Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

34 ZL 0838 plakalı scooter kullanan arkadaş!

Motovento
    REKLAM ALANI
    egekartali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Majesty400
    öncelikle herkese merhabalar.
    buraya yıllar önce üye olmama rağmen pek giremiyordum.
    başlık açma kurallarını bulamadım eğer açtığım başlıkta yanlış ya da kural dışı bir şey varsa kusura bakmayın..düzeltip silinebilir

ben b.düzünde oturup hersabah k.çekmeceye gidiyorum.malum E5 pert olduğundan en sağ şeritten yolumuzu buluyoruz.kimi araçlar sağa fazla yanaşıyor korna falan yol isteyip yolumuza devam ediyoruz..

bu sabah yine aynen giderken yukarıda plakasını yazdığım 34ZL0838 plakalı scooter kullanan,kaskında kamera,sırtında motosiklet.net yeleği olan şahıs o kadar agrasif motor kullanıyordu ki..sabahın 8inde ne ara uyandın da o kadar sinir yaptın yaw...hafif sağa yanaşan araçlara,ne kadar hatalı olsalar da farketmeyip duran trafikte biraz sağlı duran araçlara
    -vurmalar
    -el hareketleri küfür
    -sürekli korna laf hareket
    -vurarak sağ aynalarını kapatmalar(bunu hiç anlamadım arkadan biz geliyoruz adamlar bizi hiç görmicek AMACIN NE ARKADAŞ?)

arkadan ben ve gelen 2-3 motosikletli arkadaş sürekli o insanlardan özür dileyip hem imajımızı,hem motosiklet.net in imajını düzeltmeye hem de sağlığımızı canımızı ilerisi için daha güvenilir hala getirmeye çalıştık..

bi ara zor da olsa yanına yanaştım anlattım arkadaşa durumu ama pek umurunda olduğunu sanmıyorum.

YAPMAYIN ETMEYİN BÖYLE ŞEYLER...siz gibiler yüzünden neler neler yaşıyoruz yollarda...

eğer burdan tanıyan varsa anlatsın şu arkadaşa ne yaptığının farkında değil sanırım..kendine gelsin...

herkese iyi günler kazasız sürüşler dilerim...
    yasdal, Bune, Ertugyigit ve 11 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Bir de arkasında motosiklet.net yeleği varmış!
    fearlesboyy bunu beğendi.
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    ayıp etmiş yapmasın trafikte birbirimize saygılı olmayı kavga ederek öğretemeyiz iş karışır o zaman onun yüzünden o adamlar motorculara gıcık olacaklar belki
    egekartali bunu beğendi.
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Kamera ele ayağa düştü mertlik bozuldu.
    Youtube'da piyasa yapmak isteyen sözüm ona asi motorcular, kafaya kamerayı takıp oyun oynuyorlar.
    Umarım bir gün birisi ibreti alemlik bir dayak yer de, belki bir nebze olsun akıllanır diğerleri.

Adımızı beyaz şahinciye çıkaracaksınız adi herifler
    barodi, mubumu, anilcanmutlu ve 8 diğerleri bunu beğendiler..

Onun adına Ben utandım kendimden. Her ne kadar daha trafiğe çıkmayan biri olsam da böyle bir terbiyesizlik yapacağımı aklımın ucundan geçiremiyorum. Kendisinin derhal bulunmasını bekliyorum umarım o kişi her kimse görür, okur ve hatasını düzeltmek için büyük bir özür diler.
    egekartali bunu beğendi.

egekartali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Majesty400
    aynen dediğiniz gibi insanların gözünde durum çok vahim..
    hatta bir tane doblonun aynasını vurarak kapattı küfür ederek..adam arkasından sağa kırdı hani tuttursa motora çarpıcak.ondan sonra hem motorcu hem o araç sürücüsü uğraş dur.
    yanaştım yanına "abi kusura bakma" diyip düzelttim aynasını..adam o kadar sinirliydi ki görmeliydiniz..
    arabalara neyin artistliği bu onu da anlamıyorum..tamponla bi dokunsa allah korusun darma duman oluruz..
    ben de çok defa anlatıyorum insanlara çok sağa yanaşmamalarını ama uygun bi dili el hareketi var bunun..
    cluuberzone ve seyyid47 bunu beğendiler.

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    keşke imkan olsa sakinleştirseydiniz arkadaşı, gerek yok böyle bir yaklaşıma.

