Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Lastik (Mondi Vulture) Ankara

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Arkadaşlar motorumun bilhassa arka lastik performansından çok şikayetçiyim. Virajlarda sallıyor (dişli lastik, fazla yatınca arka geziyor) ve arka fren sadece ses yapıyor. Bazen farketmiyorum fren tuttumu tutmadımı. Ön lastik daha işlevsel olsa da onu da değiştirmeyi düşünüyorum. Sava veya Irc almaya karar verdim. Asfalt ağırlıklı kullandığım için dişli lastik almayacağım. Arka 110/90-16 Genişlik 120 yapmayı planlıyorum (+ ları ve - leri nelerdir?). Ön 3.00 18, onu da değiştirmeye karar verdim. Sorun şu ki Ankara'da bunları bulamadım. Bildiğim yerleri gezdim ama bulamadım. Yiba çarşısı en büyük umudumdu ama orada da saçma sapan lastikler gösterdiler.

İnternetten bulamaz mıyım? Yahut bunları Ankara'da kim satıyor?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mahyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT 250
    http://www.motolastik.com/
    Bir girip bakın. Telefon edin. Gerçekten esnaflık olayını başka bir boyuta taşıyan insanlar. Ben çok memnun kaldım.
    Mümkün olduğu kadar orjinal ebatta lastik kullanmaya çalışın. 120 genişlik olunca daha fazla yol tutmayacak.

150_zat_ank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zat, vulture, rs200, dominar400
    ortakkkk aynı motor, aynı sorun, irc nin orjinal ebatında olanını motoru aldıktan 2 ay sonra taktım fakat sonuç hüsran 110/90/16 da iki model lastiği var irc nin ben bunu bilmiyordum gitmiş yine dişli olanı almışım eskisinden bir tık güzel ama yine yetersiz sen sakın o hatayı yapma fakat yol desenli olan irc den kullananlar memnun gibi, ben ostimdeki michelin bayiisi ile görüştüm sipariş üzerine 120/90/16 citygrip 175 tl ye getirebileceğini söyledi, konu takibimde sen de farklı bi çözüm bulursan burdan paylaş lütfen

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Tamamdır, IRC yda SAVA bakıyorum, bakalım nasıl olacak. Bu arada yol desenli olması lazım virajlarda iyi gezdiriyor dişli lastik arkayı 150 ZAT duruyor mu?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:08 ----------

Alıntı mahyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motolastik.com/
    Bir girip bakın. Telefon edin. Gerçekten esnaflık olayını başka bir boyuta taşıyan insanlar. Ben çok memnun kaldım.
    Mümkün olduğu kadar orjinal ebatta lastik kullanmaya çalışın. 120 genişlik olunca daha fazla yol tutmayacak.
    Siteyi gördüm ancak istediğim markaları satmıyorlar sanırım. Değeri 2500 tl olan, güvenemediğim için bütün hız limitlerine harfiyen uyduğum ve en geç bu yaz bitimi değiştirmeyi planladığım motora da 500 tl lastik parası harcamak istemiyorum. O yüzden özellikle IRC bakıyorum. Yinede teşekkürler.

Edit: IRC veya SAVA satıyorlarda ben bilmiyorsam lütfen uyarın

mahyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT 250
    Motosikletinizin değeri 2500 TL ama hayatınız paha biçilemez.
    Formda yazdıklarınızla, tavırlarınızla en çok dikkatimi çeken kişilerdensiniz. Kısmet olursa bir daha ki Ankara'ya gelişimde sizi rahatsız edip 2 çift laflamak isterim. Ciddi bir dost tavsiyesi. Motosikletinize kaliteli lastik taktığınız zaman nelerin değiştiğini tahmin bile edemezsiniz. Belki motosikleti bile satmaktan vaz geçersiniz. Gerçekten de otomobildeki gibi değil. Motosikletteki lastikler aşırı derecede farkını hissettirir. Durumunuz müsaitse alın takın. Eğer satarsanız satın alan adamın da hayır duasını alırsınız.
    150_zat_ank ve efendy06 bunu beğendiler.
    Dikkatli bakıyor musunuz?

Motosikleti
    150 zat ile 6 yıllık birlikteliğimizi 2012 de sonlandırdık, 1 gün sonrasında bi arkadaşa bakmaya gittiğim çayıroğlundan 150 mr ile çıktım bu arada ön lastik ilginç bir şekilde gayet tatminkar bir performans gösteriyor sanki hiç dokunmaya gerek yok gibi bu sadece bana mı özel siz memnun değilmisiniz

ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.motolastik.com/metzeler-1...me-77-pmu27038 olabilir mi acaba bir Vulture kullanan arkadaşlar bizim ön lastiğimiz tam olarak kaça denk geliyor

Motosikleti
    ön lastik ebatı 3.00/18 arka için bulduğunuz lastik uygundur.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı mahyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletinizin değeri 2500 TL ama hayatınız paha biçilemez.
    Formda yazdıklarınızla, tavırlarınızla en çok dikkatimi çeken kişilerdensiniz. Kısmet olursa bir daha ki Ankara'ya gelişimde sizi rahatsız edip 2 çift laflamak isterim. Ciddi bir dost tavsiyesi. Motosikletinize kaliteli lastik taktığınız zaman nelerin değiştiğini tahmin bile edemezsiniz. Belki motosikleti bile satmaktan vaz geçersiniz. Gerçekten de otomobildeki gibi değil. Motosikletteki lastikler aşırı derecede farkını hissettirir. Durumunuz müsaitse alın takın. Eğer satarsanız satın alan adamın da hayır duasını alırsınız.
    Görmemişim kusura bakmayın, sizin motor daha hızlı, Çubuğa beklerim sizi, siz daha çabuk gelirsiniz.
    Çaylar, çorbalar benden bu arada.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)