Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bot konusunda yardımcı olursanız sevinirim

Motovento
    REKLAM ALANI

FORMA MIRAGE BOT ----FORMA SİYAH ADVENTURE BOT

http://www.motomaxonlineshop.com/forma-mirage-bot-pmu2299

http://www.motomaxonlineshop.com/forma-siyah-adventure-bot-pmu2036

arkadaşlık yazlık bot arıyorum bu ikisi gözüme kesti 400 500 tl ...tavsiyeleriniz varsa alabilirim ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    lac1vert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z300
    Held yazlık bot tavsiye edebilirim. Fiyatı daha uygun.

Motosikleti
    2017 Suzuki V-Strom DL 650
    Motobot yazlık bot kullanıyorum
    Gayet rahat yazlık. Havalar ısınmadı ama serin tutacağını düşünüyorum.
    Korumasını bilmiyorum Allah tecrübe ettirmesin.
    Günlükte giyilebilir kaba değil.
    Alırsanız bir numara büyük alın.
    149 TL ye hepsiburada dan aldım.

shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Botun yazı / kışı olur, ama uzunu / kısası olmaz hele bu ülkede...
    Yazlık ya da kışlık UZUN bot / çizme kullanın. Bırakın ayağınız terlesin, çorap değişin ama kaval kemiğininizin yenisi yok ...

schumacher__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık 4 teker..
    Alıntı shadowmaster adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Botun yazı / kışı olur, ama uzunu / kısası olmaz hele bu ülkede...
    Yazlık ya da kışlık UZUN bot / çizme kullanın. Bırakın ayağınız terlesin, çorap değişin ama kaval kemiğininizin yenisi yok ...
    https://imageshack.com/i/ipwqK3y6j
    hocam çok merak ediyorum bu kaza nasıl gerçekleşti? doğrudan bileğe alınan bir darbe mi?

Motosikleti
    Kuba SL 200
    Alıntı schumacher__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam çok merak ediyorum bu kaza nasıl gerçekleşti? doğrudan bileğe alınan bir darbe mi?
    Arkadaşımın başına geldi. Honda Silverwing 400 Scooter. Göztepe bölgesinde sağdan çıkan bir aracın çarpmasıyla fırladı. Bu çarpan aracın darbesi değil üstelik, savrulup düştüğü yerdeki sokak lambası. Ayağında outdoor mağazasından alınmış, kendince çok sağlam ve dayanıklı bir kısa bot vardı. Yürümek ve dağlarda gezmek için öyleydi de belki ama motorda ne günlük bot ne de kısa bot, tek bildiğim budur. Darbe gelen taraftaki ayak bileğini de bolca vida ile topladılar. Defansif sürüşle atlatılabilecek bir kazaydı sanırım ama adı üstünde kaza ve olduğunda tek güvencemiz full korumalı düzgün ekipmanlar. Bu arkadaşım bir kahve içimi buluşma için bana neden uzun motosiklet çizmesi kullandığımı sorar ve biraz da alaylı ifadeyle konuşurdu benimle, özellikle yaz aylarında. Kazadan sonra hiç konuşmadık giyim kuşam meselesini, motor sürmeyi de bıraktı zaten. Aynı darbeyi uzun çizme ile almış olsa muhtemelen yalnızca çürük olacaktı son bacağında. Benim çizmede yaklaşık 2 cm kalınlığında kaval kemiği koruması var çünkü...

schumacher__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık 4 teker..
    büyük şanssızlık olmuş arkadaş için, ben dizlik kullanıyorum, dizlikle kısa botum arasında birkaç cm var (uzun çizmenin de içine giriyor zaten dizlik) o aradaki birkaç cm den darbe almadığım sürece sorun yok. Alırsam da büyük şanssızlık cümlesini benim için de kullanırsınız artık. O yüzden özellikle sordum

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    http://www.ebay.com/itm/Mens-Cobra-A...-/171763288083

Buy-out seçeneği yok bid atıp beklemeye geçitim tek numarası varmış 45 şansa oda tam bana oluyor güzel bi bota benziyor youtube da hakkında tek video buldum oda kullananın ayağını yara yapmış arkadan sürterek bakalım bid' i kazanırsak inşallah güzel bişey gelmesi için dua etmeye başlayacağız artık.

Bu arada motosiklet ekipmanı şakaya gelmez bu benim ikinci botum olacak borcum çok bunu da borçlara katıp alacağız sakat kalıp borçsuz olacağıma borçlu olup hayatta kalmayı tercih ederim sonuçta para kazanılıyor ama sağlık zor iş.

Motosikleti
    Kuba SL 200
    Alıntı schumacher__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    büyük şanssızlık olmuş arkadaş için, ben dizlik kullanıyorum, dizlikle kısa botum arasında birkaç cm var (uzun çizmenin de içine giriyor zaten dizlik) o aradaki birkaç cm den darbe almadığım sürece sorun yok. Alırsam da büyük şanssızlık cümlesini benim için de kullanırsınız artık. O yüzden özellikle sordum
    Allah korusun diyelim

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Yds uzun kaval korumali kislik botu al cok memnun kalacaksin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)