Sağlam bir dayak yese kuzu olur kuzu.
    agrasiwe, egekartali ve ahmetersoz1 bunu beğendiler.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    kim miş bu herif merak ettim?

beycank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 250
    Çok yanlış davranışlar, bunun gibiler yüzünden insanların motosiklet kullananlara bakış açıları değişiyor, zaten kötü. Arkadaşın kullandığı scooter'ın modeli neydi acaba? Belki ordan kendisini bulabiliriz.
    egekartali ve ahmetersoz1 bunu beğendiler.

ahmetersoz1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 KN
    Alıntı egekartali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle herkese merhabalar.
    buraya yıllar önce üye olmama rağmen pek giremiyordum.
    başlık açma kurallarını bulamadım eğer açtığım başlıkta yanlış ya da kural dışı bir şey varsa kusura bakmayın..düzeltip silinebilir

ben b.düzünde oturup hersabah k.çekmeceye gidiyorum.malum E5 pert olduğundan en sağ şeritten yolumuzu buluyoruz.kimi araçlar sağa fazla yanaşıyor korna falan yol isteyip yolumuza devam ediyoruz..

bu sabah yine aynen giderken yukarıda plakasını yazdığım 34ZL0838 plakalı scooter kullanan,kaskında kamera,sırtında motosiklet.net yeleği olan şahıs o kadar agrasif motor kullanıyordu ki..sabahın 8inde ne ara uyandın da o kadar sinir yaptın yaw...hafif sağa yanaşan araçlara,ne kadar hatalı olsalar da farketmeyip duran trafikte biraz sağlı duran araçlara
    -vurmalar
    -el hareketleri küfür
    -sürekli korna laf hareket
    -vurarak sağ aynalarını kapatmalar(bunu hiç anlamadım arkadan biz geliyoruz adamlar bizi hiç görmicek AMACIN NE ARKADAŞ?)

arkadan ben ve gelen 2-3 motosikletli arkadaş sürekli o insanlardan özür dileyip hem imajımızı,hem motosiklet.net in imajını düzeltmeye hem de sağlığımızı canımızı ilerisi için daha güvenilir hala getirmeye çalıştık..

bi ara zor da olsa yanına yanaştım anlattım arkadaşa durumu ama pek umurunda olduğunu sanmıyorum.

YAPMAYIN ETMEYİN BÖYLE ŞEYLER...siz gibiler yüzünden neler neler yaşıyoruz yollarda...

eğer burdan tanıyan varsa anlatsın şu arkadaşa ne yaptığının farkında değil sanırım..kendine gelsin...

herkese iyi günler kazasız sürüşler dilerim...
    Geçenlerde dolaşan bir video vardıya "seni döverim youtube a koyarım diye" onu izledim heh şimdi seyret şamatayı dedim kendi kendime. Tamam haklı olabilir ama... Şimdi onlarca apaçi bu olaya özenip sağa sola sallayıp haberlerde gözükürüm ona buna çatacak diye... Bu gibi insanlar yüzünden motorculara kötü bakılıyor malesef.
    beycank, seyyid47 ve egekartali bunu beğendiler.

turbocharge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200 (2014)
    Yok yok bu kamera olayı bizim millete yaramadı. Kamerayı takınca nasıl bir psikolojiye sahip olunuyor bilmiyorum acaba 'beni izleyecekler veya o an sanki beni izliyorlar' gibi mi düşünüyorlarda gaza geliyorlar?
    Ayrıca motorcunun yaptığı hareket somut olaya göre haksız tahrik kapsamında değerlendirilebilir ceza kanununda. Yani arabanın dikiz aynasını kırarsa ve şoförde buna sinirlenip üstüne sürerse bu cezada indirim sebebidir.
    beycank ve egekartali bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kamera ele ayağa düştü mertlik bozuldu.
    Youtube'da piyasa yapmak isteyen sözüm ona asi motorcular, kafaya kamerayı takıp oyun oynuyorlar.
    Umarım bir gün birisi ibreti alemlik bir dayak yer de, belki bir nebze olsun akıllanır diğerleri.

Adımızı beyaz şahinciye çıkaracaksınız adi herifler
    O videoyu yayınlayamazlarki ne yani öküz gibi davranıp trafiğin canına okurken biri çıktı ağzımı burnumu bir birine kattı diye videomu yayınlayacak adam şimdi. yayınlasalar güle oynaya izleriz zaten bilgisayar başında..
    egekartali bunu beğendi.

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Daelimciler çıksın ortaya

Enes Bakır, OnurTr, seyyid47 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Al işte.

Birbirimize hayrımız yokki...

Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daelimciler çıksın ortaya

http://i.hizliresim.com/1yPEG5.jpg
    Çok iyi bulmuşsun hocam. Eline sağlık bulunur umarım

akbird - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z one 180 - MT 07
    action cam ler çıktı, sahte kabadayılar türedi

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı akbird adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    action cam ler çıktı, sahte kabadayılar türedi
    Sj4000 çıktı mertlik bozuldu
    OnurTr bunu beğendi.
    Mecnun bir bilseydi motosiklet sevgisini , severmiydi hiç Leyla zillisini ?

Motosikleti
    cg 200 + chopper cg 150
    kısasa kısas sadece aynana dokunacağım düşer misin bilmem

harung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Kafadaki kamreya güvenip atarlanan çok..
    seni döver sonra yolu tube'a koyarim diyen arkadaş bu isin başını çekiyor..

Bu gidişle dayak yiyen çok olur..
    ahmetersoz1 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)