorunsuzca kullanıyorum
    Hah bu iyiymiş işte. Sarsıntıya duyarlı olsun dokunmaya değil. Uzaktan kumanda işi bana gelmez Bir araştırayım hemen.

eek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 9
    Ben Inwells taktım, hassasiyet ayarı da var ama geldiği ayar dediğiniz gibi rüzgara veya hafif kedi sürtünmsine ötmüyor, ama kediler işi abartırsa uyarı mahiyetinde kısa kısa ötüyor.
    Sokollu bunu beğendi.

Alıntı eek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Inwells taktım, hassasiyet ayarı da var ama geldiği ayar dediğiniz gibi rüzgara veya hafif kedi sürtünmsine ötmüyor, ama kediler işi abartırsa uyarı mahiyetinde kısa kısa ötüyor.
    Hocam Inwells marka satılıyor Sirkeci'de, 60 TL gibi bir fiyatı var. Bahsettiğim abi 4 motorunda kullandı herhangi bir akü boşalması olmadı kendisinde. Hassasiyet ayarı olduğunu bilmiyordum da. Kaç kadame var ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    alarm montajını kendimiz yapabilir miyiz? kurulum broşürü falan var mı? yoksa illa bir elektrikçiye mi taktırmak lazım.

eek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 9
    3 kademe sanırım kılavuzu bulamadım atmışım maalesef.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:29 ----------

Alıntı yeknet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alarm montajını kendimiz yapabilir miyiz? kurulum broşürü falan var mı? yoksa illa bir elektrikçiye mi taktırmak lazım.
    Benim motorda direk soketi vardı, taktım ve çalıştı sadece sensor ve hoparlörü yerleştirdim. Motorun tesisatının bulunduğu yeri (bende koltuk altında) incelerseniz boşta soket olup olmadığını görebilirsiniz.
    Sokollu bunu beğendi.
    www.capitalcitychoppers.org

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)