Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

motorum baglandı lütfen bu duruma düşmeyin...

Motovento
    REKLAM ALANI
    FIRFIR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax momo
    Dün saat 18:00 civarı sahilden bakırköy istikametinde ilerliorum kız arkadasım vardı arkamda kaskı kolunda tutyodu yaptıgımız hata kabul ediorum ama hava inanılmaz sıcaktı ben bile cıkarmayı düşündüm.Polis gördü peşimize takıldı kaskı koluna deil kafana takıcaksın seklinde azarladı kızı aynı süratte ilerlioruz yanımızdan ayrıldı kaskı taktı arkadasım 500 m ilerde bi daha durdurdu bu sefer indi motorundan (şahin polisler buarada)evraklarını görebilirmiyim dedi gayet sakin bi şekilde ruhsatı verdim,baktı baktı bide bana baktı ehliyet alabilirmiyim dedi gayet sakin bi şekilde b sınıfı ehliyetimi verdim,a2 yokmu dedi malesef dedim ciddimisin dio evt dedim ii takip et ozaman baglıcam dedi hatam 2 kabul ediorum okadar yalvarmaya okadar sızlamaya adam nuh dedi peygamber demedi.Ekip otosundan butün mahbuzları alıp,bi daha koyulduk yola nereye dememe fırsat olmadan kafamı kaldırıp baktıgımda tabelayı gördüm YEDİEMİN OTOPARKI oturduk efendi efendi ama memur oldukca ters adamda iletişim sıfır,diğer memurlar oldukca ii davranıolar,baska polislere sordum biz baglamayız motorları diolar o memur beyin bir takıntısı vardı ama çözemedim daha sonra herseyi yazdı çizdi imza atmamı istedi dogal olarak okumak istedim,elimden makbuz defterini aniden cekip ben sana nediorum sen napıosun senin polisede güvenin kalmamıs dedi yazdıgı kagıt baglama içindi ben okumaya calısınca iice sinirlenip mahkeme savcı kagıdınıda hazırladı onuda imzalattı tamam yrn sabah 7 de amirlikte ol dedi sonrada adliyede mahkemeye cıkıcaksın bugün saat 7 oldu ordaydım ama öğrendimki subedeki o işe bakan adamlar saat 9 da geliolarmıs beni oraya dikti eline ne gecti anlamadım,saat 9 oldu ismimiz okundu senin evrakların daha gelmemiş dediler nası gelmez dün getirdiler dedim ama o memur hala bana takıntısını devam ettirdiği için aksam getirmemiş.Makbuzları motorla getircek dediler saat 11 oldu daha yeni geldi evraklar ordan amirinden izin aldı sahsı mahkemeye ben götürcem die amiri tamam dedi dısarı cıktık sen neyle geldin dedi otobüsle dedim ozaman otobüsle git geldiin gibi demezmi aglıcam sinirimden.Fatih adliyesine kadar kosa kosa gittik acele acele mahkeme basladı cezamız kesildi 600 ytl 15 gün içinde ödeyenlere 400 ytl oluomus kagıdı cebimize koyduk evimize geldik lütfen arkadaslar onlara fırsat vermeyin ehliyetsiz kasksız cıkmayın bi anlık heves sıkıntı bile sizi cok kötü yerlere götürebilir hepinize kazasız belasız cevirmesiz günler inşallah....
    sen hiç gitmeyecek gibisin degilmi, o gidenlerde senin gibiydiler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mici_ceko_4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda today50*2+pioneer 200cc cross
    geçmiş olsun nediyelim. işte herşey ehliyet+kask+memurun ii niyetindre bitiyor. allah kimsenin başına boyle bela vermesin

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Polis motoru bağlamakta tamamen haklı, ama daha sonra yaptığı adilikler insanlığa sığmıyor Sen kimsin ki insanları kafana göre oynatıyorsun Lord Acton "Güç insanı bozar. Mutlak güç mutlaka bozar." lafında sonuna kadar haklı, bu ülkede üniforma giyen kendini ülkenin sahibi, vatandaşı da köle sanıyor

