Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bi bakarmısınız

Motovento
    REKLAM ALANI

Sayın MT ailesi
    Ben çok konuşup sizleri yormak istemiyorum. Sizden tek ricam beni bu dertten kurtarın.
    Ben burçelikte güvenlik görevlisiyim. 21 yaşındayım ve 6yıldır motosiklet kullanıyorum. Malesef geçen sene motosikletimi satmak zorunda kalmıştım. Yaz geldi yanımdan geçen motosikletli arkadaşlara hüzünlü gözlerle imrenerek bakmak koyuyor. Kredi kartım yok hiç kullanmadım. Bursada yaşıyorum ve senetle bir motosiklet almayı düşünüyorum. Japon olsun istiyorum. Çinle uğraşmak istemiyorum. Eğer senetle japon motosiklet satan bir yer varsa bilgilendirirseniz sevinirim.
    Saygılarımla Aliş Uğur Boğa.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Senet zor biraz ama kredi çekip alabilirsin..

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Senet ile japon motor satışı yok ne yazıkki hocam . Çinli motorları bile senetle satmıyorlar . Belki evkurdan falan çıkabilir ama onlarda da anca çinli scooter'ler falan olur .
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Peki kredi alabileceğim uygun faizli banka hangisi olabilir.

Alıntı bensen001 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sayın MT ailesi
    Ben çok konuşup sizleri yormak istemiyorum. Sizden tek ricam beni bu dertten kurtarın.
    Ben burçelikte güvenlik görevlisiyim. 21 yaşındayım ve 6yıldır motosiklet kullanıyorum. Malesef geçen sene motosikletimi satmak zorunda kalmıştım. Yaz geldi yanımdan geçen motosikletli arkadaşlara hüzünlü gözlerle imrenerek bakmak koyuyor. Kredi kartım yok hiç kullanmadım. Bursada yaşıyorum ve senetle bir motosiklet almayı düşünüyorum. Japon olsun istiyorum. Çinle uğraşmak istemiyorum. Eğer senetle japon motosiklet satan bir yer varsa bilgilendirirseniz sevinirim.
    Saygılarımla Aliş Uğur Boğa.
    Kredi senet sepet bulaşma kardeşim, tebrik ederim bende çalıştığımda asla ve kataa kredi kartı zırt zurt almadım, vermeye kalktılar redd ettim, bankamatik yüzüme gözüme çok.

Sabır, bir kenera atıver, damlaya damlaya derya olur inşaallah, sabr et sözüm bukadar.
    shooter1 bunu beğendi.

Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bensen001 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki kredi alabileceğim uygun faizli banka hangisi olabilir.
    Hocam gidip araştırman gerekir.. Ne kadarlık bir motor alacaksın kaç para nedir ne değildir bankalarla görüş.. Bankaların internet sitelerine bi göz gezdir..

Teşekkür ederim carbondioxid kardeşim. Fakat ben öyle biriktirmeye kalkarsam biriktiremem. Ancak borcum olursa öderim.
    Çok şükür borçlarımın hepsini ödedim.Sıra motosiklet almakta allah izin verirse bu yaz almak istiyorum bir şekilde.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:28 ----------

Hayırlısı mitoqondri kardeşim bakalım görüşmeye gideceğim yarın birkaç banka ile.
    karadenizz ve Mitoqondri bunu beğendiler.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Carbondioxid dediği gibi biriktir, kredi çekeceksin belli bir faiz çıkacak ama biriktirirsen o vereceğin faizi benzin parası yaparsın tabiki 1 sene daha sabır ya da biraz birikimin varsa al çinli geç ben 2 seneyi aşkın kullanıyorum arada sırada sıkıntı çıkarıyor ama huyunu öğrenince geçinip gidersin

Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    Ben euro yükselmeden önce sorduğumda en düşük vakıf bank verdi,0.99 olması lazım faiz oranı bir bakın derim..

Burakesk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125,ktm250,cbr250,fazer6
    eldem evkur gibi yerlerde güzel motorlar var bizim burda eldem diye bi mağaza var suzuki inazuma hyosung falan var ve senetle veriyorlar eldem orlarda varsa bi bak evkurda daelim var ama bulaşma boşver başkada bildiğim yok en iyisi kredi çek 2.ci el daha büyük cc alırsın yoksa 13liralık inazuma sana senetle 18-19liraya gelir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)