Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Scooter mı Vitesli mi

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı yeknet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence de scooter ama pcx olmaz o boya, altınızda çok küçük kalır. Tecrübe yoksa bir eğitime yazılın orda anlarsınız hangisi tarzınız. vespaacademy tavsiye ederim.
    Scooter şehiriçi için idealdir + bir sürü eşyanızı alır + gündelik kıyafet ile de kullanabilirsiniz. Ayrıca vites değiştirme gibi bir derdiniz olmadığından trafiğe daha fazla dikkatinizi verir riskleri azaltırsınız.
    peki pcx dışında önerebileceğiniz scooter var mı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    Bu sorunun cevabı cok zor. Aslında buna en iyi kararı siz verebilirsiniz. Pcx150 kendi sınıfındaki en teknolojik scooterdır, yakıtı cok az, ivmelenmesi yine sınıfının en iyilerinden, titreşim namına hiç birşey yok hatta elektrikli bisiklet gibi Japon olması nedeni ile güvenilir ve bilindik kronik bir sorunu yok.
    18 yıldır motosiklet kullanıyorum ve ilk defa şahsıma ait bir scooter aldım, 8 aydır bws125 kullanıyorum. İnanın çoğu vitesli motosikletten daha zevkli geldiği anlar oluyor.
    bws125 im 12 inch jant oldugu icin, bazen satıp pcx150 mi alsam diyorum ama kıyamayıp vazgeçiyorum. Aramızda duygusal bağ oluştu resmen. Çoğu zaman 1000rr a elimi bile sürmüyorum
    Demek istediğim; benim gibi vitesli motordan başkasına binmem deyip hatta litrelik, 600 lük motorlara binipte scooterı aklından bile geçirmeyen biri bile birgün bu kadar sevebiliyorsa bence denenmeli.
    Kuba superligh hakkında hiç bilgim yok.

Alıntı s.e.c adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sorunun cevabı cok zor. Aslında buna en iyi kararı siz verebilirsiniz. Pcx150 kendi sınıfındaki en teknolojik scooterdır, yakıtı cok az, ivmelenmesi yine sınıfının en iyilerinden, titreşim namına hiç birşey yok hatta elektrikli bisiklet gibi Japon olması nedeni ile güvenilir ve bilindik kronik bir sorunu yok.
    18 yıldır motosiklet kullanıyorum ve ilk defa şahsıma ait bir scooter aldım, 8 aydır bws125 kullanıyorum. İnanın çoğu vitesli motosikletten daha zevkli geldiği anlar oluyor.
    bws125 im 12 inch jant oldugu icin, bazen satıp pcx150 mi alsam diyorum ama kıyamayıp vazgeçiyorum. Aramızda duygusal bağ oluştu resmen. Çoğu zaman 1000rr a elimi bile sürmüyorum
    Demek istediğim; benim gibi vitesli motordan başkasına binmem deyip hatta litrelik, 600 lük motorlara binipte scooterı aklından bile geçirmeyen biri bile birgün bu kadar sevebiliyorsa bence denenmeli.
    Kuba superligh hakkında hiç bilgim yok.
    Yorumunuz için teşekkürler Dediğiniz gibi en iyisi gidip denemek hangisi içime sinerse onu seçmek olacak sanırsam Aslında pcx 150 ilk seçeneğimdi fakat bu boy olayı bana hep sıkıntı çıkarıyor

evural - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 300
    Scooter candır. Al bir scooter keyfine bak hiç düşünme. Bagajı var, rüzgar yemezsin, her işini görürsün. Sonra istersen belli bir tecrübe sonrası vitesliye geçersin. Araba kullanmayı bilen insan için vitese adapte olmak birkaç saat alır sadece. Zaten 1.95 boyla vitesli de olsa scooter de olsa altında ufak durur. Scooter biraz daha kalıplı gözükür yine de.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:45 ----------

PCX yerine kymco veya sym'nin 250'lik modellerine bak.

december boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    büyük tekerlekli bir scooter boyunu belli etmeyecektir, hem daha güvenlidir. kymco ve sym de bu tarz iyi scooterlar var, bayiye git,motorların üzerine otur, bir arkadaşın seni 4 bir yandan fotograflasın, nasıl durduğuna karar ver. büyük teker scooterla viraj heyecanı da yaşayabilirsin,tavsiye ederim.

sym ve kymco nun 250 lik motorları var görüntü olarakta çok hoş motorları var ama bütçemi biraz aşıyor.İkinci ellere mi yönelmeliyim yoksa zorlayıp para biriktirmeye devam mı edeyim.

evural - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 300
    İkinci el temiz bulursun, pazarlık yapmayı da unutma :D İlla sıfır olacak diye birşey yok.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)