Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Biriniz Beni Tokatlayabilir Mi ? (Inazuma,Cbr,Ninja İçerir)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cümleten selamün aleyküm

Beni bilen bilir demek yerine kısa bir özet geçiyorum ;

İstanbul şehir içi 13bin Kymco Scooter, 4bin Ace125, 8bin Cbr250 sürdüm.

Son makinemi paraya sıkıştığım ve biriken kredi borçlarımı kapatmak için sattım :( Borçlarımı kapadıktan sonra, önümüzdeki ay elime geçen parayla maksimum 11.bin TL olacak ve yaz ortasında motorsuz kalmak istemiyorum.

Haliyle motor önerin diyeceğim.

Cbr250 : Motoru aldığım abim (kendisini forumdan tanırım ve çok yardımcı olmuştur) para elime geçtiğinde 13 model Cbr ile devam etmemi önerdi. Makine yakmıyor hakkaten, servisteki canavarlardan da kurtulmuştum bakımını ne istediğini biliyorum. Forumdan Serkan abiyi buldum sağolsun getir bakımını yapalım diyor ve motor muhabbeti yaparken bakımı yapıyoruz. Kendisine burdan selamlar. Makinenin tipi fena değil. Tam öğrenci motoru. Gidişi de güzel. Ama yeni motor denesem mi bu vesileyle diyorum ???.

Eski Kasa Ninja : Acil satılık deyip 12bin yazanlar olmuş. Kusura bakmayın da hayat kadar ciddi gerçekler var. Servisi ve yedek parçası bu kadar dramatik olan bir makineye yanaşmak istemiyorum ve temizini bulmak çok zor. (Tabi ilk sahibi olan düzgün bir vatandaşın motorunu beğenirsem değişir) Tipi oldum olası hoşuma gidiyor. Çift silindir olması güzel. Alayım bakımını yapıp iki sene bineyim diyorum.

Inazuma : Bizim sülalemiz rahat Makine gitmiyo çok yakıyo diyenleri geçiyorum. Bu haftaiçi bir arkadaşım sayesinde test edeceğim. Aslında karakteri bana uyuyor. Hep şehiriçindeyim , halk otobüsü ezecek kadar yavaş olmasam yeter. Artçım da rahat eder genelde okula arkadaşla gidiyoruz. Orta ayaklık sayesinde zincir yağlama derdim de biter. Koruma demiriyle grenaj hasarı azalır. Attan inip eşeğe binmek gibi olmaz herhalde. Böyle düşünüp, sahibinden.com'a giriyorum o tasarımı görünce vazgeçiyorum

Bir el atın da benim şu derdime bir çare bulalım, düşünmekten beynim alev alacak

Saygılar,sevgiler,kazasız belasız çiziksiz sürüşler herkese.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    son kasa cbr çok rahat ve daha dengeli denemeni tavsiye ederim, tabiki inazuma rahatlıktan 1. sırada ama allah korusun parçaları uçukmuş. o yüzden şu anda fazerim var satarsam yeni kasa cbr alırım
    Maslak bunu beğendi.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Ninja 250sl'i listene ekle bence evet ince makine ama çok zevkli 3 arkadaşımda sl tercih etti cbr yeni kasasını tavsiye ederim bütce uygunsa tabi

santo78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    snappy x, efendy06 ve Enes Bakır bunu beğendiler.

Sam@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    97' Virago 250 / artık yok
    Arkadaşım motorunu satıyor,
    http://www.motosiklet.net/forum/sati...s-bakimli.html

Yazdıklarının arasında Honda bir kaç adım önde, parçaları diğerlerini göre daha ucuz ve servis ağı daha geniş. Zaten motorun ne istediğini de biliyormuşsun..

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    2. el Sym Wolf bulabilirsin, genelde bilinçli abiler sürüyor bu motoru, sıkıntısız alet,
    her yola gelir sorun çıkarmaz, 250 cc kategoride en az yakan makina. İnazuma'dan atik,
    görüntüsü de sport naked tarzında tavsiye ederim.
    Sokollu bunu beğendi.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    son kasa cbr çok rahat ve daha dengeli denemeni tavsiye ederim, tabiki inazuma rahatlıktan 1. sırada ama allah korusun parçaları uçukmuş. o yüzden şu anda fazerim var satarsam yeni kasa cbr alırım
    Parçaları pahalı Caner abi ama koruma demiri ve orta ayaklık çok avantalı geliyor gözüme. Ayrıca yeni kasa Cbr için bütçemi çok zorlamam lazım. 12bin TL olacak yazdım ama ayırmam gereken kask ve eldiven parası çıkınca Inazuma alabiliyorum ama yeni kasa Cbr zor.

Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ninja 250sl'i listene ekle bence evet ince makine ama çok zevkli 3 arkadaşımda sl tercih etti cbr yeni kasasını tavsiye ederim bütce uygunsa tabi
    Fuarda hayal kırıklığına uğradım. Hiç beğenmedim abi motoru. Parça kalitesi, motorun tasarımı beklediğimden kötü çıktı. Alırsam eski kasa alacağım. Sirkeci'ye gelirsen detaylı konusuruz.

Alıntı Sam@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım motorunu satıyor,
    http://www.motosiklet.net/forum/sati...s-bakimli.html

Yazdıklarının arasında Honda bir kaç adım önde, parçaları diğerlerini göre daha ucuz ve servis ağı daha geniş. Zaten motorun ne istediğini de biliyormuşsun..
    Cbr olursa sadece 13 model ve siyah olur. Eklemeyi unutmuştum, beyaz ağırlıklı tricolor rengi hiç hoşuma gitmiyor.

Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2. el Sym Wolf bulabilirsin, genelde bilinçli abiler sürüyor bu motoru, sıkıntısız alet,
    her yola gelir sorun çıkarmaz, 250 cc kategoride en az yakan makina. İnazuma'dan atik,
    görüntüsü de sport naked tarzında tavsiye ederim.
    Öneri için teşekkürler ama Wolf'u listeme eklemiyorum.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öneri için teşekkürler ama Wolf'u listeme eklemiyorum.
    Wolf bunu beğenmedi :D

Alıp kullanacağın motor için hayırlı olsun diyelim, bu yaz motorsuz geçmemeli
    sezona tam giriş yapmadan acele etmelisin. motor almak için berbat bir dönemdeyiz çünkü.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

karacabeg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Artçı da varsa konfor da aranıyorsa inazuma dan başkasına bakmam ben olsam 2. el temiz bir makina bulunabilir o fiyata kafan rahat sen rahat gezersin
    _kaan_ ve Sokollu bunu beğendiler.
    "Edeple gelen lütufla gider"

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ninja 250sl ferhata uymaz boyu uzun onun cücük gibi kalır motor, cbr ın babaannesi kaşar (üstteki satılık iyiymiş aslında) inazuma akar diyorum faceden dinlemiyorsun ki, gidişi cbr kadar olur bi test et konuyuda adminler silsin
    Sokollu bunu beğendi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşım bırak şekil takıntısını görüntü hiçbir zaman karın doyurmaz. inazumayı alıcan da nolucak ? 2014 temiz 2.el xmax 250 al hemen sen hem artçın rahat etsin bagaja eşyaları doldurun gezin. 125-250 cc hacminde motor alıp vitesle uğraşmak........ 600 cc ve üstü alırsan viteslinin anlamı var.

orhanay06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer çalındı - hedef WR250
    satılık fazer var beyler... düşünmezmisiniz????

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6066832/detay/
    abeciMotoru ve karacabeg bunu beğendiler.

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım bırak şekil takıntısını görüntü hiçbir zaman karın doyurmaz. inazumayı alıcan da nolucak ? 2014 temiz 2.el xmax 250 al hemen sen hem artçın rahat etsin bagaja eşyaları doldurun gezin. 125-250 cc hacminde motor alıp vitesle uğraşmak........ 600 cc ve üstü alırsan viteslinin anlamı var.
    Allah allah. Nasil 600ccden asagisinda vitesin anlami yok? Valla bu yorumdan bir sey anlamadim.
    Bir de inazuma alican da nolucak sorusunu neye dayanarak sordunuz? Herkesin kalite ve konfor olarak sinifinda lider gosterdigi bir motor inazuma.
    Illa herkes scooter mi kullanacak?
    Sokollu bunu beğendi.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    benim oyum üçünün arasında cbr 250 ye gelsin
    Sokollu bunu beğendi.
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    r25 e çıkamıyomusunuz . bence sınıfının en iyisi. ktm de düşünülebilir alternatiflerin arasında.
    Sokollu bunu beğendi.

Oyum İnazuma'ya.
    Sokollu bunu beğendi.

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    ninja 250 SL derim. sıfır alırsın kafan rahat.
    geçenlerde birisi 750km motoru 11000 den sattı.
    Sokollu bunu beğendi.

Sam@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    97' Virago 250 / artık yok
    Sokollu bunu beğendi.

_kaan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu motorlar arasında benimde tercihim inazuma olurdu
    Sokollu bunu beğendi.

trancexp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 &MT125
    toprağım yeni kasa cıbır al , inazuma f alacaksan al onunda fiyatı belli. Ninja öğrenci motoru değil bence. Zengin veled motoru hem yakıyor hem parça / bakım masraflı. İnazuma parçalarıda çok pahalı olduğundan herkes şikayetçi.
    Sokollu bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)