Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Memlekette R25 kalmamış.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Morphin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR650F
    İstanbul ve çevresinde bütün bayileri aradım. R25 yok hiç bir yerde. Herkes Mavi için beklemede üstelik.
    Sevkiyat ne zaman gelir tam olarak bilinmiyor. Mayıs başı dediler.
    Sorduğum bayilerde ise durumlar vahim.

Daytona'da 100 kişi isim yazdırmış. Bazıları kaporalı.
    Diğerleride 10-20 şeklinde gidiyor.. Tahminim en az kaporasını ödemiş 50 kişi var.

Hal böyle olunca 1 sevkiyatta kaç motor getirirler acaba? diye soruyorum kendime.
    Ebatları göz önüne alırsak, Tır ile geldiğini düşünürsek bir tıra max 50 paket sığar diye düşünüyorum.

Net bir bilgi yok. Gidip almak istiyorum ama ortada motor yok. Adamlar dalga geçiyor resmen ya...
    Talep çok diye yeni gelen partide fiyat yükseltirlermi acaba?
    dyavol-77 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    68charger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Yamaha FZ6 Fazer ABS, Kawasaki Ninja 300 ABS
    Bu tipik plansız, öngörüsüzlük, risk almadan yerinden para kazanma yollarında olan firmaların marifeti işte.

Yamaha'nın TR ye az motosiklet ayırması ile alakalı. Yani Yamaha TR distribütörüne soruyor falanca motosikletten 2015 de kaç adet sipariş edersin diye. Bizimkilerde bakarız, hmmm belli olmaz, az alalım, önümüzü bir görelim ayaklarında oluyorlar...

Sonuç bu işte

Geçmiş olsun. Bekleyen derviş muradına ermiş.

Benim arkadaşımda VFR800 Crossrunner bekliyor. Bu da Honda. İşte Hayat onda

Sado39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Adventure & Ktm Duke
    Zam kokusu alıyorum sanki..
    snappy x, TIGERSHARK ve burakozen bunu beğendiler.

O yüzden de ikinci eli sıfırından pahalı oluyor. Yurdumun durumu.
    burakozen bunu beğendi.

R6Angels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja ZX-6R 636
    Bende bugün r6 motorumu sattım r25 alacağım Adıyaman, Urfa ve Antep bayiilerini aradım stok yok diyorlar antepte vitrinde var ama sattık diyorlar bence satış şuan durduruldu fiyat yükselecek diye motorları sakladılar.
    fearlesboyy, Ertugyigit ve manofsteel bunu beğendiler.

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Maalesef Yamaha Müşteri memnuniyetsizliğini bir alışkanlık haline getirdi. Lansman için 150 küsür (156 galiba) adet getirildi. Ama kaç adedinin lansman fiyatıyla satıldığı hala şüpheli..? Bu arada dolar yüksek bende havada ZAM kokusu alıyorum. Bekleyenlerin Allah yardımcısı olsun. Şöyle bir bilgi eklemek istiyorum Yamaha 14500 liradan fiyat açıklarken sanırım dolar kuru 2,45-2,50 civarlarındaydı , Yamaha önce 13900 liralık bir fiyat düşündü fakat doların fazla hareketli olmasından dolayı riski, ve olası 2. zamı yapıp tepki almamak adına kurunu 2,70 ten hesaplayarak 14500 lira gibi bir fiyatlandırma yapmıştır. (bir yetkili öyle dedi onun yalancısıyım) Dolar biraz daha artarsa Yamaha yine risk almayıp doları 3 tl olacağını varsayarak yeni bir fiyatlandırma yapacaktır. Tabi bu benim öngörümdür umarım Yamaha beni yanıltır. Bu arada motosiklet çok güzel tavsiye ederim

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Bu nisan ayında Kocaeli Yamaha Şişman Motora sadece 4-5 adet r25 geldi ve hepsi satıldı. Bayii de özellikle söyledi her bayiye 4-5 adet geliyormuş. Talepte fazla olduğu için yeni bir zam gelebilir r25'lere haberiniz olsun .
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Antalya ve hatay bayisinde vardı bi ara suan kalmamış olabilir

Motosikleti
    YZF R25
    Şuan beklediğim bayide 1. sıradayım. Mavi gelir gelmez alacağım. İyi de bir kapora bıraktım. İlk konuşmamızda 500 lira bile bıraksan anlaştığımız fiyattan satarım motoru demişti. Sözünde duracağına güveniyorum açıkçası, çok samimi insanlardı, umarım sözlerinde dururlar.