Suçlusun, cezasını çekeceksin, ama polisin yaptığı iş değil

@hmedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 REPSOL İDİ ŞİMDİLİK NİSSAN PRİMERA
    abi tamam sen haksızsın ama o polisinde yaptığı şimdi b...k yemek
    gıcık oğlu gıcık çok geçmiş olsun
    [B]13 KA 833[/B] [COLOR="Red"] motorsiklete kimi hastalık der kimi hayat tarzı kimi tutku .... benim yaşama sebeplerimden biri çünkü ben o rüzgara hastayım...:)[/COLOR]

delitay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık yok.....
    walla geçmiş olsun arkadaşım'da cayır cayır bağırıyo millet ehliyetsiz sürmeyin diye. ben ocakta aldığım motoruma daha ağız tadıyla binemedim. pazartesi alıyorum ehliyeti ve o zaman başlıycak bizim sürüş.
    yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür
    ve bir orman gibi kardeşcesine...

latifpolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125zn(satildi:()
    Kardeş okudum olanları çok geçmiş olsun gerçekten çok üzücü. Allah başka dert vermesin ne diyelim

Motosikleti
    Xmax momo
    ben herzaman sucumu kabul ediorum arkadaslar hatalarım var yapmamam gereken seylerdi bunlar ama dediğiniz gibi artık sizin insafınıza bırakıorum bu memuru.gecmiş olsun dilekleriniz için cok teşekkürler a2 ehliyetli tanıdıgımda yok motoru git yrn al dedi a2 ehliyetli biriyle ehliyet için kayılıyım ama sınav temmuzda onu bile söledim banane arkadasım dio.bu işin içinde cidden bişi var bi ansan oglu böle davranamaz.siz olsanın bu işin peşinden kosarmısınız arkadaslar böle insanlar kabusumuz olmaya devam edicek.ehliyette olsa kask ta olsa bişi bulucak

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok geçmiş olsun hatanı görmen güzelde polis iyice abartmış yapılabilecek bir şey yok üzüldüm artık ehliyeti alırsın inşallah...

cbrhalil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor siyah inci 34 AZ 6983
    Geçmiş olsun, buna benzer şeyler diğer topiclerde de var polisin davranışları ile ilgili, şimdi biz neden böyle bir adilik yapılıyor denilincede meseleyi bilmeyen arkadaşlar polise hakaretmi ediliyor tarzından yazılar yazmaya başlıyorlar.
    Şimdi soruyorum hangi polis memurunun bu şekilde davranmaya hakkı var ? Kendi egosunu tatmin edip orgazm olmaktan başka ne yapmış bu memur. Allah bilir çevresindekilere bu yaptıklarını övüne övüne anlatıyodur. Buradada polis memuru arkadaşlar var onlar kusura bakmasınlar ben burda kimlerden bahsettiğim sanırım anlaşılmıştır. Tekrar geçmiş olsun, senin hatan büyük hem kural ihlali hemde güvenliğin açısından yanlış yapmışsın ama maruz kaldığın muameleyi ben haklı olarak görmüyorm
    YOLCULUĞUN ERKENİ MAKBULDUR 0rh+

tüzemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA GL1800 2003 ve HONDA FORZA NSS300 2015
    Arkadaş geçmiş olsun. Anlamıştır senin sahipsiz olduğunu birde küçük görmüştür.İşte boyle devletin yetkisini kendi çıkarları için kullananları evire çevire seveceksin ki bir daha yapmasın (Sivilken) . Hiç bir hakkı yok seni ezmeye.O görevini yapar sadece devletin ona verdiği. Onun dışında seni azarlamaya ya da eziyet çektirmeye yetkisi yoktur Sen hırsız mısın adam mı öldürmüşsün bu tür davranışları kınıyorum.
    Diğer konuda haklı olabilir ama davranışları olgun bir insana benzemiyormuş. Gerçi ona da sorsan ukalalık yapıyor der.

Ama lütfen kasksız ve ehliyetsiz yola çıkmayalım suç unsuru yaratmayalım. hem kendiniz için hem başkaları için.

işte bir sağduyu kurbanları daha hani insan bile bile hata yapıp birde pozisyon geregi yaptığı bu hatayı yanındaki bir başka insanla daha paylaşması ve ardından trafiği denetleyen görevli bir trafik polisiyle bir anlık sağduyuyu hafife alıp tabiat gereği ruhu eldivan olmaları sonucu dilimde biten çiban olmuş işler. bunun sonucunda da bizlere düşen görevleri daha iyi hatırlamamız lazım. sevgilerle

