Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: SİZCE ?

Katılımcı sayısı
55. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Açalım mantıklı

37 67.27%
  • Gereği yok

18 32.73%
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Acil Durumlar için GRUP

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ali1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTI
    Arkadaşlar mağlum hepimizin elinde akıllı telefonlar mevcut. Hepimizdede "WhatssApp" denen uygulamada vardır eminimki. Şöyle bir önerim var, foruma sürekli girip cıkamayan arkadaşlar olduğunu düşündüğüm için bir "WhatssApp Grubu" kursak acil durumlarda veya geyik sohbetlerinde ordan birbirimizle iletişime geçsek nasıl olur ? Anket koyacağım şimdi ayriyetten isteyende ÖM yoluyla numarasını bana bildirebilir. En az 25 kişiye ulaştığında grubu kuracağım.

Saygılar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Enes Bakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX 750F
    iyi düşünmüşşün kardeşim tebrik ederim , numaram 0535 462 22 15 gurubu kurarsan ekle benide
    Ali1903 bunu beğendi.

Motosikleti
    SATTI
    Öm atanları ve buraya numara bırakanları not alıyorum. 25 kişide grup acılacaktır. Teşekkürler ilginiz için

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Zaten çoğu kişi böyle grup kurdu.

İl il kuruldu özellikle.

Tüm mt adına whatsapp grubu karışıklıktan ve kavgalardan başka birşey olmaz bence.
    antilop_skul ve ///MPOWER bunu beğendiler.

Motosikleti
    SATTI
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten çoğu kişi böyle grup kurdu.

İl il kuruldu özellikle.
    Bayağı dolaştım forumu böyle bir aktiviteye rastlamamıştım ondan sizlere sunmak istedim
    beko12345 bunu beğendi.
    Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı Ali1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayağı dolaştım forumu böyle bir aktiviteye rastlamamıştım ondan sizlere sunmak istedim
    Açıkçası Bursa Mt nin vardı. Bende içindeydim.

Sonra zamanla tartışmalar oluyor. Parçalanıyor. 2-3 farklı grup oluyor.

Böyle gidiyor genelde.

Zaten 20-30 kişiden fazla olup tartışma çıkmaması imkansız gibi birşey.

İnternet ortamında ses tonu ve mimikler olmadığı için, şakalar bile ciddiye alınıp tartışmalar oluyor.

O yüzden tüm mt whatsap gurubu kurulupta , tartışmalar olupta grup bölünmezse çok büyük mucize olur.
    Ali1903 ve Oguz K. bunu beğendiler.
    Mecnun bir bilseydi motosiklet sevgisini , severmiydi hiç Leyla zillisini ?

Motosikleti
    SATTI
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Açıkçası Bursa Mt nin vardı. Bende içindeydim.
    Sonra zamanla tartışmalar oluyor. Parçalanıyor. 2-3 farklı grup oluyor.
    Böyle gidiyor genelde.
    Zaten 20-30 kişiden fazla olup tartışma çıkmaması imkansız gibi birşey.

O yüzden tüm mt whatsap gurubu kurulupsa , tartışmalar olupta grup bölünmezse çok büyük mucize olur.
    Hepimiz aynı sevdaya gönül vermiş insanlarız, ayrıcada hepimiz belirli bir olgunluğa ulaşmış olduğumuzu düşünüyorum. Arada ufak tefek tartışmalar çıkmaz değil çıkabilir ama bu tartışmaların büyümesini bende birazcık anlamsız buluyorum. Sonucta hepimiz aynı yerdeyiz her an birbirimize yardımcı olmalıyız ki bir beraberliğimiz olsun bir anlamımız olsun
    Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın

beycank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 250
    bende böyle bir gruba katılmak isterim. Geyik ve Acil durumlar aynı yerde olmamalı bence. Birileri geyik yaparken acil durum bilgisi veren kişi arada kaynayabilir
    K4NuNi bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 250R
    Bende birakayim beylikduzundenim 0535 523 35 64
    Ali1903 bunu beğendi.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Aslında iyi olur mesela birinin motoru arıza yapar yardım ister foruma girip mesaj yazmaya konu açmaya ugraşmak yerine whatsapp tan sorununu çare arammaya çalışır hem forum kirliliği olmaz arada muhabbetlerde yapılırdaa benim tel serviste.

