Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

nolan n86 Orjinal siyah vizör & gece sürüşü?

Motovento
    REKLAM ALANI
    emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    nolan n86ya orjinal siyah vizör alsam gece sürüşlerini çok etkiler mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Etkiler, gece mutlaka şeffaf vizörü takmalısın. tecrübeyle sabittir, detayları ve ışığı yansıtmayan şeylerin görünümünü vizörün koyuluk derecesine göre en az %50 kaybedersin. Tecrübeyle sabittir. Bende ARAI kask var, bir ara koyu vizör aldım ama gece durum vahim oldu. Sonra tak/çıkart sıkıldım, şimdi gündüz güneş gözlüğü ile kullanıyorum.
    burakozen bunu beğendi.

Motosikleti
    XJ6
    Alıntı shadowmaster adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Etkiler, gece mutlaka şeffaf vizörü takmalısın. tecrübeyle sabittir, detayları ve ışığı yansıtmayan şeylerin görünümünü vizörün koyuluk derecesine göre en az %50 kaybedersin. Tecrübeyle sabittir. Bende ARAI kask var, bir ara koyu vizör aldım ama gece durum vahim oldu. Sonra tak/çıkart sıkıldım, şimdi gündüz güneş gözlüğü ile kullanıyorum.
    öğlen satıcıyla konuştuk.Bende direk gece sürüşünü sordum bu orjinal olduğu için sıkıntı yaratmaz uv ışını engelliyor gibi şeyler söyledi.

CHaTaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson electra glide ultra classic
    Orijinal de olsa etkiler ve etkiliyorda zaten. ya üşenmiyceksin şeffaf vizörü de yanında taşıycaksın. yada gece bir miktar zorlanıcaksın. asıl sorun loş ışık olan yerlerde oluyor.

Motosikleti
    XJ6
    Alıntı CHaTaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orijinal de olsa etkiler ve etkiliyorda zaten. ya üşenmiyceksin şeffaf vizörü de yanında taşıycaksın. yada gece bir miktar zorlanıcaksın. asıl sorun loş ışık olan yerlerde oluyor.
    hiç gerek yok böyle fantazilere.Kask mat siyah olunca insan hevesleniyor böyle şeylere napalım

CHaTaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson electra glide ultra classic
    Şekil olarak mat siyaha siyah vizör çok güzel bir görüntü veriyor ama sonuçta güvenlik olsun diye kafamıza taktığğğımız malzeme bizi riske atarsa hiç bir anlamı olmaz.

Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şehir içinde çok sorun olmaz. Normal sürüşünüzden biraz daha yavaş ve dikkatli sürersiniz olur biter.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)