emreben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simsiyah mt 03
    Birincisi ben o insana polis demiyorum polis adaleti ve düzeni sağlayan halka yardımcı olacak insandır o kişi şans eseri bi şekilde o üniformanın sahibi olmuş karakteristik özellikleri yerine oturmamış bir insan yediğin cezayı yemişsin o arkadaştan görevi kötüye kullanma konusunda şikayetçi ol hiç bi işe yaramasa sicilinde bu gözüksün yada bulunsun atla deve değil 400 ytl diyenler olabilir ama o paraya insanlar ev geçindiriyor evet haklısınız ehliyetsiz olmaz bu iş ama yasal düzenlemelerle çok kolay çözümler üretilebilir ne arabayı ne motoru ehliyet sürmüyor avrupada ve bazı abd eyaletlerinde motor basit eğitimlerle ehliyetsiz kullanılıyor amaç zengin zengin olsun araba satılsın diye değil benzine bağımlılık kalksın trafik sorunu çözülsün diye çalışan bir hükümet halkını kollayan düşünceler varda o yüzden en kötü ihtimalle amirine git işlem yaptırmasan bile anlat durumu 2. şikayette senin çin bu ikinci şikayet densin
    Aslnda o bir KARŞIYAKALI

tmrbaykal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun dostum.
    inşallah cezayı erken ödersinde fazla dokunmaz.
    bende alkolden b ehliyetimi 6 aylığına vermiştim.
    arabayıda yeni almıştım.400 ytl de ceza.ne koymuştu bana.
    çok dikkat edip bu adamlara fırsat vermemiz gerekiyor.
    çok çalışmam lazım çoook.:)

akalteke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger
    Çingeneyi padişah yapmışlar tutmuş babasını kesmiş...
    Köpeklerin efendileri, Kurd'un Allah'ı vardır. (Cengiz Aytmatov)

Motosikleti
    Xmax momo
    ben doal olarak sordum bize bi kastınız varmıydı size o kadar ii kibar davrandıım halde die bana verdii cvp nedese begenirsiniz arkadaslar bu on gün içinde 20 motor bagladım bilemiorum emniyetten prim uygulamasımı basladı motor baglayanlara

Muzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 MC
    Gecmis olsun ne diyelim, polis Bayagi uyuzmus. Bende Ehliyet Sertifikasi var dün yeni aldim onla vermezler ama yoksa giderdik senle beraber alirdik Motorunu.....Herneyse Ehliyetini bir an önce al.

Motosikleti
    Alıntı FIRFIR adlı üyeden alıntı
    ben doal olarak sordum bize bi kastınız varmıydı size o kadar ii kibar davrandıım halde die bana verdii cvp nedese begenirsiniz arkadaslar bu on gün içinde 20 motor bagladım bilemiorum emniyetten prim uygulamasımı basladı motor baglayanlara
    Sende gidip mısır çarşısından 100 gr hint kınası alıp hediye et rekorunu kutlasın

SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    ya arkadaşlar niye ehliyetsiz gezerken yakalanınca yakalayanm bu kadar söylenıyorsunuz ben size şöyle diyeyım farzedınkı siz motosikletlesınız ehliyetınız var....bir kazaya karıştınız ve karşınızdakı adamdada araba kullanıyor ama ehliyet yok...
    aynı yumuşaklığı oadamda gösterılmesını istermsınız?
    Polis gelince abi bırak adamın arabasını bağlama b..k yemenın buyuklüğü dermisiniz??
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

Motosikleti
    Alıntı SAVASXXL adlı üyeden alıntı
    ya arkadaşlar niye ehliyetsiz gezerken yakalanınca yakalayanm bu kadar söylenıyorsunuz ben size şöyle diyeyım farzedınkı siz motosikletlesınız ehliyetınız var....bir kazaya karıştınız ve karşınızdakı adamdada araba kullanıyor ama ehliyet yok...
    aynı yumuşaklığı oadamda gösterılmesını istermsınız?
    Polis gelince abi bırak adamın arabasını bağlama b..k yemenın buyuklüğü dermisiniz??
    Arkadaşım dikkat edersen burada kimse ehliyeti almasına bişey demiyor zaten polisin davranışına uyuz olduk hepimiz, ben şunu bilirim kurallar vardır ihlal edersen cezasınıda paşa paşa çekeceksin ama kimse hayvan muamelesi yapamaz.

tmrbaykal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yok be abi bu adamların aylık yazması gereken belirli bi kotoları var.
    ay sonu onu tamamlıyor. aybaşında ise avantasına bakıyor.
    çok çalışmam lazım çoook.:)

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler