Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

250cc'lik Hangi Motor?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ege Anıl EFE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 696, Triumph street triple, Xmax 25
    Şükür Ya.!! Düşüncelerime tercüman olan birisi. Murat Abim Binlerce Kez Teşekkür ederim. Aynen dediğin gibi yaıcam. Ehliyeti vurgulamamın sebebi, ehliyet demesem bu seferde ehliyetini al derler.Allahın izniyle birebir dediğini yapmaya çalışcağım. Çok teşekkür ederim. Allah razı olsun ya
    Murat.K. bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı Ege Anıl EFE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler abi. Saygılar, Bu arada kendi gelir kaynağımla alacağım.Hem okuyorum hemde çalışıyorum. Neyse Teşekkürler Abim. İyi Günler.[COLOR="Silver"]
    Bak güzel kardeşim amacım seni kırmak, aşağılamak değildi, halada değil. Aile mevzusunda emin ol benim ki dahada karışık. Ama bu sana bahsettiğim şeylerle alakasız. Demek istediğim ne dersen de bütçen kısıtlı. Sen yeni başlıyorsun ve korumalarını sıfırdan alacaksın. Emin ol tahmin etmediğin ne masraflar çıkacak daha başına. Desen ki "bütçem 20 BİN TL bana ne önerirsiniz?" diye, tamam gönlünden geçeni al birini derdim. Ehliyet masrafın neredeyse 1000 TL,korumalıkların en en en kötü ihtimalle 1500 TL, kaldı 12.500 TL. Eğitim paran nerede, motor paran nerede?2500 TL de eğitime gitsen geriye kalır 10 BİN TL. Bu paraylada ne alacağın gayet belli sormana bile gerek yok.
    Eğer bana kırıldıysan bağışla. Amacım seni kırmak, üzmek değil. Aksine sevenlerini üzmemek. Motor sevgili gibidir, en iyi ihtimalle süründürür. Umarım istediğin motora kavuşursun. Hadi yolun açık olsun.
    Ege Anıl EFE ve Ali1903 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Eyvallah abim. Sen kusura bakma .Ben Kırdıysam saygısızlık ettiysem affet. Teşekkür Ederim.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Eyvallah abim. Sen kusura bakma .Ben Kırdıysam saygısızlık ettiysem affet. Teşekkür Ederim.
    Ege kardeşim, 30 yaşında hayatının 6 yılını öğretmenlik yaparak geçirmiş, trafik denen illetin içinde otomobille haddinden fazla, motosiklet ile de bir nebze bulunmuş, 4 tekerleği olan bilimum aracı sürebilen motosiklet konusunda ise kendini geliştirmeye çalışan bir birey olarak, almanı önermem, risk gerçekten haddinden fazla. Dünya üzerinde hiçbir zevk canından kıymetli değil. Önünde daha da büyük motorlara binip zevk alacak uzun yıllar var. Önce eğitim, sonra deneyim diyorum. Yok eğer illa alacam karar verdim diyorsan, ben 250 SL öneririm. Yorumları iyi, marka iyi, fiyat nazaran uygun. Tabi bu tercih sürecinde dikkat etmen gereken en önemli husus servis noktası. Yani servis sana ne mesafede, malum bir de gezersen bol bol, zırt pırt bakım servis falan, bunu gözardı etmemeni öneririm.
    Pisman bunu beğendi.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Ege napıyosun Ege, seni niye farketmedik biz izmir mt sayfasına geliyomusun ordaki abilerin toplantılarına katıl takip et, faydalı bilgiler bulacaksın benden sana tavsiye
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Motosikleti
    Abim şuan kahramanmaraştayımda o yüzden :D, taşınıcaz bu hafta felan o yüzden .

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:54 ----------

Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ege napıyosun Ege, seni niye farketmedik biz izmir mt sayfasına geliyomusun ordaki abilerin toplantılarına katıl takip et, faydalı bilgiler bulacaksın benden sana tavsiye
    Abim bu sayfayı nerden bulabilirim :D Yardımcı olur musun .Tahminen bu hafta En geç 11 Mayısta izmirde olucam oda en geç.Sizlerden bilgi ve öneri almak , moto aldıktan sonra da sizlerle bir olmak isteri İletişim de kuralbiliriz

rebelrider67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardeşim ehliyetini aldıktan sonra eğer gis akademi honda yamaha herhangi birinden sürüş eğitimi alacaksan r25 alabilirsin ama sürücü kursu haricinde bir eğitim almazsan r25 hariç bi 250cc almanı tavsiye ederim çünkü r25diğer 250ccler arasında aşırı güçlü bir makina
    Pisman bunu beğendi.

Motosikleti
    Cbr 250R Almayı düşünüyorum fakat Eğitime de giricem kardeşim. Yorumun için teşekkür ederim.

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Cbr 250R Almayı düşünüyorum fakat Eğitime de giricem kardeşim. Yorumun için teşekkür ederim.
    motorun üzerine ilk oturduğun anda zevk-keyif alman çok zor bir süreç öğrendikce herşey daha zevkli olacak. İlk motorunla ufak defek bir kaç kere düşersin, mutlaka düşersin olmadı motoru dengeliyemez ayaklıktan düşürürsün, neden ısrarla ilk motorda krenaj lı motor baktığını anlamakta zorluk çekiyorum. En ufak düşmede 1 milyara yakın masraf + bir süre malzeme bekleyip motoru yatırmak demek. motoru ehliyet kullanmaz yani bende 14 yaşından beri motora biniyorum 2009 dan itibaren kendi motorum oldu ve ehliyeti yeni çıkarttım. ama şunu söyleyim üzerinde polis ceza falan değil de bir kazaya karışmaktan hep korktum.

Motosikleti
    Alıntı Oldjack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun üzerine ilk oturduğun anda zevk-keyif alman çok zor bir süreç öğrendikce herşey daha zevkli olacak. İlk motorunla ufak defek bir kaç kere düşersin, mutlaka düşersin olmadı motoru dengeliyemez ayaklıktan düşürürsün, neden ısrarla ilk motorda krenaj lı motor baktığını anlamakta zorluk çekiyorum. En ufak düşmede 1 milyara yakın masraf + bir süre malzeme bekleyip motoru yatırmak demek. motoru ehliyet kullanmaz yani bende 14 yaşından beri motora biniyorum 2009 dan itibaren kendi motorum oldu ve ehliyeti yeni çıkarttım. ama şunu söyleyim üzerinde polis ceza falan değil de bir kazaya karışmaktan hep korktum.
    Şöyle söyliyim abim.Grenajsız motorlardan nefret ediyorum denebilir. Yani onlara bineceğime masraf çıksın razııyım diyim. Teşekkür Ederim.

myagdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda FES 250 Foresight; CBF 150, NC750S
    kardeşim, sana tavsiyem her şeyden önce motocross eğitimi al. temelini sağlam oluştur.

motosiklet alma işini bir sezon sonraya bırak.

hayko5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Twin Café racer
    Cb250F Hornet'e bak

Motosikleti
    Aynen dediğin gibi yapıcam abim bu sezon eğitimleri alıp allahın izniyle bi sonraki sezon alıcam
    Pisman bunu beğendi.

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Ege naçizane görüşüm ikinci el cbr 250r
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

Motosikleti
    Eyvallah Abim. Büyük ihtimalle öyle yapıcağım.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)