Camo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650 F
    İstanbul MT de olmaması üzücü :(

Motosikleti
    SATTI
    Alıntı beycank adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende böyle bir gruba katılmak isterim. Geyik ve Acil durumlar aynı yerde olmamalı bence. Birileri geyik yaparken acil durum bilgisi veren kişi arada kaynayabilir
    Onlar tabiki ayarlanır hocam bütün can sıkıcı ihtimaller düşünüldü

Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında iyi olur mesela birinin motoru arıza yapar yardım ister foruma girip mesaj yazmaya konu açmaya ugraşmak yerine whatsapp tan sorununu çare arammaya çalışır hem forum kirliliği olmaz arada muhabbetlerde yapılırdaa benim tel serviste.
    Amacımız bu zaten hani nasıl desem yardımı daha hızlı sürede kısa sürede ulaştırmak. Cok büyük meseleyse kalkar gideriz elimizden ne gelirse yaparızz

Alıntı Camo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul MT de olmaması üzücü :(
    Grup genel olacak. Yani her il olabilir. Bunun avantajı ise mesela ben istanbuldayım, arkadaşın motoru çanakkalede arıza yaptı gidecek yeri yok yer bilmez gruptan çanakkaleli bi arkadaş direk yer tarifi verir. Bu şekilde dönecek yani çark

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:12 ----------

Onaylayan arkadaşlar numaralarını ÖM yoluyla ulaştırırlarsa net sayıya ulaşabiliriz

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:38 ----------

Şuanda toplamda 5 kişi oldu.

Morphin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR650F
    Hocam bence çok güzel olur.
    Mesela şehirdışına çıkmış yardıma ihtiyacı olan arkadaşlarımız daha hızlı yanıt bulabilir.
    Allah göstermesin bi KAN ihtiyacı olduğunda yazması yeterli olur.

Ben ÖM attım beni eklersen sevinirim.

Motosikleti
    SATTI
    Alıntı Morphin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bence çok güzel olur.
    Mesela şehirdışına çıkmış yardıma ihtiyacı olan arkadaşlarımız daha hızlı yanıt bulabilir.
    Allah göstermesin bi KAN ihtiyacı olduğunda yazması yeterli olur.

Ben ÖM attım beni eklersen sevinirim.
    Mesajı aldım teşekkürler

copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs
    bu kalabalık wazup grubu projeleri işlemiyor arkadaşlar. 30 dan fazla üye oldu mu duraksız bir mesajlaşma oluyor. telefonunuz kullanılamaz hale geliyor. sabah bir kalkıyorsunuz 900 mesaj gelmiş. gece çok geç saatlere kadar sizinle hiç alakası olmayan muhabbetler bitmiyor. telefona şarj dayanmıyor. wazup ınıza gelen özel ve önemli mesajlar bu hengamede kaynıyor. grup içinde de birisi size özel bir şey yazsa bile üzerine yağan yüzlerce mesaj arasında kaynıyor. ya hiçbir işiniz olmayacak her an bu mesajları okuyacaksınız ya da kullanamadığınız grupta sıkışacaksınız.
    beko12345 bunu beğendi.

Motosikleti
    SATTI
    Alıntı copycat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu kalabalık wazup grubu projeleri işlemiyor arkadaşlar. 30 dan fazla üye oldu mu duraksız bir mesajlaşma oluyor. telefonunuz kullanılamaz hale geliyor. sabah bir kalkıyorsunuz 900 mesaj gelmiş. gece çok geç saatlere kadar sizinle hiç alakası olmayan muhabbetler bitmiyor. telefona şarj dayanmıyor. wazup ınıza gelen özel ve önemli mesajlar bu hengamede kaynıyor. grup içinde de birisi size özel bir şey yazsa bile üzerine yağan yüzlerce mesaj arasında kaynıyor. ya hiçbir işiniz olmayacak her an bu mesajları okuyacaksınız ya da kullanamadığınız grupta sıkışacaksınız.
    Bu konuda hiç düşünmemiştim ...

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Geyik değil de, sadece acil durumlar için olur.
    Ali1903 bunu beğendi.

Motosikleti
    SATTI
    Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geyik değil de, sadece acil durumlar için olur.
    Asıl kurma amacım o zaten ilk baş olarak

Motosikleti
    Ktm duke 200 abs black
    Kaza vs gibi durumlar haricinde saat 10dan sonra grup içi konuşmak yasak olsa, ben burdayım gelmek çay vs içmek isteyen varmı gibi bir ani organizasyonlarda gruptan konuşulabilir mesela. Böylece sabah uyandığımızda msj yağmuru ve geceleri sohbet için uyanmayız

Motosikleti
    SATTI
    Alıntı selcukcoban adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaza vs gibi durumlar haricinde saat 10dan sonra grup içi konuşmak yasak olsa, ben burdayım gelmek çay vs içmek isteyen varmı gibi bir ani organizasyonlarda gruptan konuşulabilir mesela. Böylece sabah uyandığımızda msj yağmuru ve geceleri sohbet için uyanmayız
    Evet üstteki ihtimalleri yok edecek öneri geldi. Mantıklı güzel bir düşünce.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)