Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Öldürülüyorduk

Motovento
    REKLAM ALANI
    toprakg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Evet arkadaşlar olay bugün Pendik köprüsünden E-5 e inerken gerçekleşti tam E-5'e bağlanıyordum gelen arabayı gördüm o kadar hızlı değildi çıktım önüne belkide hata yaptım belki hızını hesaplayamadım kafamı çevirdiğimde adamın tamponu arka tekere neredeyse değecek gibiydi, biraz sinirlendim kendi hatam olduğunu düşündüm gazı açtım uzaklaşmak için adamda açtı, arkamda artçım vardı, döndüm adamın suratına baktım bi kaç el kol hareketi yaptı aldırmadım devam ettim olay buradan sonra gerçekleşiyor 5-6 kilometre sonra sol şeritten giderken bir araba arka tekerime değecek kadar yakınlaştı ilk başta anlayamadım iyice geliyordu artçım omzuma dokundu fren yaptım araba yanıma geldi baktım aynı herif önüme geçip frene bastı orta şeride kaçtım oda orta şeride geldi ve tekrar fren yaptı yanından geçtim gittim bu sefer gazı açıp kurtulmaya çalışıyorum fakat adamın altında mercedes var 2. viteste önüme geçiyor aynı şeyleri yapıyor en sonunda trafik yavaşladı yanına gittim o sinirle 'AÇ ULAN CAMI' diye bağırdım bu yaptığım yanlıştı tabi ki belkide adam üstümüze sürüp ezebilirdi ama adam açmadı salak salak kafa sallamaya sırıtmaya başladı bende sinirlendim açtım gazı makas ata ata uzaklaştım mecburen, sinir bozucu bir deneyimdi size anlatmak istedim olayın kafanızda canlanması adına şu videoyu forumda 500 kez paylaşılmasına rağmen tekrar paylaşıyorum neredeyse aynısı oldu bunun...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ykocabay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Karar aşaması yine...
    Geçmiş olsun. Allahtan kaza yapmamışsınız. Günümüzde artık iyi motosiklet kullanmanın bir şartı da çelik gibi sinirlere sahip olmak sanırım.
    toprakg ve MetinK. bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı ykocabay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. Allahtan kaza yapmamışsınız. Günümüzde artık iyi motosiklet kullanmanın bir şartı da çelik gibi sinirlere sahip olmak sanırım.
    Artçımı düşündüm sadece bana bir şey olmasa ona olsa bunun vicdan azabı var kaç yıllık arkadaşım.
    Kask kamerası alma konusunda kararsızdım şimdi tamamen eminim böyle insanları sosyal medyada paylaşıp rezil etmek lazım.
    The PAIN you feel today will be the STRENGTH you feel tomorrow...

Hikayeyi birde ondan dinlemek lazim gibi.
    codeprof, toprakg ve oyunageldim bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 SL
    bigün motorun kilit zinciriyle birlikte birine çok fena patlayacağım ama bilemiyorum. hatta kaskla camının içinden geçeyim diyorum ama kaska kıyamıyorum çıkarsa haberlere böyle bi olay kesin benimdir uzakta aramayın şaka bi yana çelik gibi sinir şart hele o telefonla konuşurken farkında olmadan sıkıştıranlar için titanyum gibi sinire sahip olmak lazım
    abeciMotoru, toprakg ve DENİZ ER. bunu beğendiler.

myagdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda FES 250 Foresight; CBF 150, NC750S
    Aman dostum; bizim millet manyak. Özellikle el-kol hareketine takıntılı. Sinirlerin çelik gibi olacak, görmeyecek duymayacak aldırmayacaksın.
    toprakg, hakanens ve barodi bunu beğendiler.

40yapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    Kafaya kamerayı takan öfke patlaması yaşıyor! Marifetmiş gibi de videoyu buraya yüklüyorlar, yeni moda bu! aynanı eline veririm diyen, seni döver youtube'a yüklerim diyen vs vs... İstanbul'da motor kullanan herkesin başına geliyor bunlar; allahından bulsun deyip yol veriyoruz, defolup gidiyorlar. Haklı ve ölü olmaktan daha iyidir bu.
    Sana nacizane dost tavsiyesi, bu ruh halinle motora binme! Binmeye devam edeceksen de ananla babanla helalleş sabah çıkarken.

