Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Öldürülüyorduk

Motovento
    REKLAM ALANI
    EmirhanCoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-10
    gemiş olsun hocam...

hep aklımdadır şu laf motosiklet üzerindeyken...

Haklı Ve Ölü..

bir anlık sinir patlaması ardından neler getireceğini bilemediğimiz bir durumlara soka bilir.çok güzel şekilde dayakda yiyip sakat veya öle bilirim....çok güzel bir şekilde dövüp sakat veya öldüre bilirim...her iki ucu boklu deynek.. ki daha benim süreceğim onlarca motosiklet varken..deymezzz diyorum deymezzz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    İlk önce büyük geçmiş olsun,bende dün Avcılardan Akşam trafiğinde saat 17.30-18.00 sularında karşıya geçtim,
    Ardından gece 01.30-02.00 arasında Yine pendikten Sahil yolundan Bağdat Caddesini geçerek E5 üzerinden Avcılara geri döndüm ama senin yaşadığın bu sinir harbini hiç bir zaman yaşamadım,
    Neden ilk önce SAKİN olmayı bileceksiniz,sakin olmadıkça karşındaki de sana aynı tepkiyle karşı koymaya çalışıyor,sen sinirlendikçe yaptığın hatalar aşırı bir yükseliş içine giriyor,
    Sinirlendikçe daha çok hata yapıyorsun hata yaptıkça daha çok sinirleniyorsun bu bir devir döngü halinde sürüyor sonrasında İstenilmeyen kazalar Allah Korusun.
    Dün gece Sefaköy yokuşunda de ve topkapıda gece 02.00 sularında iki motosiklet kazası vardı ikisininde sürücüsü kaza yerinde değildi motorlar dağılmıştı,
    Yani sakin olmak lazım,artı motorun 150cc ne kadar kaçabilirsin diyorsun ki önüne kırdı fren sıktı kaza yaptıktan sonra ne olacak üzülen annen baban veya ailen olucak,
    Dün benim başıma gelmedimi ama haddimi biliyorum altımdaki motor 110Bg 95Nm torka sahip gazı açtın mı 140-150,
    O yüzden lütfen kendine dikkat et,hatta dün gece bağdat caddesinde arkamdaki arkadaş abi dedi yavaş gidelim bende en sağ şeritten 60-70 KM hızla seyrediyorum ama nafile ne taksiler bırakıyor taksiler bıraksa minübüsler hadi onları da geç makas atan kanı kaynayan gençler en sonunda bende onlarla birlikte gazı açtım da sakinliğimi koruyarak hepsini geçerek E5 bağlandım,yani dikkat etmen lazım örnek olarak bu senin videon değil ama aynı olayları yaşadım dedin yukarıdaki videoda kahverengi araç zaten çıkıyor adam yolun ortasına gelmiş korna çalarak sıkıştırmaya çalışıyor adam telefonla konuşuyor belli ki sinirlenmiş motor sürücüsü de el kol hareketi yapınca videoda izlediğimiz olaylar nüksetmiş.
    Dikkat dikkat dikkat ve en önemlisi sakinliğimizi korumak.
    camadan bunu beğendi.

Basligi olduruyoduk diye okumusum bende konuyu okurken ne zaman sen ataga geciceksin diye bakarken cami ac diyip biseyler yapiyisyn sanmistim yani silahla adami nerdeyse vuruyosun yada vurmussun gibi birsey bekliyodum gene olan bizeymis xs

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    hata yapmışsın sonra hataya devam etmişsin. en sonunda da tekrar hata yapmışsın

bırak gitsinler geç sağa sollasın seni, dalaşıyor mu? direkt çek kenara bırak uzaklaşsın. seyahat ederken kismeyle dalaşmayın. ilerde durdu mu? ondan sonra ne yapıyorsanız yapın.

Her zaman önce GÜVENLİK!

gideceğimiz yere 1 dakiak geç gitsek ölmüyoruz; böyle ölüyoruz :(
    mehmetenis bunu beğendi.

copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs
    hep diyorum anadolu yakası e-5 tam bir can pazarı. eğer imkanınız varsa ara yoldan gidin uzun sürsün fazla yakın özellikle küçün cc ile e-5 te fazla takılmayın. kiralık arabalardaki "genç" şirket elemanları ölüm ve tehlike saçıyor orada. özellikle araba sahibi olamamış, olma ihtimali de zor olan kişilerin altına beyaz fluence verilince kendilerini uzay gemisi kullanan galaksi kahramanı gibi hissediyorlar.
    camadan ve mehmetenis bunu beğendiler.

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu tür durumlarda kenara çek ve adamın uzaklaşmasını bekle. Altımızdaki iki tekerlekli, trafikte dalaşma şansımız yok.
    okudum tam yazacaktım işte yapmamız gereken bu savaşamayız, savunmaya geçmekten başka şansımız yok

kazasız belasız mutlu sürüşler
    KocaAdam(Süper Teneke) & Camadan & ChomChok & G.ECE

trancexp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 &MT125
    bu videodaki arkadaş çok agresif davranmış adamı gaza getirmiş. Doblo çokta tehlikeli çıkmıyor , son anda motoru görüyor ve yol veriyor yada çıkarken de görüyor motor geçer diyerek ten sağa yanaşıyor. Her zaman böyle çıksa araçlar baska ne isteriz onuda bilemedim. Uzun lafın kısası bu videoda bizim davranış şeklimizin ne kadar önemli olduğunu görüyoruz. Motor üzerinde sinir /öfke / acele den uzak duralım. Herkese sakin ve güvenli sürüşler. Birde gerçektende şoförler bizi görmüyor. Size yapılanları şahsi algılamayın korna çalın , sellektör yapın, ara gaz verin . Hareketleri şahsi algılayarak sürmek bizi yıpratır. Kendimizi gösterelim.

Dipnot: yeni başlarken de bu videouyu izlemiştim o zamanlar motorcuyu haklı bulmuştum ama şimdi hatalı olduğunu düşünüyorum.
    40yapar ve mehmetenis bunu beğendiler.

burak5353 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    falcon deserd 277
    arac sürücüsü sanki hatalı değildi yola atlamadı sag seridine girdi sen sol seritte idin yavaslasan o adam gecer giderdi

Motosikleti
    14' Yamaha Xcity 250
    Araç hatalı da olsa o sür'atle peşine takılmak, dibine girmek. Ülke psikopat dolu. O ticari araçla sert bir fren koysa, ne olur, kim suçlu olur? Suçlu nasıl anlaşılır?
    Neyse ki forumda sağduyu hakim. Herkes sakin olalım demiş. Ben de öyle diyorum.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)