Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

NITRO AIKIDO'mu / SCORPION EXO 410'mu ..?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ege Anıl EFE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 696, Triumph street triple, Xmax 25
    Arkadaşlar Motor hayatına yeni katılacaklardanım. Haliyle Güvenlik şuan benim için en ön planda fakat iki kask arasında kararsız kaldım. Sizce Hangisi?
    NITRO AIKIDO Sharp testinden 5 yıldız almış olduğu için daha çok dikkatimi çekti. ( http://www.motomaxonlineshop.com/nit...i-kask-pmu1442 )
    ama arkadaşlarım ve çevremdekiler de SCORPION EXO 410 AIR HELL HOUND'un işçiliği ve kabuğu iyi diyorlar. ( http://www.motomaxonlineshop.com/sco...-hound-pmu2752 )

Siz olsanız hangisini seçerdiniz.? Teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    4Vaqrant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    Exo 410 alirdim ama o paraya almam daha 1 ay once 399 liraydi o kask motomaxin dandirik fiyat politikasi işte. bu fiyatlardan alcaksaniz aikido sanirim daha mantikli olur bnde exo 500 var memnunum. Aikido bilmiyorum ama exo 410 500 tl lik bi kask değil

kinqdai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KUBA CİTA
    Dostum eğer durumun 600 lira kadar varsa git AGV,SHOEİ al.
    Ben Nitro Aikido Kenshi kullanıyorum. Ve izlenimlerimşu yönde. Sağlamlığınıda test etmek nasip oldu(allah kimseye nasip etmesin)kırılma filan yok, boyası sıyrıldı sadece. Kask on numara sadece hız arttıkça ufak sesler geliyor. Ama çok rahatsız olacağını düşünmüyorum çünkü ben olmuyorum. Ayrıca gerçekten hafif, görüş açısı çok ideal. Normal vizör kullanıyorum yetiyor. Sadece kışın buğu yapıyordu havalandırmalar kapalı olunca durduğun yerde, yani biraz giderken filan hiç öyle buğu filan yapmıyor. Benim izlenimim bunlar. Eğer alabilceksen dediğim gibi 600lira bütçeye bir kere alıcaksın git AGV,SHOEİ gibi bir kask almanı tavsiye ederim.
    Ege Anıl EFE bunu beğendi.

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Pardon ama 600 papele hangi shoei?
    1200tlden basliyor.

CHaTaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson electra glide ultra classic
    Marka olarak scorpion kullandım ama model farklıydı. Benim kullandığım modelinden ben gayet memnun kaldım. Bu iki seçenek arasında Scorpion tercihim olurdu.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tabi ki scorpion. böyle abuk subuk kıyaslamalar için konu açıyolar tamam anladıkta admin neden el atmıyo ?

oguzhanlal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabi ki scorpion. böyle abuk subuk kıyaslamalar için konu açıyolar tamam anladıkta admin neden el atmıyo ?
    Ben konuda bir saçmalık göremedim

umuterdogdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO Agility 125 + CBR 125 R 2016
    ls2 ile scorpion karşılanmazmı yanı ? LS2 FF396 CR1 DIABLO CARBON alın karşılayın ozaman ? bence saçmalık sızın olmuş

her marka ille karşılanaiblir konuyu açan üye kullanıcılara sormuş

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Nitro almıştım. Şimdi Scorpıon exo 2000 var.
    Senin için de Scorpıon tavsiye ederim.
    Indırım zamanı veya başka sitelerden bakmak lazım. Motomaxın fiyatları dengesiz.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    benim oyum fiber kaska (nitro ) gelsin ,termoplastiğe (scorpion )değil
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

MkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    92 301 98 vstar
    Scorpion kullanmıştım bende.
    Memnun kaldım fakat sizin attığınız linkteki scorpion yerine alternatif olarak fc moto dan 999 rs alırdım büyük ihtimal ile. Dolar-euro fişek gibi oynuyor fakat yinede fiyat olarak aynı seviyede.

İki kaskın kafa yapıları farklı scorpion uzunoval nitro yuvarlak kafa yapisina uygun kafayapiniz hangisine uygunsa onu seçin uyuyorsa ben aikidodan yana oyumu kullaniyorum

cemsultan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki İnazuma
    Aikido Kenshi kullanıyorum. Bende beş yıldız aldığından dolayı tercih ettim. Ağırlığından memnunum, sabitken soğuk havalarda buğu yapabiliyor, ama hareket halinde sorun değil, olmadı pinlock almayı düşünüyorum, durum böyle.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    nitro aikido kullanıyorum. konfor olarak pek iyi değil. Aşırı ses alıyor, çok çabuk bugu yapıyor ve alın kısmı iz yapıyor.

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Kenshi aldım bende yanak pedleri soyuldu 1-2 ay da yere düşmeyle boyası çatladı memnun değilim tavsiye etmem keşke scorpion alsaydım dedim sonra

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    scorpion evo 500 kullanıyorum memnunum sadece buğu aparatı artık vazifesini yapmıyor.Sordum, zamanla özelliğini yitiriyormuş.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)