Alıntı 40yapar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kafaya kamerayı takan öfke patlaması yaşıyor! Marifetmiş gibi de videoyu buraya yüklüyorlar, yeni moda bu! aynanı eline veririm diyen, seni döver youtube'a yüklerim diyen vs vs... İstanbul'da motor kullanan herkesin başına geliyor bunlar; allahından bulsun deyip yol veriyoruz, defolup gidiyorlar. Haklı ve ölü olmaktan daha iyidir bu.
    Sana nacizane dost tavsiyesi, bu ruh halinle motora binme! Binmeye devam edeceksen de ananla babanla helalleş sabah çıkarken.
    Katiliyorum. Bugun kadin bir surucu arkamda takip mesafesine aldirmadan dibime kadar girdi. Saga sinyal verdim ama tahmin ettim yapacagi dengesizligi,o anda sagimdan beni gecmek icin gaza basti. Bende direk frene bastim. Birde piskin piskin onune baksana gerizekali dedi bana. Yan koltuktada kardesimi,sevgilisi mi bilmedigim biri bana saydirdi. Bende sakin bir sekilde trafikte neden hep sollamak kelimesi kullanilir hic dusundun mu diye sordum. Afalladilar kendince saydirarak gittiler. Bende yoluma devam ettim. İnsanlar cok degisik psikilojide. Kimse hatasini kabul etmiyor, etmeyecekte. Ben cok uzatirsa "benim esegim kancik agabey haklisin" diyorum. Herkesede tavsiye ederim. Birak o kendini baskin gorsun, siz hayatta kalin. Deger mi bir serseri icin ölmeye?
    mehmetenis, hakanens, toprakg ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

hsk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DAELİM S2 250 SUZUKİ AN 125 HK MONDİAL MASH
    E5 gibi Tem gibi güzergahlar da böyle şeyler çok oluyor.Siz pek umursamasaniz bile adam dert ediyor kendine.
    Bugün bi kartali solladım adam arkamdan öyle gaz açtı ki sağ seride tekrar girmeye cesaret edemedim.
    O geçince geçtim sağa devam ettim.
    Bizim millette HAZİMSIZLIK sorunu var.
    toprakg bunu beğendi.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    trafiğe şikayet edin resmen cinayet

http://www.egm.gov.tr/sayfalar/ihbar.aspx
    barodi bunu beğendi.

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    bu videoda plaka belli ise pek dikkat etmedim yani, belli, olmuyor. emniyete şikayet edin .bilerek adam öldürmeye teşebbüsten ağır hapis cezası ayrıca makas ve hatalı sollama hatalı sağlama dan ekstra da trafik cezaları gelecektir. peşini bırakmayın.
    toprakg bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Arkadaşlar videodaki ben değilim, sadece örnek olsun diye koydum aynıları gerçekleşti çünkü beyaz bi mercedesdi beni kovalayan, biz sözlü laf dalaşınada girmedik hiç direkt öyle bir şey yaptı adam.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Geçmiş olsun. Zaten arkanızdaki arkadaşınızın da sinirleri bozulmuştur. Aynı zamanda da yüreği ağzına gelmiştir. Siz yine alışkın olabilirsiniz de o adama yazık.

Ey gerizekali. Mercedesi alinca tum yollar senin olmuyo. Insanlarin canina kastetme hakkin olmuyo.boylelerini gondikliyeceksin. Ama cogalir diye korkuyor insan.

shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Bu ve benzer olaylar için bir hocamın lafı aklıma gelir ve de hep öyle yaparım, siz de yapın :

" İT İLE DALAŞACAĞINA, ÇALIYI DOLAŞ " ....
    phradrel, hakanens ve ozkanil bunu beğendiler.

Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    Hocam geçmiş olsun işin özü böyleleri araba üstünde de var motor üstünde de bindiği vasıta hiç fark etmez temkinli olmak lazım...

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    Büyük geçmiş olsun

Foruma konu açarak bir deneyim daha kazandın. Okuduğunu anlamaktan aciz bir kitle örnek video nu senin başına gelmiş gibi anlamış. Oysa mercedes diye üstüne basa basa söylemişsin. Okuyan artık neresi ile anlıyorsa sana bu sinirle yaşamazsın bile demiş. Al onu vur mercedesliye

Neyse allahtan bir şekilde kendini kurtarmışsın. Kask kamerası hepimize lazım...
    maktama bunu beğendi.

firerly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150MC -Pulsar 200NS -R25 -Mt07-CRF 250L
    herzaman bi balta yada sopa bulundurmak şart ya

cluuberzone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kısmetse olacak inşallah
    kafasına kamera takana bir haller oluyor diyen arkadaşa nacizane cevabım:

bir haller olmuyor aslında.
    aslında başa gelen tehlikeleri elinde ispat olduğunun garantisi ve güvencesiyle hareket ediyor.
    ha bu hareket trafikte olursa kesinlikle yanlış. o konuda hemfikir olalım.

aslında haklılık payın yok değil. kamera takan bir nebze sanki kendisini daha bir güvende garantide ve görünür farkedilebilir sanıyor ,zira trafikte kafasında kamerası olan bir motorcu geçince gözler kahir ekseriyeti önce kameraya ilişiyor. malum milletimiz hala aksiyon kameralara alışkın değil.

çekim mi yaptın yap şikayetini.
    canını sıkma kesinlikle ceza veriliyor.
    ama şunuda belirtmek gerekirki verdikleri cezalar komedi gibi.

bu arada geçmiş olsun. Rabbim daha kötüsünden korusun

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Bu tür durumlarda kenara çek ve adamın uzaklaşmasını bekle. Altımızdaki iki tekerlekli, trafikte dalaşma şansımız yok.
    camadan bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)