Oldu da durmadılar diyelim, doğrudan kaporamı geri talep edip giderim başka şeylere bakarım. 1 aydır motoru bekliyorum zaten soğuttular iyice.

Motosikleti
    HD VS KTM
    Isterlerse 5 bin zam yapsinlar. Alacak adamlar taniyorum r25 civatasi sever tayfa cok sever zammi. Sonra da aldiklari fiyatin ustunde 2. El satmak isterler. Bak yine sinirlendim
    codeprof bunu beğendi.

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Şaşkınlık içindeyim r25 olayı nerelere gelmiş milleti resmen parası ile rezil ediyorlar.Burda hata kimde bayilerde(şımardıklarını düşünmüyor değilim) mi aşırı ilgi gösteren müşterilerde mi(sanmıyorum)yoksa YAMAHAda mı?
    codeprof bunu beğendi.
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

Motosikleti
    CBR650F
    Valla ben şuan tırsıyorum.. İsteyen varsa 1 tane siyah var bir yerde onun yerini söyleyebilirim.
    Bende siyah almak istemediğim için mecbur bekliyorum. Baktım olmuyor vazgeçip sezonu geçirmek için başak motor alıcaz artık.
    Yamaha'nın ana bayisini, TR temsilciliğini aradım; Tam bir tarih vermediler. Kaç tane geleceğine dair bilgi vermediler. Şaka gibi resmen böyle iş olurmu ya?
    Belkide dünyada en pahalı bizde sattığı motoru getirmiyor adamlar. TR'ye daha fazla yatırım yapması lazım. Yamaha'nın TR'deki servisleri iyi değil. ANA SERVİSİ olmalı ve bizzat kendisi yürütmelidir işi. Yoksa herkes kafasına göre vur patlasın çal oynasın takılıyor!

Motosikleti
    Ninja ZX-6R 636
    Her bayiye sayılı miktarda gönderilmiş satılacağına inanmamışlar sanırım stok az gelmiş sırada bekleyen ön sipariş veren en az 500 kişi var şuanda yeni part mayıs ayında gelecek diye duydum kırmızı rengi de gelecekmiş doğru mu bu söylenti?

Motosikleti
    CBR650F
    Alıntı R6Angels adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her bayiye sayılı miktarda gönderilmiş satılacağına inanmamışlar sanırım stok az gelmiş sırada bekleyen ön sipariş veren en az 500 kişi var şuanda yeni part mayıs ayında gelecek diye duydum kırmızı rengi de gelecekmiş doğru mu bu söylenti?
    Hangi renkler geliyor diye sorduğumda YAMAHA; bizde bilmiyoruz ne çıkarsa dedi.

sinansari_fb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1300S
    Geçen sene aynı şeyi Yamaha Xmax 250 ABS Siyah renk içinde yaşamıştık, aylarca bekledik, Sinir stres Parasını peşin ödemiştik üstüne zam gelmişti, gelen zammı kabul etmedik baya uğraştık, Umarım kapora veren arkadaşlarda bizim yaşadığımızı yaşamazlar.

Motosikleti
    YZF R25
    1 aydır motorsuzum, motordan soğudum. Zamlanırsa arabaya geçicem artık resmen. Bitirdiler moralimi motivasyonumu.

harung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Bu kadar almak istediğiniz motorun ortalama 6.0 lt benzin yaktığını da biliyor musunuz ?

arkadaşlar bilmeyenlen icin uyarayim en düşük tüketen bildiğim kadar 4.5 lt gibi tuketiyor gaz actikca 7.0+ lt tüketen de var

bence Cbr 250 yakıt konusunda hassas olanlar için daha mantıklı malum benzin fiyatları yükselirken uyarayim dedim

Alabilenler kazasız belasiz binerler inş.

santo78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Benzinden korksaydik depoyu dizlerimizle SIKmazdik dermis simdi.

Motosikleti
    Ninja ZX-6R 636
    Alıntı harung adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kadar almak istediğiniz motorun ortalama 6.0 lt benzin yaktığını da biliyor musunuz ?

arkadaşlar bilmeyenlen icin uyarayim en düşük tüketen bildiğim kadar 4.5 lt gibi tuketiyor gaz actikca 7.0+ lt tüketen de var

bence Cbr 250 yakıt konusunda hassas olanlar için daha mantıklı malum benzin fiyatları yükselirken uyarayim dedim

Alabilenler kazasız belasiz binerler inş.
    Aslan besleyen yeminide verir. Sen aslanı bırak köpek besle diyorsun :D
    Ali1903 bunu beğendi.

hamzarat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700GS
    3.dünya ülkesi hareketleri bunlar.hiç bir zaman şaşırtmıyorlar.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)