Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bir yardimci olurmusunuz.

Motovento
    REKLAM ALANI
    1335m3rt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125
    Öncelikle selamin aleykum.Motor kullanmaya baslamak istiyorum suan hic bi bilgiye sahip degilim.Sadece internetten araştırdıgım kadar ufakdan biraz araştırdım neyse durumum şu motor kullanmaya baslarken internette diyorki scoterle basla benimde düsüncem sudur scotere para verip iki gün sonra düzgün bir motor istiyecegim kendimi biliyorum dayanamayip alicagim ve scotere verdigim para çöpe gitmis gibi birşey olucak.Scotere para verene kadar adam gibi bi ortalama 125 cc ayarında sport tarzı bi motor alsam adam gibide bir ehliyet kursuna gidip motor egitimi alsam daha iyi olmazmı zaten öyle hız tutkunu bir insan degildirdirim hani yok motora bineyim ön kaldirayim 150 200 basayim bende yokdur tarzim degil.Sizce bu mantıklı degilmi ? burda kararsızım birde sıfır bir motor istiyorum malum motordan anlamayinca ikinci ele girersek gelen gecen ayrı öper tabi fazla bir bütçem yok ama iki alt model olsun sıfır olsun istiyorum.Şuraya varacam bi kaç motor ismi vericegim bunlar benim bakıp begendiklerim sizden motorlar hakkında yorum bekliyorum birde attıgım motorların tarzında tavsiyeniz varsa cok iyi olur şimdiden teşekkür ederim biraz uzattım kusura bakmayin

Baktıklarım:

Yamaha ybr 125
    Tvs Apache RTR 150

Bu arada bütçem 5000 tl civarı ona göre motor tavsiye ederseniz saglıgınıza duacı olurum. iyi günler
    Vücudum : 83kg boy 1.83 Yaşım 19

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Önce ehliyet , sonra eğitim sonra motosiklet ve ekipman. Baktığınız makinalar size hayli hayli yeter , kaliteli sağlam kendini kanıtlamış motorlardır.

Motosikleti
    125MG - 200NS - 400UG
    Alacağın motoru ilk motor olarak alacaksan iki seçenekte çok iyi bir seçim. Fakat ilk motor olacağından dolayı 1-2 sene içinde satmayı düşüneceksin. Bulunduğun yer nasıl bilmiyorum ama Apache piyasası YBR nin yanında çok sönük kalacaktır. Yoksa uzun süre binecek olsam piyasasının güzelliğinin tersine YBR, Apache den bence çok daha sönük bir seçenek. Herşey bir arada olmuyor işte. Karar senin

Motosikleti
    CBR 250R
    Oncelikle hayırlı olsun bence motor almadan ilk ehliyet kursunda anlaş bir süre kullan ben kursta ybr125 kullanmıştım. Trafik okumayı (normal ehliyetin yok ise) bilmiyor isen honda ya da GIS akademi tarzı yerden destek al motor alma git kullan dene kendini. Süre verirsen kendine hersey olur önce ekipmanı toparla en acil olanlardan başla. Motorlar hep var yarın da olacak hemde süre verirsen bir miktar para daha kenara koyarsın acele etme. Kazasız sürüsler

blacktulip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    az kaçar,çok yakar.
    ybr ve tvs iyidir,o fiyata temizi bulunur.

@hmet42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .2010 ybr 125 .
    Doğru düşünmüşsün.illa scooter la baslayacaksin diye bişey yok.
    Ybr 125 güzel motor.uzun süre biner sonrada zarar etmeden satar yükseltirsin.
    Tabi önce ehliyet.tanıdığın birinde varsa motor boş biyerde çalışır rahat rahat sürersin.
    Zaten ybr fazla güçlü bi motor değil.tam başlangıç motoru.
    Allah gönlüne göre versin kardeşim.

1335m3rt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125
    Yorumlarınız icin ayrı ayrı etiket liyemem ama hepinize teşekkür ederim dediginiz gibi ilk ehliyet alayim hem ordaki hocalarada danışırım bişeyler yardimlarınız icin teşekkürler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)