Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzukiciler yardımlarınız gerekli

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki gsx r 600
    Merhabalar herkesin içinde eski model aşkı vardır tabi benimde aklımda suzuki gsxr 1000 var 2002 model. 600 lukler 1000 lıklere nazaran kendını daha cabuk tüketiyor 2 sene kadar 600 F kullandım şimdi gönlüm 2002 model gsxr 1000 den yana tüm araştırmalarıma rağmen iç rahatlatıcı bi bilgiye rastlamadım bu makine hakkında ne düşünüyorsunuz ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Erik düşünüyorum. Olsa da yesek kütür kütür
    mmysgr, Mamba09, hayabussa ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Suzuki gsx r 600
    2013 ten berı forumdayım dunku cocuk degılım motosıklet konusundada.!! 2002 kasa gsxr 1000 hakkında bilgisi olmayan arkadaşlar boş boş konuşmasın eriğide gidin başka yerde yiyin motosiklet filazofları düşüncesi fikri olmayan boş muhabbet için yazmasın.
    Enes Bakır bunu beğendi.

Coach_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xciting R
    Suzukinin efsane kasasıdır. 2000-2002 yılları arasında 1000cc 2001-2003 yılları arasındada 600cc olarak üretildi. Geniş ve büyük bir motor, ağır bir motor, kadranda 320-321km vs görebilirsin, 299 sınırlaması yok. Gerçekten temiz 2. veya 3. sahibinden bulursan alırsın, ama işin biraz zor. o yaşta ki bir motorda bakım masrafları çok tutabilir. 0 km fiyatları arttığı için eski modelleride devamlı zamlı satıyorlar, aslında artık 12-13 yaşında bir motor 10bin bile etmemeli. Alırken bakım masraflarını da hesaba kat.
    Tame_RR bunu beğendi.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    suzukiciyi okuduk geldik ama yanlış gelmişiz anlaşılan
    Tame_RR bunu beğendi.

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Alıntı Tame_RR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2013 ten berı forumdayım dunku cocuk degılım motosıklet konusundada.!! 2002 kasa gsxr 1000 hakkında bilgisi olmayan arkadaşlar boş boş konuşmasın eriğide gidin başka yerde yiyin motosiklet filazofları düşüncesi fikri olmayan boş muhabbet için yazmasın.
    Abicim konuyu istediğin gibi açmışsın saygı çerçevesinde bizde istediğimizi yazarız. Hoşuna gitmeyen bir yorum olursa takmazsın oldu bitti. Erik dedide canım çekti ya :-/
    Ertugyigit bunu beğendi.
    Adalet yok,eşitlik yalan. Hepimiz insanız ulan!! |Ne kadar yükselsende hayat 180' & Saygım kadar kinim de var

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    barkın reisin dediği gibi ucuza alırsın bir süre toplamayla uğraşırsın. sonra biner gidersin.

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kronik problemi yoktur
    büyük ihtimalle debriyaj ve egzantrik zinciri bitmiş olacaktır

lastik+balata+debriyaj+zincir+egzantrik zinciri dendiğinde 'tamirci işi' ucuza kaçıldıysa önceden motor her an kırılabilir, ancak orjinalleriyle halledildiyse/ halledilirse sıkıntı çıkarmadan 100-150 binleri sorunsuzca görebilecek bir motor bloğuna sahiptir
    Tame_RR bunu beğendi.

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cevabın hoş olmamış ama espiri 10 numara !
    Tame_RR ve UNdocab bunu beğendiler.
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de Ocakta 20 beygir remote 'lu trimli enjeksiyonlu Suzuki deniz motoru aldım . Çok memnunum . İyidir Suzuki
    UNdocab bunu beğendi.

Motosikleti
    SUZUKI gsx r 1000
    Ben gsx r 1000 k4 kullanıyorum.Motorumu çok seviyorum sorunsuz problemsiz bir makinaya sahip tir efsane ghost rider de 2001 gsxr 1000 kullanıyordu.Upsala run adlı bir videosu varki neredeyse 14 dk a 299 + gidiyor ve makina tık demiyor.Sözün kısası çok bırkalanmamış bir makina bulursan güzel bir ustayada orjinal parçalarıyla bakım yaptırırsan uzun süre daha motorluk yapar.Ha bide bu makinalar 5.viteste bile 299 gider çok agresif makinalardır.
    Tame_RR bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki gsx r 600
    Motosikletler en büyük hobim ve aktif olarak biniyorum eski efsaneleride dirileştirip gençlik yıllarına döndürmek hoşuma gidiyor şuan BMW R 1100 RT var çok keyifli bir motosiklet onunla yol nedir bilmiyorum şimdide gözümü suzukiye diktim temizinden çok yorulmamış bir suzuki benimle birlikte güzel bir parça olacaktır öğrenmek istediğim kronik sorun ve ömrüydü motosikletı gercekten tanıyan arkadaslardan yardım ıstemıstım düzgünce bılgılerını paylasan arkadaslara cok tesekkurler nasipse bır ıkı haftaya gsxr ın fotolarını sızlerle paylasırım

lucifer1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vay edremitte oturan bir kişi daha şaşırdım doğrusu :D motor konusuna gelirsek suzukilerde genelde kronik problem oluyor diye biliyorum ayrıca o yaşta bir motorun temizinin bulunması zor gibime geliyor en azından kaza kaydı olmayan diyelim bu arada mesaj atarsanız tanısalım bende edremitte oturuyorum motor sever bir tanıdığım olmadı buralarda hiç

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)